Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Musíme to zjistit (Tým 2)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 21:07

Montaro Yuurinshi

Zamračil jsem se naní ... To jednou nemůžeš změnit svůj panovačnej , naštvanej , uzavřenej výraz a někomu druhému pomoct ?? .. řekl jsem nuceně mile
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 21:11

Hiyori

Podívala jsem se. "Ne, nemám k tomu důvod, blbče." Řekla jsem tvrdě a po pravdě, ale ve skutečnosti v tom bylo něco víc, něco co se událo v minulosti.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 21:26

Montaro Yuurinshi

Jo , radši budeš arogantní bez přátel a ubohá jako jsem byl já kdysy ... řekl jsem a protočil očima ... Ale změnit se .. je ta nejelepší volba když máš kuly komu .. řekl jsem a usmá lse naní všechno jsme říkal potichu jako vžy aby to slyšela jen ona
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 23:42

Hiyori

"Víš o mně a mé historii uplné kuloví tak laskavě drž hubu!" Zařvala jsem na něj a zrychlila krok. Blbec! Kdyby věděl. Kdyby věděl co já všechno prožila, choval by se stejně. Pomyslela jsem si, ale nedávala jsem na sobě nic znát a dál raději kráčela.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 00:10

Montaro Yuurinshi

Tak se oněj poděl .. řekl jsem milim hlasem Nahlas... Takhle stejně putuješ do hlubin
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 00:31

Hiyori

"Nic o mně nevíš a já o tobě. nemám důvod ti tu něco o sobě říkat." Řekla jsem nekompromisnym hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 00:56

Montaro Yuurinshi

Heh .. zarazil jsem se bohužel .. prohlásil jsem jenom nato že oní nic nevím
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 07:35

Yotsuke

Ze svojí lékárničky si vezme trochu vaty a pečlivě si zacpe uši.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 10:43

Během chvíle už jsme dorazili k přístavu, kde už na nás čekala připravená loď. "Dobrý den ninjové ze Suichugakure, poplavíme se přez noc. Připravil jsem pro vás tři pokoje v kajutě. Můžeme vyrazit?" Řekl námořník hrozně sympatickym tónem, ale Hiyori na nic nečekala a beze slov vkročila na loď.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 17:46

Montaro Yuurinshi

Ano a děkujem ... řekl jsem a usmál jsem se na něho ... a šel jsem na lod .
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 24 2010, 18:41

Yotsuke

Díval jsem se na námořníka jak se jeho ústa pohybují.
Už se trochu uklidnili, mohl bych si vyndat ty ucpávky. Ale raději si je nechám po ruce.
Vešel jsem na loď s Montarem.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 25 2010, 14:01

Loď se rozjela a mířili jsme na širé moře. Nebesa byla spíše černá než modrá, vypadalo to, že nás možná ještě stihne bouřka, ale jak bude velká, to nikdo nevěděl.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 25 2010, 14:32

Montaro Yuurinshi

Opíral jsem se o zábradlý na levoboku lodi .. měl jsem co k zamyšlení a tak jsem přemýšlel co ubec bude dál a o otmco proběhlo
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 25 2010, 21:36

Yotsuke

Nebylo mi zrovna nejlépe, ale nad nad námi se stahovala mračna, tak jsem se opřel vedle Montara a mlčel jsem.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 00:02

Loď se začala mnohem více hopat a kolem vás to vypadalo, jakoby byla tma, protože skrz mračna neprošel ani jeden paprsek světla. V tu chvíli se z nebe snesl blesk někam v dáli.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 13:51

Montaro Yuurinshi

Heh ... odkašlal .. uvidíme co z toho vznikne . rozhodně to nebude klidná plavdba .. ale ani trochu to sním nehnulo byl opřenej dál i když se to houpalo jenom se pevně držel zábradlí
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 14:06

Z ničeho nic se strhnula obrovská bouře, všude padaly blesky a silné vlny mlátily do lodi až jedna spláchla Montara k zemi a kolem něj leželo několik ryb. Najednou námořník celý zblednul a zařval "Rychle do lodě!", protože před lodí uviděl obrovský vír.

Mezitím

Hiyori

Uviděla jsem vír a tak jsem zašla za několik barelů a složila pečetě a začala jsem vypouštět z úst jakýsi pískot, který jsem však slyšela jen já. A pospěš si, než bude pozdě.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 14:08

Montaro Yuurinshi

Aaa to jsou rány .. zakřičel jsem protože jsem měl pořád vyvynutěnější zvuk a ty blesky byly strašný hlučný .. a rychle jsem zalezl do lodě
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 14:21

V tu chvíli jsme se začali čím dál více blížit k obrovskému víru, až se najednou loď začala naklánět směrem dolů do víru.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 14:33

Montaro Yuurinshi

Čekal jsem že todle bude bezpečnější cesta .. prohlásil ale nevěděl co ted udělá
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 15:12

Najednou Montaro uslyšel jakési křupnutí a když se otočil za zvukem tak uviděl malou díru v palubě, skrz kterou teče voda dovnitř lodi.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 15:15

Montaro Yuurinshi

Teče nám sem .. zvolal jsem a okamžitě jsem se nažil tu dírku zacpat tím co mám po ruce a když to nešlo jak jsem s eto pokusil zadupnout aby jsem nic neteklo
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 15:26

Zadupnul jsi to, ale najednou jsi uviděl praskající čárku co utíkala od spoda tvé boty po dřevěné lodi, což ti došlo, že loď praská.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 20:09

Yotsuke

Loď se opravdu hodně houpala a já byl opravdu hodně zelený.
Zvracím přes palubu a nějaká díra mě vůbec nezajímá.
Nejsem schopen momentálně ničeho.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 26 2010, 20:16

Montaro Yuurinshi

udiveně jsem sledoval tu čárku který se zvětšivala po lodi a pak jsme jenom překvapeně zakřičel .. Lod se rozpadá !
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Musíme to zjistit (Tým 2)   Musíme to zjistit (Tým 2) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Musíme to zjistit (Tým 2)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: