Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 23:53

Ruki

Jeden kámen mi spadl na rameno a já jen zasténal bolestí. Auuu! Ale pořád jsem se držel začal jsem šplhat našikmo tudíš ze svislé osy lezení. Tohle se mi vůbec nelíbí
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 00:12

Juko Jichuuki

Zabodával jsem katanu do prasklin a tím se mi podařilo přskakovat mezi kamenama ale zas ejsem se strašně pomalu dostával nahoru ..
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 10:47

Toshiro

Juko je nepřítel.. Ruki, nejen Juko, ale i sensei! a neustále jsem se držel drátu, ale pak jsem skočil zpátky ke kunaii. Ruki jsi v pořádku? zeptal jsem se Rukiho a pomalu jsem lezl směrem k Rukimu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 12:12

Ruki

Jo jsem v pohodě.. Sotva jsem to dořekl a už se mi smekla ruka na které jsem měl zraněný rameno.Málem jsem spadl ae přilepil jsem se ke skále a zabodl do ní nůž kterej jsem měl nad kotníkem. Do háje už!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 12:27

Juko Jichuuki

Uvidlě jsem větší prasklynu a zabld jsem do ní katanu .. nad sebou dál jsem vyděl velký kámen za kterej bych se mohl zachytit pomalu jsem vlezl an tu katanu který byla bezpečně zaseknutá a skršil jsme se a držel ovnováhu pak jsem se odrazil a letěl dooost vysoko a nakonec jsem se chytl za vyčlenek ... sice sme se zbabil katany který stejně od těch 2 byla daleko ale byl jsem ted mnohem výše
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 12:40

Toshiro

Držel jsem se svého kunaie s drátem a zabodl jsem druhý kunai s drátem do skály a hodil jsem drát Rukimu. Ruki! Chytej! a čekal jsem na Rukiho.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 12:51

Ruki

Chytil jsem drát co mi hodil Toshiro. Dík...dobrej nápad Drát jsem si nějak záháknul kolem nohy a lezl jsem dál...
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 13:08

Toshiro

Když Ruki dolezl ke mě, lezl jsme společně nahoru.. Máme chvíli na to, než spadnou další kameny! Honem! a lezli jsme rychleji nahoru.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 13:13

Ruki

Počkej.. nenechám ho jentak snadno vylízt...přidrž mě chvilku.. Opřel jsem se o Toshira a z kapsi jsem vytáhl Kunai a na něj připevnil výbušnej lístek.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 15:43

Toshiro

Zareagoval jsem.. Ok, ale dělej.. Zachvíli spadne další nával kamenů. a zůstal jsem na místě.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 15:49

Ruki

Lístek na Kunaii začal hořet a já jsem se jen ďábelsky úsmál. Hej Jichuuki...sežer si tohle ! Hodil jsem mu Kunai přímo směřem na hlavu a když byl u něj složil jsem pečeť...Kai !
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 17:11

Toshiro

Ruki.. Jsi můj přítel.. Já ti rozumím.. a usmál jsem se na Rukiho. Ruki, mohli bys me jít. Ty kameny jsou tady každou chvíli. a zůstal jsem zavěšen na místě.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 17:41

Juro Jichuuki

Když to hodil pomalu jsme se pustil a uskočil jsem netrefilo mě to k tomui mělo daleko ale trefala mě tralková vlna ale díky ní jsem měl většé čas .. Suiton : Mizu rappa .. řekl jsem po složení pečetí a naty 2 vyletěla vlna a já se pomalu zachitil .. i když jsem byl ted níž .. vlna by je měla v pohdoě trefil ale šlo to to že by zvlkhly a jejich další výbušný lístky by byly k prdu a hlavně by se jim to začlo klouzat když na skále je voda ...

->Já vím že to je těžke nepsat .. ale prosím .. když už tady máme soutěžit tak nepište bezemě .. prostě každej jeden ... a takhle dokola ..nedokázal byhc s to představit kdybyhc měl přijít zítra ráno Smile to užž byhc se nechytal
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 17:47

Ruki

Než mě vlna zasáhla pomocí toho nože ve skále jsem udělal salto asi 2 metry do prava a zase jsem se zasekl.Voda mě mohla jen trošku pocákat o náraz do skály.Nečekal jsem a hnedka jsem začal rychle ručkovat nahoru abych měl větší náskok.

-> Jenže my nehrajem tak aby se tě to týkalo..můžem mezi sebou mluvit a hrát furt když se to netýká tebe..až teď když ten útok šel na tebe tak sem čekal až napíšeš Wink neboj..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 17:54

Juro Jichuuki

Cse .. řekl jsem si .. jsou 2 je vydět že jsem slabí .. takže nebudou moc utočit jenom kdybych náhodou se dostal před ně .. řekl jsem a začal jsem ručkovat ... máme ještě pár vteřin před kamenama ... řekl jsem a pořádně jsme se zachytil a vyletěl nahoru cestou jem vytáhl 2 kunaie s připevněnýma lístkama a jeden mířil nad něho a druhý přímo na něho ... pak jsem na na prst prostrčil jeden shurinken a v tu chvilku už by to mělo bejt uněj ... Kai .. řekl jsem a ručkoval dál .. měl ybh tak dostat víc času i kdybychminul protože tenvýbuch je velkem zvlášt když byl na 2 klíčovejch místech
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 17:56

Toshiro

Nejsem žádná splachovací Figurína! a před tou vlnou výbuchu z lístku jsem se odrazil silně od stěny, abych neztratil rovnováhu. Fajn, ještě si mě nevyřadil. přivázal jsem se k drátu, abych nesppadl a začal skládat pečetě. Suiton: Mizuame Nabara řekl jsem tiše a po skále se z vrchu spustila na Jura vlna žravé tekutiny.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 18:08

Ruki

Když sem viděl letící Kunai hodil jsem proti němu pár shurikenů aby se srazili ve vzduchu a když to odpálil bouchlou to mezi námi. Si opravdu myslí že mě s tak ubohými schopnostmi dostane ? Nachvilku jsem se zastavil a zabodl pod sebe do skály 2 kunaie tak abych si na ně mohl stoupnout.. postavil jsem se na ně a vedle mě jsem zabodl další 2...potom jsem složil pár pečetí a vytvořil vedle na kunaích Bushina kterej mě chytl a hodil mě několik metrů nahoru.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 18:14

Juro Jichuuki

Když ale pouštěl tu vlnu tak bouchly ty kunaie ... a to vlnu rozprsklo všude kolem takže i naně všiml jsem si toho jejich prvázku a ten shuriken co jsem měl na prstě jsem posunu ldo ruky a lehkým hoděm hodil přesně na ten provázek co ho(je držel) a já jsem sem rychle uskakoval do strany kuly kyselině
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 18:27

Ruki

Když sem vylítl o 5 metrů výš opět sem se zabodl nožem a ucítil jsem jak Juro přesekl shurikenem můj drátek.Teď už nemám pojistku když bych spadl.. Drátek z nohy jsem si sundal a přelezl jsem tak aby byl Juro těch 5 m přímo podemnou a lezl jsem dál..Ups... Zakřičel jsem provokativně a při lezení nahoru jsem kousky skály odlamoval a pouštěl je přímo na Jura.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 18:38

Výbuchy, voda, utrhování a zabodávání katan a dýk do stěny skály, to vše byla jenom špička ledovce dlouholetého zvětrávání skály. Začaly se pomalu ozývat zvuky praskání a po celé délce skalní stěny se začaly objevovat trhliny, když v tom se začaly uvolňovat celé kusy skály. Nahoru to byl ještě pěkný kousek a dolů ještě větší, ale kusy skály se uvolňovaly všude možně a před nimi se nedalo tak lehce uhnout jako před kamínky, které házel sensei. Tentokrát však i sám sensei koukal nahoře jak zjara, když si všiml, že to jeho žáci berou natolik vážně, že zajdou klidně až k sebedestrukci.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 19:04

Juro Jichuuki

Byl nademnou a uvolnovaly se ty kusy skály .. vyhnout to ne .. musel jsem udělat zazantní věc .. ted už nešlo kdo tma bude první ale o to kdo přežije ... vzal jsem kunai a obaili ho lískem a postil se .. ano pustil jsem se tím že on byl nademou(Ruki) což mě nijak nezajímalo hodil jsem poněm kunai stím lístkem čímž jsem ho mohl odrovnat ale místo toho ten kunai prosvištěl kolem jeho hlavy a měl bouchnout při velkem kusu skály aby se rozlámala a měly jsme větší šance na uhyb .... kuly tomu jsem byl ale zase o 10 mestrů dole a Ruki mohl pochopit že poněm nejdu ani zdaleka
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 19:13

Smazáno.


Naposledy upravil Yuu Aburakoji dne Sat Jul 24 2010, 19:38, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 19:25

Ruki

Co to ? Malinko jsem se lekl když mi kunai prolítl kolem hlavy a bouchl nademnou a hned jsem se ohlídl po Jurovi když sem viděl jak spadl o několik metrů níž. Najednou si bude hrát na dobráka ? pche Díky tomu výbuchu jsem se mohl kamenům vyhýbat mnohem líp.. vylezl jsem výš kde byla skulinka po jednom z těch padajících kamenů a schoval jsem se do ní.Vytáhl jsem s kapsi úzký ale dlouhý provaz který byl součástí ninja výbavy.Připoutal jsem ho kolem jednoho výčnělku ve skulině a potom ho hodil dolů Jurovi. Šplhat snad umíš ne ? Zakřičel jsem za nim s úsměvěm..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 19:30

Juro Jichuuki

ušklíbl jsme se když mi přiletěl provaz .. třeba to bude past ale zato nic nedám .. nešplhal jsem ale bežel jsem po stály abych se mohly vyhybat roztříštěným kamenum a držel se provazu

Yuu -> na tebe padá skála a ty napíšeš že lezeš dál a anjednou si o 25metrů výš .. WOW Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 19:41

Ruki

Čekal jsem na Jura. Zajímalo by mě co teď asi dělá Sensei...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Láska ? (Mia)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: North Country :: Mise-
Přejdi na: