Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tajné informace (Já a Nero)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 16:04

Kazuya

To už si ze mě děláš srandu.. Řekl jsem už znaveně a skočil jsem na rukojeť své katany přičemž když jsem jí zase uchopil nezbývalo mi nic jiného než udělat Shunshin na roh místnosti. Když jsem tam byl tak jsem se připravil do bojové pozice a čekal jsem..
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 20:48

Rikari

Bodce byly všude a místa bylo málo.
Když se bodce přiblížily tak skoro na deset centimetrů, tak tě zaslepilo oslnivé světlo a pocítil jsi nával tepla...
Poté, až to všechno ustalo, jsi spatřil Ryua, jak stojí před tebou a namísto bodců byly po celé místnosti zbytky ledů, jinak bylo všechno vypařené...
Věděl jsem, že proti někomu, kdo dokáže doslova smazat mé nejsilnější jutsu, nemůžu vyhrát. Na druhou stranu jsem byl teď rozhozený, takže mě mohl Kazuya i zasáhnout.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 26 2010, 19:42

Kazuya

To ti to trvalo... Stoupl jsem si a koukl na Rikariho...už sem neměl moc chakry ale neměl jsem v plánu ho potom všem nechat jít.. uchopil sem katanu a pomocí Sochi ranpu jsem se objevil těsně u něj a katanou jsem silně sekl po jeho hrudi...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 26 2010, 19:53

Rikari

Trefil jsi mě přesně tam, kam jsi chtěl...
S krvavou ranou jsem dopadl na zem a ztěžka oddechoval. Teď už jsem neměl sílu na to se bránit...
Ze stínů vyskočili dva ANBU a chtěli Kazuyu rozseknout katanami v letu, každý letěl z jedné strany, ale oba dva v letu zasáhly dvě ohnivé koule, které odmrštily jejich těla a ty ve velké rychlosti narazily do zdi. Šance na přežití z tohoto je téměř nulová...
Vyřiď to s ním a deme...
Řekl Ryu a pomalu odcházel.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 26 2010, 20:17



Kazuya

Se svím "elegantním" vznešeným postojem jsem došel ke krvácejícímu Rikarimu a koukl jsem mu do očí.. Celý lidský život není nic jiného než cesta ke smrti.. Zakýval jsem hlavou negativně a přiložil jsem mu katanu ke krku.. Bojovat a padnout ve jménu své vesnice..je pošetilý přístup hlupáků kteří chtějí dokázat že jejich život nebyl marný, místo toho aby udělali něco význameného a přitom neztratili svůj krátký a křehký život. Řekl jsem klidným a vznešeným hlasem a díval se na jeho zkrvavělé tělo.. Jestli přežiješ..skus popřemýšlet o tom jak zviditelníš své jméno aniž bys bojoval v bitvě která je už předem prohraná.. Zavřel jsem oči a jedním sekem jsem usekl Rikarimu obě nohy nad kotníkama..Má katanu zahrála jako píseň ve vzduchu a všude kolem vystříkla Rikariho krev...jedna kapka mi potřísnila tvář a já si jí následovně utřel. Svou katanou jsem pak sekl do prázdna aby krev zní dopadla na podlahu a aby moje čepel byla opět zářivě stříbrná.Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli nebo umírají, by si zasloužili žít. Katanu jsem si zasunul za svůj bílí ninja opasek který přípomínal pásek z juda nebo karate a šel jsem pomalu za Ryuem.. Nehledě na to že tam Rikari krvácí jsem ho nechal napospas svím vzpomínkám a bolesti kterou si sám svou hloupostí zavinil.. To zdali Rikariho někdo zachraní..už záviselo pouze a jen na Yukigakure....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tajné informace (Já a Nero)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Tajné Informace (Aspire , Check)
» Tajné plány začínají
» Každý má své tajné plány!
» Nero
» Nero

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Middle Territory :: Yukigakure no Sato-
Přejdi na: