Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Čas Smutku I.

Goto down 
+6
Kakuza-chan
Methyl
chappi
Nero
Aspi
Ramaru
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 19:39

Natsu Akawai

Zvesil som hlavu. Na toto si nezvyknem.. pomyslel som si a potom som niečo skúsil. Počuješ ma aj teraz? spýtal som sa ale iba v mysli čiže som nevydal nijaký zvuk. Dúfam že hej.. inak by som pred ostatnými vyzeral ako debil. zašomral som a zastrčil som si katanu do puzdra.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 19:48

To ty si začal jak nějakej schyzouš křičet na okolí... Hlas zazněl znuděně a trošku se ti zamotala hlava... A ještě něco...jestli někdy budeš chtít mou pomoc..budeš mi muset taky něco splnit naoplátku.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 19:55

Natsu Akawai

Tak to uvidíme či tú tvoju pomoc budem potrebovať. Uškrnul som sa a prehodil som si katanu s púzdrom cez chrbát. Ale aj tak povedz. keby náhodou. Čo by si za to chcel? spýtal som sa ho v mysli.

Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 20:12

To nevim..prostě mi budeš dlužníkem.. Odpověděl rázně a zase nastalo ticho.Venku už se začalo stmívat a přicházela noc..

NT: 21:00
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 20:16

Natsu Akawai

Vychutnával som si to ticho v mojej hlave pretože so mtušil že bude týchto súkromných príležitostí len veľmi málo. Myšlienki mi často zaleteli k tomu vodnému dievčaťu a ja som to po chvíľke nevydržal. Ty počúvaj ma.. najprv by som chcel vedieť ako ťa mám volať .. a potom.. pod vodou som stretol jedno dievča.. trochu sa na teba podobala.. vďaka nej som našiel ten shuriken.. nevieš o nej niečo? pýtal som sa ho a bol som uź takmer na dosah môjho domu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 21:06

Jméno ti zdělovat nechci a ani nebudu...říkej mi Poseidon(e)...a co se toho děvčete týče..to byla moje mladší sestra..
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 21:10

Natsu Akawai

Poseidon? tvoja sestra úžasne bozkáva.. Povedal som s úškrnom aby som ho trochu naštval no v podstate to bola pravada. Teda ... teraz keď mám teba v sebe.. môžem dýchať pod vodou? spýtal som sa ho zo záujmom no stále som čakal na jeho prvú reakciu. O a ako sa tá tvoja sestra volá?
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 21:17

Poseidon

Ty !!! Jak se opovažuješ !!! V tom tě hrozně rozbolela hlava a podlomily se ti kolena... Moje sestra tě nelíbala ! Nebejt ní tak tu nejsi ty ubožáku tak si dej bacha na to co říkáš !!!! A její jméno ti neřeknu protože TY už jí nikdy neuvidíš ani se jí nedotkneš ! Naštvaně křičel že tě z jeho hlasu brnělo celé tělo...
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 21:44

Natsu Akawai

Spadol som na zem a chytil som si hlavu, prerívane som dýchal s takého menšieho šoku keď začal vyvádzať. Ksakru aj s tebou, keby nebolo nej tak teraz nie si zapečatený v mojom vnútri. A navyše nechápem prečo ťa to tak rozčúlilo. Mal by si byť na ňu pišný že dokázala poblázniť niekoho ako som ja. zreval som si v mysli a chytil som sa za hlavu lebo ma začala dosť boleť.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 22:07

Poseidon

Ona si rozhodně zaslouží někoho lepšího než si Ty ! Rozhodně ne takovou padavku ubohou.A teď padej do postele !..jsem unavenej.. Řekl sklesle a hlas v tvé hlavě utichl..
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeFri Sep 24 2010, 22:14

Natsu Akawai

Padavka? ... pošepol som unavene a úplne ma to dostalo. Potom som sa uchechtol. Vošiel som do domu ale nikto tam nebol. Tak som len zjedol niečo malé na večeru a už som sa videl v psoteli. Pred tým než som zaspal som si ešte pomyslel. To je s tebou pekne biedne keď ťa porazila taká padavka ako ja. uškrnul som sa a pomaly som zaspal.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 11:07

Likku

Hezky jsem se v noci prospal a ráno vyrazil na ten plácek, kde jsme se měli sejít, problém byl v tom, že jsem po cestě uviděl rámen stánek a nemohl jsem odolat a musel jsem si jeden dát, proto jsem na schůzku přišel místo v 7:00 asi v 7:10...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 11:20

Likku -> Když si přišel na plácek tak na kameni opodál vedle plotu seděl sensei a hrál si s kunaiem v ruce...

Kiyoshi Yuichi

Deláš si ze mě srandu ?! Řekl jsem trošku vyšším tónem a v mém hlasu byl slyšet hněv a menší zklamání. Nejen že si přídeš o 10 minut dýl pomalinku jak na tenis..ale ještě ke všemu máš na bradě ramen a tváříš se jakoby se nic nestalo ! Znechuceně jsem vydechl a po hlavě mi ztekla menší anime kapka. Typuju že ten druhej příde o dalších 10 minut dýl..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 12:06

Likku

Omlouvám se ctihodný velmistře ale bylo to silnější než já... řekl jsem a posadil se na kámen. Aspoň že jsem nepřišel poslední, jinak by mě asi zabil....
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 13:06

Natsu Akawai

Rýchlo som vstal s menšou bolesťou hlavy. Rýchlo som do seba hodil nejaké to instantné rámen a potom som si ešte do tašky hodil jablko. Sakra.. meškám. Pomyslel som si keď som vychádzal z domu. S katanoou na pleci som sa rozbehol ku cvičisku a keď som tam dorazil tak som bol psoledný. Rozdýchaval som sa a podyšiel som k senseiovi. P..prepáčte že idem neskoro .. sensei. Povedal som a stále som trochu rozdýchaval.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 13:24

Kiyoshi Yuichi

7:20...hm..přesně jak jsem říkal..no dobrá..vybrali jste si to sami..přistoupíme k těžšímu tréningu... Pomalu jsem vstal a zamířil jsem pryč z vesnice přičemž jsem dodal.. Já vás naučím poslouchat a dodržovat má pravidla...
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 13:33

Likku

Hmm, je taky tak posedlý pravidly jako já... zachoval se přesně tak jak jsem čekal když jsem schválně přišel pozdě, začínám ho mít docela rád. Pomyslel jsem si a šel za nim.
Návrat nahoru Goto down
krumla
Academy student
Academy student
krumla


Počet příspěvků : 72
Datum založení účtu : 15. 09. 10

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeSun Sep 26 2010, 16:16

Natsu Akawai

Sklonil som hlavu od únavy a vybral som sa za senseiom. Chvíľu som kráčal no potom som si na nieč ospomenul. Noo.. eh .. poseidon? mám ťa ešte stále v hlave? spýtal som sa hlasnejšie ako som mal v pláne a dúfal som že si to nevšimli. Poseidoon!!! nebodaj sa mi to iba snívalo. Pomyslel som si šťastne no moc som v to ani nedúfal.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 03 2010, 16:03

Hanabi

Doběhla jsem do nemocnice kde jsem Josukeho předala doktorům a potom jsem zase hned běžela zpátky na svou louku... Snad bude v pohodě..
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 06:06

Josuke

Pomalu jsem otevřel oči. Celé tělo mě bolelo. Vzpoměl jsem si na poslední údálost kdy mě ten panák sekl do hrudi. Podíval jsem ses na hrud, byla celá ovázaná, docela to ještě bolelo. Ležel jsem na lůžku v malém bílém pokoji. Na stolku byla sklenice vody, ve které bylo brčko. Naklonil jsem se opatrně k němu a pomalu začal srkat vodu.Když už jsem měl dost tak jsem se podíval z okna ven a přemýšlel...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 15:59

Brány se rozevřely a do kumo vstou pil vůdce .... byl celkem znepokojem a holy kterou měl v prave ruce udržoval svůj rovnoměrný pohyb ... Vratil se z Kage srazu a lidi byly štástní že je zpátky a může pokračovat obnovení vesnice prošel vesnici a mířil do velké polo opravené kage budovi
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 18:33

Josuke

Z dálky jsem uslyšel nějaký hluk. Zajímalo by mě, proč tak řvou, jásají... Stále jsem ležel na lůžku a odpočíval jsem, rána pálila, byl jsem ale chlap a proto jsem tu bolest sanžil nevnímat. Najednou jsem si vzpoměl na svoje kladivo. Rozhlédl jsem se po pokoji jestli tam není. Nebylo. Kso, jestli stratím to kladivo ....
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 18:36

??? Seiji

Pomalu jsem vstoupil do místnosti a podíval se na Josukeho v ruce jsem držel jeho kladivo a na zádech jsem měl svoje .. bylo černé a obrovitánské a navíc zněho čouhaly čáry chakry ... Měl by sis ho hlídat ... našel jsem ho na půlce cesty ze cviciště .. řekl jsem mu hrubým hlasem a přistou pil jsem kněmu
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 18:45

Josuke

Náhle někdo stoupil do mého pokoje, já se na něj otočil a prohlédnul si ho. Všiml jsem si jeho obrovitého kladiva na zádech, v rukou držel mé kladivo.V ducu jsem si odechl. Podle kladiva soudím, že jste ze stejného klanu jako já. Znám většinu členů mého klanu, vás jsem ale nikdy neviděl. Kdo jste ?vrtalo mi hlavou co to je za týpka....
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 22:03

??? Seiji

Zasmál jsem se ... Nejsem z klanu Takuro ... ale Seiji .. jme ti co přivolaly to velké světlo aby jsme zachránili kumogakure před démonem .. řekl jsem mu neutrálně
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čas Smutku I. - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čas Smutku I.
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Den smutku
» Čas smutku II.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: