Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Čas Smutku I.

Goto down 
+6
Kakuza-chan
Methyl
chappi
Nero
Aspi
Ramaru
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas Smutku I. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 22:07

Josuke

Ah, tak to jste byl vy ? Podíval jsem se překvapeně na něj. Jinak.. děkuji že jste mi přinesl mé kladivo... znamená pro mě více než se zdá.Poté jsem se opět podíval na jeho obrovské kladivo, nemohl jsem z něj spustit oči. Něco mi říkalo, že to jeho obří kladivo není normální kladivo, je v něm něco víc...


Naposledy upravil chappi dne Mon Oct 04 2010, 22:19, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas Smutku I. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 22:15

??? Seiji

Toje Samozřejmé .... tvoje kladivo je jako tvoje duše ... řekl lehce a pousmál se ale přez stříbrnou robu to nebylo vydět
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas Smutku I. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 22:23

Josuke

To je pravda...Usmál jsem se.Pochybuji že jste za mnou příšel jen skrz vrácení mého kladiva. Jaký je důvod vaší návštěvy , jestli se můžu zeptat ?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas Smutku I. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 22:27

??? Seiji

Ve vesnici si pomalu jediný s kladivem jako genin .... a nemá tě pořádně kdo učit ... řekl jsem nenápadně
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas Smutku I. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 22:31

Josuke

Při poslední větě jsem zbystřil. Doslova mě to zvedlo z postele. Tím naznačujete ,že byste byl můj sensei? Že byste mě učil ? Řekl jsem nadšeně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas Smutku I. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 22:33

??? Seiji

Řekněme že ano ..... ale s klanem takuro mam dost špatný stiky .. takže nevím jestli to povolej ... řekl jsem v klidu
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas Smutku I. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 22:44

Josuke

Ah, čekal jsem , že v tom bude nějaký háček. Nadšení ze mé rázem opadlo.Přemýšlel jsem , jak tento problém vyřešit. Přeci jen, chunninské zkoušky se blížily a já potřeboval schopného senseie.Klan by mi neměl nařizovat s kým se mám a nemám stýkat.At se klidně celý klan postavý na hlavu... stejně se budu chovat, myslet a dělat vše podle svého..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas Smutku I. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 22:55

??? Seiji

O tom rozhoduje jejich rada .. řekl jsem mu a pousmál se .... a takovejdle přísstup neměj , jeto tvůj klan .. řekl jsem mu .. a pak jsem dodal ... Si eště zranění ... budu muset jít .... tak se zatím udrav .. řekl jsem mu na odchod opřel jsem kladivo vedle jeho postele a otočil jsem se a odešel
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas Smutku I. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 23:11

Josuke

Ještě než odešel tak jsem se ho zeptal, Jak vás najdu ??Čekal jsem na jeho odpověd...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas Smutku I. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Oct 04 2010, 23:31

??? Seiji

Já si tě najdu včas ... řekl jsem mu při odchodu a pak moje silueta ve stínu zmyzela
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Čas Smutku I. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 8 Icon_minitimeTue Oct 05 2010, 06:49

Josuke

Zajimavý chlapík...Uvelebil jsem se na posteli, zavřel oči a pokusil se usnout. Potřeboval jsem se rychle uzdravit...Nic nedělání a ležení v posteli mě totiž nebavilo...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čas Smutku I. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čas Smutku I.
Návrat nahoru 
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Den smutku
» Čas smutku II.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: