Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 13:37

Juro Jichuuki

Nejdříve jsem se lekl ale pak jsem si vzpoměl na jeho čtení myšlenej ... Grrrrr ,, zavrčel jsem a zpoza domu jsem v klidu vyšel k bedně a pomalu jsme si otráveně nandaval závaží
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 14:46

Ruki

Co to bylo za pečetě ? že by vnich ukryl nějakou techniku? Tak dobře začneme... Začal jsem skládat několik různých pečetí za sebou a mezi ně jsem zamotal pečeť Hada po chvíli jsem se koukl na Senseie a řekl Ninjutsu...Narakumi no Jutsu ! A čekal jsem jestli do mého Genjutsu padne.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 15:13

Ruki -> Stalo se to samé, co senseiovi. Když něco řekl, pohl sice ústy, ale nic nebylo slyšet, ale myšlenky se zdály být velice silné, dost na to, aby je všichni slyšely.

Chikurou

Tomuhle se říká Naitekichou, zabrání to v mluvení a zároveň jsou slyšet pouze myšlenky... S takovou jen těžko použijete nějakou techniku... řekl jsem, vlastně jsem si to myslel, ale oni to slyšeli. Pak už jsem ani nečekal na to, jestli to poberou a zaútočil jsem. Tyč jsem roztočil za zády, abych s ní pak zaútočil přímo na Rukiho obličej.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 15:32

Toshiro

Chikurou letěl přímo s tyčí na Rukiho obličej. To nezkoušej a letěl jsem přímým kopem ze zadu na Chikuroua.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 15:39

Chikurou

Najednou udělal kotrmelec a v rychlosti proletěl mezi Rukiho nohama a zasadil pěkné jesle, ale aby to nebylo málo, tak zasadil i ránu do slabin, aby Rukiho paralyzoval a ten se nemohl Toshirovo útoku vyhnout. Poté se odrazil za pomoci oštěpu od země a ladně dopadl na zem čelem k Toshirovi a Rukimu. Toshiro samozřejmě nemohl uhnout, už jenom proto, že byl ve vzduchu a že byl ztěžklý kvůli tomu závaží.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 16:07

Juro Jichuuki

Jak dopadl tak tak popadl svou katanu a rovnou jsem ho sekl ze zadu protože vlastně ke mě přiskočil
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 16:21

Toshiro

Seděli jsme s Rukim sraženi na zemi. Ruki, jsi v pořádku? a strhával jsem ze sebe záváží. Na závaží ti kašlu!
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 16:24

Chikurou

Jen jsem se skrčil, jako kdyby to byl jen obyčejný reflex, ale něco tu nesedělo. "Genjutsu a taijutsu je povoleno, pro obě strany," ozvalo se a všechny tři to donutilo přemýšlet, co to bylo za techniku, kterou jsem vlastně na začátku souboje použil.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 19:17

Toshiro

Vstal jsem a díval se vlčím pohledem do Senseiových očích. Strhl jsem si poslední závaží a chránič a zaostřil zrak. Pokud na mě nepoužije Suiton, jsem v bezpečí. a vypustil jsem z úst Nemáte za nás zodpovědnost, znamená to, že zde můžeme zemřít. Budu to muset použít, ale. aktivovalo se mi moje oční Kekkei Genkai, abych mohl sledovat vysokou rychlost.. Pomalu jsem začal skládat pečetě Suiton.. Mizuame Nabara!!! a po zemi se začala roztékat lepící žravá tekutina. Pokud mi uhneš, zvládnu tvoje pohyby předpovídat mým zrakem! a věděl jsem, že mi Sensei čte myšlenky.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 19:24

Chikurou

"Suiton, he," zasmál se, protože jakmile Toshiro aktivoval Kekkei Genkai, tak si uvědomil, že stále stojí na místě v chráničích a závaží, aniž by se hnul ze svého předchozího místa, kdy jsem složil pečetě. "Tak jo, tenhle způsob tréninku naprosto zklamal..." praštil se do čela sklopil hlavu. Všichni se cítili velmi unavení, jako by cvičili nejméně deset hodin nepřetržitě, ale mohlo to být jen pár minut. "Tak jo, pro dnešek bych řekl, že už máte dost..." a ukázal jim na chatu. "Za chatou jsou lázně, hlavně mi neskočte ze skály... Ne za chatou na té straně, ale u skal... Až se vykoupete, tak ještě budeme pokračovat v tréninku, tentokrát ale standartním způsobem," řekl otráveně a sám zalezl do chaty.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 19:33

Ruki

Tohle je naprosto ubohý a kničemu! Zakřičel jsem za Senseiem a šel jsem naštvaně do Lázní.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 19:36

Toshiro

Deaktivoval jsem svoji KG a pomalu šel za Rukim do lázdí.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 19:50

Juro Jichuuki

Todle je ubohodst .. řekl jsem si naštvaně když jsem to měl na sobě par minutek a byl konec ... sundal jsem si závaží nešel jsem do lázní ale skočil jsme na chatu ... jako to dělával můj bratr ... Co ten asi dělá ?? určitě se nák zdokonaluje a já tu trčím a nikdy naněj nedosáhnu ... řekal jsem si v hlavě
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 20:10

Chikurou

Ach... Senpai, co mám dělat? Váš trénink jim zjevně není po chuti... No, neměl bych to vzdávat, zkusím hold drastičtější metodu, která bude mít stejný efekt, akorát se přitom možná zabijou... Nad geniny se začala stahovat mračna (obrazně myšleno), protože i oni sami pocítili sílu toho rozhodnutí, které se jim vnuklo do hlavy. Možná by obyčejně neucítili nic, ale úmysl nechat někoho klidně zemřít nebo ho zabít, byl jasný. Po chvíli jsem zase vylezl ven s další krabicí, kterou jsem tentokrát nerozdělával. "Kdo je srab, ať si veme lano a další pomůcky z té bedny, jsou tam však jenom pro jednoho, a polezte," zavolal na všechny a zamířil ke skalní stěně. "Tohle vyšplháme během pěti minut," řekl, ale výstup to byl tak na dvě hodiny, ta výška a složitost. Dvě hodiny byl minimální čas, dřív to ani nešlo.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 20:17

Juro Jichuuki

Zbystřil jsme a vstal jsem ze střechy a skočil .. dopadl jsem vedle senseie .... todle za 5 minut jo ?? .. jak myslíte .. řekl udiveně a pootdešel ke výmu odhozenýmu plášty vytáhnul katanu a zabodnul ji na stranu pláště aby neuletěl .. pak jsem se vrátil k senseiovi
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 20:32

Toshiro

Vylezl jsem z lázní a došel k senseiovy. Blázen.. Za 5 minut? To chci vidět. a nasadil jsem si své triko.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 20:38

Chikurou

"Taijutsu, ninjutsu, kenjutsu, a další techniky kromě kinjutsu a genjutsu jsou povoleny. Nejdůležitější pravidlo je: Všichni na stěně jsou vašimi nepřátele, zvítězit může jenom jeden a to ten, který tam bude nejdříve. Při tomhle tréninku se můžete navzájem klidně zranit, je mi to jedno... Chci vás mít z krku co nejdřív a pokud to bude ještě dnes, vůbec mi to nebude vadit..." vypadalo to, že to myslí naprosto vážně, i na mentalitu přítomných to mělo dopad, celkem dost divný dopad, skoro jako kdyby měli ještě dnes zemřít. "Jde se," řekl a vyskočil do výšky a pak už jenom běžel po stěně a vyhýbal se kamenům, které trčely ven. Geninové se však museli spolehnout na to, že to polezou ručně.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 20:49

Toshiro

Máme to dělat ručně jo? Nebudeme tady marnit čas, jdeme ne? a vyskočil jsem do výšky 10m a zachytil jsem se o kámen, výše jsem lezl už ručně. Nechci nikoho z týmu zranit, protože mi na nich záleží! Ale jestli zaútočí oni na mě, musím se krýt. a lezl jsem dál.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 20:53

Ruki

Vzal jsem si svou Ninja výbavu i se svojí kudlou kterou jsem si připevnil na nohu nad kotník a potom jsem doběhl jsem za ostatníma..Sensei je fakt blázen.. Bez váhání jsem udělal to samí co Toshiro a šplhal jsem v pohybech Senseie..přece jen to bude bezpečnější.


Naposledy upravil Genesis dne Fri Jul 23 2010, 23:26, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 21:09

Juro Jichuuki

uvidíme .. řekl ale tak si znova doběhl pro svoji katanu a bylo vydět že to zrovna přátelsky brát nebudu a zasunu lsi jí za opasek pak jsem se rozeběhl a chytl za kámen ... a pomalu jsem po kamenech lezl nahoru ..
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 21:13

Chikurou

To by mělo stačit.. pomyslel jsem si a už jsem místo vyhýbání se kamenům kameny ukopával. Na Toshira, Rukiho a Jura tyto kusy padaly jako déšť, akorát byly trošičku větší a rána od nich mohla způsobit ošklivý pád.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 21:23

Juro Jichuuki

Pořádně jsme se chytl a odrazil jsem se nahoru proti kamenům mezitím jsem so hodil katanu do ust kdyby náhodou a udělal pečetě Suiton: Mizzu Rapa řekl jsem chytl jsemkatanu do ruky zabodl jí do skály chytl se jí a vystřelil vodní vlnu vstříc kamenum který byly blízko takže tam bez problému doletěla a mělo by to změnit směr pro mě nejlepe plánovně na ostatní
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 22:58

Toshiro

Blížil se nával kamenů. Ruki! Dej pozor!. Upozornil jsem Rukiho, který lezl podemnou. Kameny už byli blízko mě a já zabodl kunai přivázaný na drátu do skály a odrazil jsem se od stěny, abych se vyhnul kamenům.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 23:25

Ruki

Sakra.. odskočil jsem do strany a přibodl se kunaiem asi 2 metry na pravo abych se vyhl kamenům. Hej Toshiro..vypadá to že ten Jichuuki je odteď náš nepřítel Ušklíbl jsem se a lezl jsem dál..
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 23:43

Kameny se nadále valily a padaly, zřejmě se už sensei dostal úplně nahoru a jen tak mimoděk těm kamenům pomáhal zase dolů. Čím výše však byli, tím hůře se těm kamenům vyhýbalo. Zřejmě ten souboj myslel smrtelně vážně a nahoru nechá vylézt jen jednoho.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2
Návrat nahoru 
Strana 4 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Láska ? (Mia)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: North Country :: Mise-
Přejdi na: