Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Čas Smutku I.

Goto down 
+6
Kakuza-chan
Methyl
chappi
Nero
Aspi
Ramaru
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 22:02

Daisuke

První co mě zaujalo byly samozřejmě ty katany a tak jsem nemohl nic jiného než jen souhlasně přikývnout a vyrazit za nim. Celou cestu jsem mlčel, protože jsem se těšil na trénink a v myšlenkách potlačoval řeči od Rudého bleska.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 12:16

Nero

Kde je teď ?? a co se stalo ?! Říkal sem nedočkavě a pokoušel jsem se vstát..
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 14:25

Yotsuki

Pfff no tak to je pěkné a zrovna teďka...
zamručel jsem, vyškrábal se na nohy, načež jsem si posbíral všechny svoje věci a zamříl se projít po dědině.
Návrat nahoru Goto down
yashamaru
Academy student
Academy student
yashamaru


Počet příspěvků : 28
Datum založení účtu : 22. 08. 10

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 15:19

Momoki

Probudila jsem se v nemocničním pokoji,vedle na stolku byla moje katana ,uchopila jsem ji a bodla jsem se do břicha. (spáchala jsem harakiri)


//Admin si zmizí na tejden,nedá ani filler.Byla to fakt nuda, po tolikati dnech to fakt ztratilo štávu.Jdu hrát radši ke konkurenci,tam to aspon žije

// Ano zmyzel jsem si protože jsem tu byl celý PRÁZDNINY ! Měl jsem uplně jiný starosti a psal jsem to Tak si laskavě nech ty svoje keci
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 16:18



Daisuke -> Procházely jsme vesnici anebo spíš to co zní zbylo .. ty si musel bejt zděšenej protože si o ničem nevěděl jenom to e někdo utočí a pak si usnul ... město bylo z velký části zničený a všude byly pověšený černý stuhy .. viděl si slzy občanů ... a vyděl si jak pobíhaly děti který si to ani neuvědomovaly ... vy jste jakoby odcházely pryč směrem ke kopcům

Doktor u Nera s Ninjou

Doktor se na tebe kouknul smutným pohledem ... a pomohal ti vstát a apk pomalu řekl .... Jiruga ... je mrtvý ... řekl pomalu a smutně

Yotsuki -> Lidi se na tebe pohrdavě koukaly ale spíš takovým spůsobem že si vyděl že skoro všichni by potřebovaly pomoct ... jejich domy byly zničeny a uklízely jenom to co znich bylo ... některým stékaly slzy z oči .. a všude vlály černý stuhy
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 16:52

Nero

C...co se ..stalo ? Začali se mi klepat panenky v očích a v tu chvíly mi po tváři ztekla slza...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 17:29

Yotsuki

Pche...a tohle si říká Kumogakure?
lehce jsem se ušklíbl při pohledu na trosky které z vesnice zůstali.
Tohle že má být slavná Kumo, nejmocnější z vesnic?
jen jsem lehce zakroutil hlavou a šel pomoct vesničanům s odklízením trosek a opravou.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 18:00

Bunzo

Vyšel jsem z nemocnice. Hmm,tak toto je hrůza. pomyslel jsem si zděšeně. Zase budu muset pracovat a beztak tu už nikdy nic nebude stejné. Možná, ale jenom možná bych se mohl zdáchnouta vyhnout se opravovacím pracím řekl jsem si a usmál se. Ale to by nebylo fér a pomalu jsem se vydal pomáhat vesničanům.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 03 2010, 23:14

Daisuke

Rozhlížel jsem se po vesnici s nechápavym pohledem a viděl ubrečené lidi, jak se na vše dívají smutným pohledem. Pomalu mi začalo vše docházet, to bezvědomí, ty rány, všechno to okolo, došlo mi, že došlo k boji, když já se snažil získat sílu. Nedokázal jsem nijak pomoct a teď jsou akorát všichni smutní. Zatnul jsem silně pěst, až mi v ni zakřupalo a následně ji zase povolil. V jiné situaci bych si začal asi vše vyčítat a snažil se zjistit co se stalo, ale věděl jsem, že je to zbytečné, že bych tomu už stejně nezabránil, a tak jsem jen mlčky šel vedle toho muže, mého osobního senseie a na tváři jsem měl naštvaný výraz. Musim zesílit!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 16:02

Nero -> To nikdo pořádně neví .. ale zemřel při boji .... řekl doktor se sklopeným usměvem

Daisuke -> Tvůj očitel s ena tebe kouknul ... půjdeme dál ... jdeme trenovat na kopce k vodopádu .. řekl jenom a zrychlil krok

Jounin

postavilj sem se do prostřed a zvolal ... Bunzo , Yotsuky , Josuke ... a šekla jsetli příjdou
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 16:34

Yotsuki

Zrovna jsem pomáhal vesničanům s opravami když mě k sobě zavolal nějaký jounin spolu se dvěma dalšíma geninama.
Co to má být? Provedl jsem něco?
lehce jsem se ušklíbl, omluvil se vesničanům a přišel k jouninovi.
Děje se něco pane?
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 18:06

Bunzo

Hmm, to bude asi přidělení do týmu. řekl jsem si a povzdych,Ale ještě že jsem si pořádně odpočinulu. Tady jsem. a potom jsem si stoupl vedle týpka. Hmm, tebe jsem viděl bojovat.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 18:25

Daisuke

Pousmál jsem se jen, sice s obtížemi, při vzpomínce na ubrečené a smutné obyvatele, ale nedalo se nic dělat. Kráčel jsem za svym učitelem a svými oči jsem ho pořád zkoumal a prohlížel si ho.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 19:54

Nero

A jaktože jsem přežil ?! Když sem přežil Já tak on musel přece taky!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 20:50

Jounin

Počkáme na toho třetího a pak uvidime ... máte misi .. řekl jsme znuděně

Doktor a Ninja u Nera

Doktor při týdle otázce odešel a enchat tě tma stím ninjou....
Byl do tebe zapečetěn tří-ocasí démon .... sanbi .. řekl ti potichu

Mistr


Šly jsme s daisukem dál a dál a dá se říct že jsm eani nezastavovaly ale miřily jsme pekelně daleko od kumogakure .. pak jsme se najednou zastavil na jednom z kopců .. kde byl krasnej vyhled a kopcovitou krajinu a mezi těma kopcema tekla voda
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeMon Sep 06 2010, 21:35

Daisuke

Zastavil jsem také a protáhl se a prokřupal si klouby a na zádech se mi lesknuly čtyři katany. "Tak jdeme na to?" Zeptal jsem se s odhodláním.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 07 2010, 15:54

Nero

Vyděšeně jsem na něj koukal..Já jsem teď....Jinchuuriky ?!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 07 2010, 15:57

Ninja

Ano , tříocaseho .. řekl a tys mohl uvidět jak ma na pave ruce same pečetě až pod robu kterou měl k loketu

Mistr

Támhle se utáboříme ... řekl a ukázla ti prstem kde to myslí .. bylo to místo u potučku už vytlačené
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 07 2010, 17:05

Nero

Takže...jsem teď..stvůra ? Pomalu jsem vstával z postele..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeTue Sep 07 2010, 18:36

Daisuke

Trošku jsem se vyděsil, protože sebou nemám jídlo ani nějakou karimatku na spaní, ale chtěl jsem už trénink a tak jsem nehodlal zdržovat a na vše mu kýval s vážnym výrazem ve tváři.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 10 2010, 15:34

Mistr

Došly jsme mezi ty kopce k potůčku ... a mistr se kousl do prstu .., a udeřil do země .. oběvili se pečetě a pak kouř ... kouř zmyzel a oběvil se tam ještěr ... celkem velký a na zádech měl tašky na první pohled v tom byly věci na stan , karimatky , spacáky ... apd. .... Vylož to a pak se pustíme do tréningu ... řekl jsem mu neutrálně a šel jsem si sednout k řece

Ninja

ne ne ... stvůra rozhodně nejsi ... usmál se na tebe ... právě že naopak .. řekl ti mile

Jounin

Takže třetí se nedostavil dyštak ho zavámi pošlu ... takže vy dva běžte tam kde dříve stála hlavní brána ... bude vám přidělen učitel a dostanete misi .. řekl vám a ukázal prstem směr
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 10 2010, 15:58

Yotsuki

Kdysi stála hlavní brána..
zamručel jsem ale jinak jsem to nekomentoval, přikývl a vydal se spolu s kolegou jehož řeči jsem zcela ignoroval k onomu místu.
Docela by mě zajímalo o co půjde...nejspíš budeme uklízet škody..
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 10 2010, 17:19

Nero

Ksó! Rychle jsem se oblíkl a vzal jsem si meč na záda.. Kde je Senseiovo tělo ??? Řekl jsem ve spěchu...
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 10 2010, 20:33

Bunzo

Štvalo mě, že mě ignorovala podle toho jsem se taky tvářil. Mohl aspoň odpovědět. řekl jsem si jízlivě a následoval ho. Zajímalo by mě, kdo bude ten další člen a sensei. A ta mise, to bude určitě nějaká práce, doufám, že to budu mítrychle za sebou.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitimeSat Sep 11 2010, 12:40

Daisuke

Nelíbil se mi tón, kterym mi řekl, ať to vyložim, ale nedalo se nic dělat. Musel jsem ho poslechnout, protože je teď asi jediným, kdo mi může pomoct být silný a bránit vesnici. Nečekal jsem a začal vykládat tašky na zem. Jseš slaboch! Necháváš s sebou takhle tupě manipulovat. Ozvalo se mi v hlavě a já jen zatnul pěst a s naštvánim sundaval tašky, až jsem je nakonec sundal všechny.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čas Smutku I. - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas Smutku I.   Čas Smutku I. - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čas Smutku I.
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Den smutku
» Čas smutku II.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: