Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 14:12

Ruki

Jen sem kývl na souhlas a vydal jsem se za Senseiem. Není možné sním bojovat,jestli dokáže číst myšlenky..všechny mé taktiky budou bez účinku.Asi to budu muset nechat na Jurovi.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 14:14

Toshiro

Seděl v tréninkové síni svého klanu a vytáhl si ještě papírek, který mu doručil orel. Proč mi doručil papírek pro Tým 2? Asi nejspíš jsem v týmu 2... a všiml si nápisu, že mají být na louce. Do háje! Zase jsem to zmeškal.. a smuchlal jsem papírek a hodil si ho do kapsy a co nejrychleji vyběhl z domu směrem k louce. Snad to ještě stihnu! Snad to ještě stihnu! a běžel co nejrychleji k louce.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 14:18

Chikurou

Náhle se zastavil a podíval se za sebe. "Tak to přeci jenom stihl," zasmál se a mávl letmo na Toshira v gestu, aby šel za nimi. "Ty budeš Toshiro, co?" zeptal se hned na úvod.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 14:20

Toshiro

Sotva jsem to stihl.. pomalu v krčení jsem vydýchával a odpověděl Jo.. Já jsem Toshiro Harana.. a postavil se.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 14:27

Ruki

Cože? Další kluk? Nemá být v týmu zpravidla 1 dívka ? I Sensei je muž...panebože pánská jízda. Řekl jsem trošku naštvaně a pokračoval jsem ve směru kudy šel Sensei.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 14:29

Toshiro

Naštvaně jsem se podíval na Rukiho. Co ti vadí na mě? Že se akorát opozdím o minutku? a zpátky jsem se podíval na Senseie.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 14:35

Chikurou Minna

"Nestěžujte si vy dva," řekl a oboum položil ruce na hlavu a rozcuchal je. "Alespoň se blíže poznáte všichni a ne že budete neustále obletovat nějakou slečnu," zasmál se, zřejmě to nebyl jen velmi svérázný člověk, ale možná taky i zvrhlík. "Pokud chcete děvče, můžu děvče z jednoho z vás udělat," zasmál se a Toshiro i Ruki mohli cítit takovou divnou atmosféru, která na ně tlačila s úmyslem... "Zrovna dneska jsem si brousil kunaie i oštěp," dodal a potvrdil tím ten špatný pocit, který oba měli.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 14:40

Toshiro

Nechal jsem si rozcuchané vlasy a podíval se na senseie. Co tím myslíte? Udělat z nás slečnu? a začal jsem se chovat trošku drze. Tento člověk má být můj Sensei? To zas bude otrava.. a začal jsem se výrazně smát.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 14:43

Ruki

Neřekl jsem že mi na tobě něco vadí...a jestli by mi na tobě mělo něco vadit tak jedině pohlaví. Proč zrovna Já sem musel schytat takovýhle tým. Sensei co má pouze svou hlavu a nejspíš nic v ní,arogantní Jichuuki co si o sobě myslí bůhví co a teď ještě ktomu někdo kdo ani nezná hodinky.Bože za co mě trestáš. V tu chvíli mi došla jedna věc a bez váhání jsem udělal 2 kroky od Senseie.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 14:45

Chikurou Minna

"Vlastně se to dá vyřešit i jinak... Tak jdeme, děvčata," řekl trapným ženským hlasem a vyrazil, přičemž udělal rukama, jako kdyby nesl plno kufrů.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 15:00

Ruki

Jak předtím řekl "Na tuhle vzdálenost vám leda tak budu číst myšlenky a komunikovat s vámi pomocí myšlenek..." ale teď jak mi cuchal vlasy..byl dost blízko a navíc se mě dotýkal,co když to bylo naschvál aby se nám mohl dostat do hlavy ? Nevěřím mu..na Senseie je až moc flegmatický a dělá si co chce. Nespustil jsem oči ze Senseie a přitom jsem ho následoval. I v tuhle chvíli..mi čtete myšlenky že ? Řekl jsem si v duchu a očekával že i teď mi čte myšlenky.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 15:23

Toshiro

Pozoroval jsem cestou Rukiho, jak pohledem myslí na Senseie. Pomalu jsem se připlížil k Rukimu a pošeptal mu Taky bys raději dostal jiný tým? Ten sensei mi vadí nejvíc.. Ty jsi v pohodě. a šli jsme dál.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 15:43

Ruki

Trošku jsem zpomalil aby nás Sensei nemohl slyšet a pošeptal sem Toshirovi: Je nebezpečný mluvit za jeho zády..on dokáže i na delší vzdálenost číst tvoje myšlenky a promlouvat do nich.Nelíbí se mi ale zatím tomu necháme volný průběh..jestli o tom budeš chtít mluvit počkej až budeme sami a teď se chovej jakoby nic.. V tváři se mi zase objevil naštvaný pohled a řekl jsem nahlas Sežeň si hodinky nebudem tolerovat tvoje věčný spoždění.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 15:45

Juro Takuru

Běžel jsem jako poslední načež mi vlál povolený plášt na zádech ... nic jsem neříkal
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 20:20

Chikurou Minna

"Hele kluci, jestli jsem vám do oka nepadl, dobrá... Ale musíte to se mnou vydržet alespoň do té doby, než budete chuuniny," řekl nahlas, aby ho Toshiro a Ruki slyšeli. "A ano, s těmi hodinkami je to chytrý nápad," zhostil se ho mírný úsměv, ale ve skutečnosti to bylo spíše zklamání. Ne z Toshira nebo Rukiho, ale z něčeho nebo někoho jiného. "Zanedlouho tam budeme..."
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 20:36

Ruki

Hned bych vás měl raději kdybyste nám řekl své jméno.. Řekl jsem už trošku otráveně protože nám furt nechce nic říct....A kam vlastně jdeme?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 20:54

Juro Jichuuki

Tak to nás moc dlouho mít nebudete .. řekl jsem neutrálně a doběhnul je
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 21:12

Chikurou

"Jdeme do hor trénovat... Máme honit nějakou kočku, ale tím se snad zabývat nemusíme. A jen tak pro pořádek; jsem Chikurou Minna," řekl a pokračoval v cestě. Krom stromů a pěšinky už vás pronásledoval i pocit prudkého stoupání do svahu. Netrvalo dlouho a konečně jste dorazili na úpatí jedné z hor, kde na jejím okraji byla postavena horská chata. "Jsme tady... Zatím vyzkoušejte figuríny na dvoře, já zatím dojdu pro pomůcky na cvičení," řekl a vešel do chaty. Před chatou se nacházel velký dvůr, kde byl ring, figuríny, velký špalek, který měl v sobě zaseknutou sekeru, a hromada nenaštípaného dříví.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 21:52

Juro Jichuuki

Kývnul jsem jen hlavou a sundal si robu která byla na tkaničce a spadla k zemy pomalu jsme vytáhl katanu a dla si jí pro sebe ... opět se setkáváme .. říkal jsem si pro sebe a přišel jsem k figuríně , rukojed katany byla vedle mé hlavy a moje dlan vedle hrotu katany ... tak podme .. řekl jsem a z otočky jsem zasekl katanu do krku figuríny
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 22:10

Ruki

Jůůů kawaaiii! Pud romantiky se ve mě probudil a začal sem pobíhat kolem a rozhlížet se. No tohle je krásný místo.. achh...Jsem musím někdy pozvat Eimi Mi.. Minna ?! Ona je Minna a Sensei je taky Minna...to né snad né to nemůže být...! Okamžitě jsem běžel do chaty za Senseiem..
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 22:44

Chikurou


Zrovna jsem bral bednu ze země a tak jsem si vpádu Ruka ani nevšiml, jen jsem šel s bednou, která byla značně těžká a na její nesení jsem se musel soustředit, ke dveřím, když v tom do mě narazil Ruki a já spadl na zem na zadek. "Sakra, kdo zas co vyvádí?" zeptal jsem se, naštěstí jsem bednu udržel a tak z ní nic nevypadlo, ale bránila mi ve výhledu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 22:50

Ruki

E.eto..Gomenasai..Sensei.. Rychle jsem mu pomáhal vstát a napůl jsem mu pomohl vzít tu bednu.Ještě jednou se omlouvám ...chtěl jsem se zeptat..vy znáte Eimi Minnu ? Řekl jsem to velice rychle protože jsem byl nedočkavý odpovědi.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 22:57

Chikurou

"Pročpak bych ji neměl znát?" zeptal jsem se ho a stoupl jsem si. "Je z klanu a jsme si celkem blízcí, myslím tím rodinně. Není nás hodně a tak jsme každý alespoň bratranci nebo sestřenice... Mnoho z nás je dokonce někomu bratrem a bratrancem zároveň... No, znáš to," zasmál jsem se a šel jsem s krabicí ven.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 23:01

Ruki

Trošku jsem mu podepíral bednu a pomáhal mu sní. Takže všichni z klanu Minna umí číst myšlenky ? To je zlý..hodně zlýýý
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 23:05

Chikurou

"Víceméně," odpověděl jsem: "Většina mladších se na to musí soustředit, aby neměli zmatek mezi svými a cizími myšlenkami, ale nakonec, ano... Skoro všichni z klanu starší 11 let již určitě umí dobře číst myšlenky... Proč tě to vlastně zajímá?" zeptal jsem se, bylo to dlouho, co jsem naposledy mluvil s někým, aniž bych se mu v mysli hrabal, přeci jenom to bylo pohodlnější.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Láska ? (Mia)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: North Country :: Mise-
Přejdi na: