Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 17:24

Juro Jichuuki

Vím , jenom to testuju ... řekl jsem pravdivě a uhnul hlavou címž jsme oba uhnuly a já se otočil složit pečetě a znova vystřelil z 1 metru naněj Suiton: Mizu Rappa
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 17:47

Ruki

Chvilku jsem sledoval Jura souboj a potom jsem se zase koukl na klona..Tak fajn... Narakumi no jutsu! Řekl jsem a následovně se kolem mě začali vznášet listy a klon mohl vidět strašlivou vizy...z Jura a jeho klona se stali něco jako zombie a šli přímo na mého klona...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 18:20

Juro -> Klon okamžitě opáčil svou Suiton: Houmatsu Rappa. Juro už mohl zaznamenat, jaké pečetě je třeba složit, a protože je to dost podobné Mizu Rappě, tak přijít na to, co dělat dál, už není zas takový problém.

Ruki -> Najednou pocítil, že se nemůže hnout, to stejné se stalo i genjutsu technice, ale mohl vidět, které pečeti to způsobily.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 18:27

Ruki

Ksó..! Zavřel jsem oči a pokusil jsem se potlačit Genjutsu..zastavil jsem tok svojí chakry a při její obnovení jsem zakřičel Kai!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 18:28

Juro Jichuuki

Pousmál jsem se a začal jsem skládat pečetě jako ten klon na Suiton: Houmatsu Rappa a když jsem je doskládal vyslovil jsem to a zasoustředil jsem se na na usta a pozoroval klona jelti mu to tak vyde
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 18:31

Ruki -> Povolit toto genjutsu bylo až nedbale jednoduché, a tak to teď mohl zkusit sám.

Juro -> Z pusy mu vyletěly dvě bubliny, které stouply k nebi, ale v tu chvíli Jura už smetla bublinková vlna od klona.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 18:42

Ruki

Tak fajn...Složil jsem stejné pečetě jako on a soustředil jsem se na jeho oči a následovně řekl Genjutsu Shibari
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 18:54

Juro Jichuuki

Hehe .. řekl jsem si a pomalu jsem vstal zavřel oči udělal pečetě a dal prsty před ruku Suiton: Houmatsu Rappa .. zašeptl jsem a zasoustředil jsem se na usta a snažil jsem se udělat to co klon
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 21:06

Ruki -> Klon byl naneštěstí pořád lepší v používání tohoto jutsu, a tak nebyl vůbec problém, genjutsu prorazit a zároveň použít to své. Ruki však už mohl cítit, že jistý odpor kladl.

Juro -> Znovu tě spláchl příval bublinové proudu od klona. Už by se dalo říct, že soustředit se jen na ústa nestačí. Vždyť jde o to vypustit z úst bubliny, ne vodu. Bubliny přeci musí nějak vzniknout a jen nahromaděním chakry to není.

Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 21:39

Ruki

Zase jsem potlačil tok chakry a Genjutsu zrušil.. znovu sem složil pečetě a soustředil jsem se jen na to jutsu... Genjutsu Shibari
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 13:09

Juro

Ksoo , ty vlny mě ale vyčerpaly .. řekl jsem si a jenom jsem tak stál naproti klonovi
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 13:47

Ruki -> Klonem to mírně otřáslo a ten se na chvíli přestal hýbat, zřejmě se zrovna chystal genjutsu zrušit, když v tom povolilo samo. Ještě pár dalších pokusů a zřejmě to výjde.

Chikurou

Přišel jsem blíže k Jurovi. "Nebuď do toho tak hr..." řekl jsem mu a zezadu mu chytil ruce. Mohlo to vypadat trochu směšně, ale věděl jsem, co dělám. Začal jsem společně s ním skládat pečetě, tedy Juro je skládal a já mu pomáhal, dodával jsem mu hlavně chakru a prozatím zjemnil v rychlosti skládání pečetí. "Je třeba se uklidnit... Voda je klidná... Voda je odrazem naší minulost a přítomnosti, na minulost a ani přítomnost nemá cenu spěchat; zhluboka se nadechni, vytvoř v ústech vodu jako na Mizu rappu a pak pomalu smíchej vzduch v plicích s vodou v ústech, abys vytvořil bubliny..." navedl jsem ho na to, jak jutsu vytvořit.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Icon_minitimeWed Jul 28 2010, 14:03

Juro Jichuuki

Pomalu jsem složil pečetě a nadechl se do ust se mi vlila voda jako při Mizu Rappa a le ještě než jsem to vypustil jsme si nafoukl usta vodou a pak jsem se nato zasou středil a vyplyvnul jsem to ...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Icon_minitimeThu Jul 29 2010, 22:17

Ruki

Yosh! Nesmím ho nechat aby to použil on na mě.. Znovu sem složil pečetě.. Genjutsu Shibari !
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Icon_minitimeSat Jul 31 2010, 18:15

Toshiro

Pomalu jsem otevíral oči a naklonil hlavu na nebe. To nechápu.. řekl jsem si a pomalu jsem se převaloval na břicho.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Láska ? (Mia)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: North Country :: Mise-
Přejdi na: