Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 19:48

Toshiro

Proč to padá zrovna na mě? a jen jsem tam visel. Tomu se nevyhnu.. Visel jsem na drátě metr od skály a rozhoupat jsem se nestihl a kusy skály mi padali na hlavu. Visel jsem tam se sklopenou hlavou a pomalu jsem se houpal.

[ V duchu ]

Jdu cestou poustevníka, je to nebezpečné, ale já se nevzdám. Co mám dělat, Ruki a Juro tam bojují a já tu jen visím omráčen. Nevzdám se, jestli se chci stát poustevníkem, musím zesílit, ale vůbec to nejde. Tento svět je nefér. Možná se ze mě stane Nukenin, možná ne. Sensei, Ruki, Juro... Brzo vás opustím a jednoho dne se vám ukážu, jako poustevník. Zničím tento svět a vybuduji vlastní.. Ze mě bude bůh.. Ne! Proč nezaložit vlastní vesnici? Války nastanou, všechny vesnice se zničí.. A jenom Nukenini a ti co nežijí ve Vesnicích zůstanou na živu. Jsem Flegmatik, tak se toho radši budu držet...

a zůstal jsem tam jen se houpat se sklopenou hlavou na drátě a vlasy mi spadli přes obličej dolů.

Já se stanu Nukeninem...

a zůstal jsem v bezvědomí.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 19:57

Ruki

Toshiro !! Zakřičel jsem vyděšením jak na něj padali těžký kameny... Jentak tě tam nenechám! Uvázal jsem drát který jsem měl od Toshira k provazu a skočil jsem šipku dolů přímo na něj... a chytl jsem ho za ruku...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 20:02

Chikurou

"Ach, idiot," řekl jsem otráveně, když jsem se pomocí sunshinu dostal skrz kusy skály k Toshirovi a Rukimu. Rychle jsem přeřízl lanko, které drželo Toshira na skále, chytil je oba a odrazil se od kusu, který se zrovna chystal nás tři rozmáčknout. Teď jsme spíš padali k zemi, ale naštěstí to nebylo až tak beznadějné. Složil jsem pečetě na Kage bunshin a vytvořil několik klonů. Jeden zastavil pád, druhý a třetí nás oba zachytily a poslední tři nás znovu vymrštily nahoru. Položil jsem Toshira dál od kraje na zem, Ruki naštěstí žádnou zvláštní péči nepotřeboval, a dřepl si k němu. "Takže chceš být nukennin jenom proto, že jsi něco nezvládl? Hm, zvláštní je, že by sis neměl dávat tak smutné cíle, ale je to tvoje rozhodnutí..." Klony se zatím postaraly i o Jura, kterého přitáhly až po chvíli taktéž nahoru, naneštěstí to "přežily" jenom dva, takže přenesení informací o ošklivém pádu nebylo zrovna příjemné.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 21:28

Juro Jichuuki

Kouknul jsem se na něho jak byl omrčený a pak jsem se otožil .. a stál an kraji skály ... Je tady nádherně , každouchvíli se můžu předklonit a proletět se ... taková svoboda .. řekl jsem si ale poznámky k tomu co se tu doted dělo jsem žádný neměl
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 22:01

Ruki

Stoupl jsem si vedle Jura a zadíval jsem se do nebe...Jak sme mohli něco takového provádět na tak krásném místě?
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeSun Jul 25 2010, 12:07

Toshiro

Ležel jsem tam v bezvědomí a v duchu jsem si řekl Sensei, nečtěte mi myšlenky.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 00:40

Ruki

Sedl jsem na kraji skály a zadíval se dolů. Tak nádherné místo a tak zákeřný úkol to byl... Koukl jsem na Jura Díky že jsi mě předtím nesejmul tím kunaiem..to co si udělal od tebe bylo správné..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 13:58

Juro Jichuuki

Jo jasně .. řekl a pak už nic neřekl , pak už jenom mlčel a otoil se na senseie jako co dál
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 14:10

Chikurou

"No, je mojí povinností Toshira dovést před Radu..." řekl vážně: "Ale já nesnáším rozkazy, takže má váš kamarád štěstí.." řekl. "Nejspíš se budu muset spolehnout jen na to, že vás prozatím naučím nějakou novou techniku," řekl jsem a vytáhl jsem karty. Byly to normální papírové karty, ale když se jich někdo dotkl, ukázala se na nich podstata a jméno techniky, která je momentálně nejvhodnější pro trénink.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 14:20

Juro Jichuuk

Zakýval hlavou a šel blíže k senseiovi a sedl si k němu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 14:25

Chikurou

Dvě karty jsem odstavil stranou a položil je na zem. "Hm, teď zbývá si ji jen vzít," řekl jsem a podíval se na Rukiho a Jura.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 14:38

Juro Jichuuki

v klidu jsem se natáhl pro jednu a kouknul se naní
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 14:40

Ruki

Vzal jsem si tu druhou a koukl jsem se na ní.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 14:51

Ruki -> Na papíru se neobjevil žádný element, krom znaku Yin a Yang a názvu jutsu: "Genjutsu Shibari"


Juro -> Na papíře se objevil velký znak pro vodu: "Sui" a pak pod tím název jutsu: " Hōmatsu Rappa"
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 14:55

Ruki

"Genjutsu Shibari" ? Co je to ? Zeptal jsem se nechápavě Senseie a prohlížel si kartu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 14:59

Juro Jichuuki

Tak konečně .. řekl jsem si Hōmatsu Rappa zopakoval jsem protože jsem veděl o jakou techniku se jedná jednou jsem oní četl
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 15:01

Chikurou

"No, je to zastavení cíle pomocí genjutsu techniky, ten sice vnímá, může mluvit, ale nemůže se nijak hnout." řekl jsem. Genjutsu byla celkem moje silná stránka, protože jsem ho mohl někomu vnutit přímo do hlavy. "Juro, všiml jsem si, že už umíš Mizu Rappu a Houmatsu Rappa je tomu podobná, akorát že je silnější, protože je to proud bublin. Dokáže to zastavit mnoho jutsu a raiton techniky na to moc nepůsobí, ale zase je celkem náročná na spotřebu chakry,"řekl jsem. "Takže, chcete se ta jutsu naučit?"
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 15:04

Juro Jichuuki

Kývnul jsem hlavou jako souhlas nechtělo se mi mluvit
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 15:06

Ruki

Naprosto znehybní nepřítele ? Vau to je technika minimálně na úrovni A.. Oči mi zářili štěstím když jsem si prohlížel kartu... Ano chci se jí naučit..
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 15:16

Chikurou

"No, ech," řekl jsem: "Chytřejší člověk ji prolomí jako nic, protože o ní ví, což je veliká slabina, ale normální člověk, který se nikdy s genjutsu nesetkal a neví, jak pracovat s chakrou ji neprolomí... Je to technika maximálně B, ale spíš C," řekl jsem, protože i Juro by ji prolomil celkem lehce, pokud by věděl, že je v genjutsu. "Takže ta záře oček není až tak opodstatněná. Ty karty se přizpůsobují i úrovni ninjy," řekl jsem a stoupl si. Vytáhl jsem svitek a kousl se do prstu, přičemž jsem svitek rozevřel a přejel tím prstem po něm. "Tohle snad bude stačit," ukázal jsem na klony, které se objevily. "Budou dělat přesně to, co vy, ale budou používat i tu techniku, kterou se chcete naučit, takže ji vás naučí."
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 15:20

Ruki

Um.. no i tak díky.. Usmál jsem se a šel jsem ke klonovi který mě měl učit..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 15:34

Juro Jichuuki

Vstal jsem a šel jsem k tomu mýmu klonovy .. nanic jsem nečekal a otočky jsem udělal pečtě a vystřelil naněj vlnu Suiton: Mizu Rappa
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 16:17

Ruki -> Klon jen stál a koukal na tebe, zřejmě se nehodlal hnout, aniž bys to udělal ty.

Juro ->Klon tvé pohyby udělal přesně ve stejnou chvíli a v otočce složil pečetě, akorát že místo na Mizu rappu složil pečetě na Houmatsu Rappu, která Mizu rappu smetla svým bublinkovým proudem jako nic, ale jakmile zmizela Mizu rappa Jurova, tak zmizela i Houmatsu rappa klona.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 16:22

Juro Jichuuki

Když to vyprchalo rozeběhnul jsem se naněj .. šáhnul jsme pro katanu ale ta tam nebyla vzpoměl jsem si že je stále ve skále a tak jse na klon zautočil pěstí
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 16:41

Juro -> Klon udělal totéž, dokonce sáhl i pro katanu, která však jaksi nebyla k dispozici. Taktéž nakonec zaútočil pěstí.

Chikurou

Sklopil jsem hlavu při pohledu na to, jak je používají. "Musíte na ně použít nějakou techniku... Ne je zničit dřív, než se vůbec jutsu naučíte..."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Láska ? (Mia)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: North Country :: Mise-
Přejdi na: