Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Musíme to zjistit (Tým 2)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 15:07

Tým dva dostal zprávu, že se mají za dvě hodiny sejít u východní brány s doplněnými zásobami kunaiů a podobných věcí.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 16:04

Yotsuke

Věci mám sebou, takže si ještě skočim na jídlo a něco si zabalím sebou.
Jsem odpočinutý, ale nemám dobrou náladu. Navenek se však tvářím neutrálně.
Na místo určení dorazím jako první o několik minut dříve.
Sednu si na zem na kraji brány a čekám na ostatní.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 16:44

Montaro Yuurinshi

Dorazil jsem k braně pomalým krokem pod řekněme "vestou" jsme měl přichystanou výzbroj a kolem ramena jsem měl přivázanou pásku přez rameno byla otrhaná a celá černá přišel jsem jak člověk bez duše a opřel jsem se o bránu nikoho jsem si tu nevšímal
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 16:58

Yotsuke

"Ahoj Montaro" pozdravím přicházejícího ninju "my se ještě neznáme. Jmenuji se Yotsuke Yakooho. Viděl jsem jen tvého klona u senseiki Shiky"
Další jméno při jehož vyslovení mě zabolelo srdce.
"Budeme spolu v týmu, tak by jsi měl vědět něco o mých schopnostech. Mám kekkei genkai díky kterému se mohu teleportovat a díky tomu mi jde slušně taijutsu. Ale nemám ho rád. Raději bojuji na střední vzdálenosti. Používám kunaie na ocelovém lanku po kterém pouštím raiton. A co ty?"
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 17:00

Ulquiorra a Hiyori

Došel jsem společně s Hiyori k těm dvoum a podíval se na ně. Člověk by čekal, že se sensei usměje, ale já se nesmál, defakto mě skoro nikdo neviděl se usmát. "Tak ten třetí je prý někde pryč a proto vás doplní Hiyori." Řekl jsem jim.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 17:06

Montaro Yuurinshi

Jsem dost dobrej v taijutsu .. ale to česem zjistíš
.. řekl jsem a pak přišly Ulqa a Hiyori ... tak to jsme všichni štastný ... řekl jsem trochu sarkasticky a dal oči v sloup
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 17:18

Ulquiorra a Hiyori

V tu chvíli Ramarovi přilétla další zuřivá pěst od Hiyori, která následně přišla k těm dvou a na zádech měla luk. "Fajn, vaše mise zpočívá v tom, že půjdete do Zvučné vesnice zjistit co se tam chystá, protože odtud pochází Haiko." Řekl Ulquiorra. "Nejdřív pojedete lodí, která už je dohodnutá a pak musíte pěšky. Zde máte mapu." Řekl znovu a hodim Ramarovi mapu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 17:28

Montaro Yuurinshi

dlaní jsem si projížděl po tváři .. a druhou rukou jsem chytl mapu .. dobře dobře .. sotva zabijeme jednoho z haika už dem do jejich doupěte .. řekl potichu ale mohly to slyšet .. a jeto daleko ?? .. dodal jsem pak
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 18:50

Hiyori

Kopla jsem do Montara. "Jsi blbej nebo co? To je jasný, že je to daleko, když se budeme plavit přez oceán a pak půjdem přez několik zemí."

Ulquiorra

Poškrábal jsem se ve vlasech. "Fajn, můžete vyrazit." Řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 19:36

Montaro Yuurinshi

Fajn už si se ubec někdy plavila pžez ocean ?? zeptal jsem se blbě Hiyori a byl jsem připraven k odchodu ale ještě předtím jsem si dal nánpadně ruku pod hlavyu abyhc případnou ránu od ní vyblokoval
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 22:22

Hiyori

Dali jsme se do cesty a když se zeptal na tak stupidní otázku tak jsem opět vypěnila a chtěla mu dát ránu, ale on ji vyblokoval. "Náhoda blbče a samozřejmě, že už jsem se plavila." Zvolala jsem na něj.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 22:32

Montaro Yuurinshi

Jak myslíš .. uchechtnul jsem se azačínal jsem se dostáva zpátky do sebe .. Todle bude zajímavá mise
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 06:23

Yotsuke

Celou dobu co přišli Ulquiorra a Hiyori jsem mlčel.
Celou dobu se mi na té misi něco nezdálo, ale nevěděl jsem co.
Až když jsem byl pěkný kus za vesnicí jsem si to uvědomil.
"Já jsem nikdy na lodi nebyl, ale žil jsem v létajícím městě." promluvim směrem na Montara abych navázal na rozhovor. Hiyori si vůbec nevšímám.
"Hele, nepřijde ti divné že na misi posílají tři geniny bez senseie? Je pravda že je to jen výzvědná mise, ale i tak."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 12:58

Hiyori

"Já ti dám genina ty blbče!" Zařvala jsem a ze zadu mu dala pěstí do zad a pak skočila vedle něj. "Já jsem speciální chunnin ze Zvířecí vesnice." Zvolala jsem hrdě.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 13:21

Montaro Yuurinshi

A co se stalo že si teda tady ?? .. řekl jsme překvapeně Yorsukemu... Cse .. tak si chunnin ale to neznamená že si na této misi pomalu o něco víc než mi .. řekl jsem po směšně a obětl jsem si dal ruku pod hlavu a chtěl jsem využít me rychlosti abych všechny její kopy,pěsti dokázal zablokovat
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 13:45

Hiyori

Žádný naštvaný útok se nečekaně nekonal. "Jo? Dokázala bych tě zbít i se zavřenými oči." Zvolala jsem arogantně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 13:56

Montaro Yuurinshi

Pouhá slova ... řekl a protočil očima spíš jí tak provokoval
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 15:52

Hiyori

Zasmála jsem se. "Já nevim, kdo se nechal ve Zvířecí vesnici chytit a nechal na sobě dělat experimenty. Jseš oproti mně uplný ubožák co nic neumí." Řekla jsem mu pravdivě.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 16:05

Montaro Yuurinshi

Možná jsem se nechal chytit .... ale bylo to kůly vám .. a hlavně mam aspon novou sílu .. řekl jsem zase já
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 16:22

Yotsuke

Celou dobu je poslouchám a pomyslně se chytám za hlavu.
"Uklidněte se" řeknu v klidu. "Máme tvořit tým a ne partu hádavejch holek."
Zachovávám kamenný výraz, aby bylo vidět že tu je ještě někdo normální.
Sakra potřeboval bych zjistit něco víc o Hiyori, ale když ona je tak hezká. Co jí mám říct? Sakra já se bojim.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 16:38

Montaro Yuurinshi

Já se nechádám ... jenom konstatuju .. řekl jsem v klidu
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 17:03

Yotsuke

"Jo viděl jsem"
_________________________

Jdu do práce, mějte se
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 19:43

Hiyori

"Konstatuješ blbě, ty trotle." Zvolala jsem na něj a začala se smát. "Máš sílu, kterou ani neumíš ovládat, ani nemáš tušení co to je." Zasmála jsem se znovu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 19:51

Montaro Yuurinshi

Zastavil jsem se a odrazil se oběvil se těsně vedle Hiyori na druhé straně než jsem byl .... tak mi teda pověz co to je když si tak chytrá .. řekl jsem potichu že to slyšela jen ona
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 20:31

Hiyori

Pousmála jsem se. "Přece jsem slabá, já tohle přece nemohu vědět." Řekla jsem mu dost sarkasticky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Musíme to zjistit (Tým 2) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Musíme to zjistit (Tým 2)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: