Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tajné informace (Já a Nero)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 06:25

V jeskyni bylo přítmí a nebýt pochodní na stranách by tam byla úplná tma...
Prošel jsi pár chodeb, párkrát jsi sešel poschodí, až jsi vešel do velkého sálu, kde se po boku krčil Ryu a opatrně našlapoval.
Mávnul na tebe rukou, aby sis dával pozor...
Sou zde pasti.
Syknul na tebe ze tmy.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 15:33

Kazuya

Pouze jsem přikývnul a pomalu jsem začal našlapovat za Ryuem a snažil jsem se jít v jeho stopách.. Měli by jsme si pospíšit,blíží se další posila ANBU podotkl jsem..
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 16:54

Ryu

Když ke mě Kazuya šel, tak při posledním kroku spustil past.
Vyletěly na nás kunaie, kterým jsem uskočil doprostřed místnosti, kde ovšem (jak jinak) byly další pasti.
Tentokrát vyletěly kunaie z levé stěny, které jsem nadskočil, ale mezitím se před "knihovnou" spustila ze stropu stěna, kterou bylo nyní nutné prorazit, abychom se dostali dál.
Do ha*zlu co sakra děláš???
Seřval jsem Kazuyu. I když jsem na něj křičel, tak Kazuya věděl, že to je jen takové "popichování"...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 17:29

Kazuya

Ušklíbl jsem se a provokativně jsem řekl.. ups.. a skočil jsem vedle Ryua.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 15 2010, 20:10

Ryu

Mé dlaně obalil oheň a zasadil jsem do té stěny pár úderů, ale se stěnou to ani nehlo.
Pak jsem poslal ohnivé jutsu z úst, ale se stěnou to zase ani nehlo, dokonce ani škrábanec...
ANBU se pravděpodobně připravovali na vpád, a zatím do velkého sálu nevstoupili...
Zkus to prorazit...
Řekl jsem už klidně na Kazuyu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 18:30

Kazuya

Vytáhl jsem si katanu z pouzdra a chytl jsem jí oběma rukama.Katana se rozsvítila a já seknul směrem proti té zdi přičemž jsem řekl rázným hlasem ... Awai washi ! Z katany vylítl velký chakrový orel který tvrdě narazil do stěny..Při srážce nastal velký výbuch asi jako 10 výbušných lístků u sebe.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 22:19

Ryu

Přemýšlel jsem...
Poté jsem si vzpomněl na něco, co by mohlo vyjít. Sice jsem tento hmat moc netrénoval, ale mohl by být uskutečnitelný...
Běž pryč z této místnosti, nebo se zahrabej... Každopádně zde bude horko...
Řekl jsem Kazuyovi a kolem mě vzplanul oheň.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 16 2010, 23:33

Kazuya

Na stěně to z mé techniky zanechalo pouze černý spálený flek po výbuchu tak jsem pouze přikývl a odskákal jsem ke kraji místnosti (ke vchodu odkud jsem přišel)..
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 21:12

Ryu

Ucítil jsi kolem opravdu velké horko a do toho jsi byl zaslepen velkou oslnivou září.
Když jsi se rozkoukal, tak jsem klečel před stěnou, ve které byla díra v průměru 2 metry.
Ihned jsem šel dovnitř a hledal jsem přesně to, pro co jsme sem přišli...
Mezitím ANBU jednotkám došlo, že je zle, a tak vtrhli do místnosti a složili pečetě. Před nimi a v polovině sálu se utvořila stěna z ledu, která byla opravdu tvrdá a jen tak by se neprorazila...
Chtěli nás zde uvěznit...
I přesto jsem hledal informace, které jsem potřeboval...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 17 2010, 21:36

Kazuya

Proč na mě nechává vždy tu nejhorší práci a zvlášť když na takový věci nejsem stavěnej.. Odfrknul jsem si a rozeběhl jsem se proti těm ANU.. ledová stěna..hm a co proti tomu tak zmůžu.. Znovu sem odfrknul a připravil jsem si katanu Katana no Kujo Meč se celý rozzářil a já udělal 3jitý salto přičemž nakonci jsem silně sekl do ledové stěny..
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 14:43

Ryu

Ve stěně se utvořila díra, která se ale v celkem slušné rychlosti zacelila.
Já jsem hledal mezi svitkama, ale pořád jsem nemohl najít informace, které jsme potřebovali...
Po chvíli Kazuya uviděl menší ohnivý výbuch a místo za stěnou vyhořelo. Z těch ostatků jsem vyšel já a bohužel jsem v rukou nic neměl...
To tady ta zeď ještě je??
Řekl jsem udiveně...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 15:37

Kazuya

Jo..ta zeď je pěknej oříšek...Máš to co si hledal ? Koukl jsem na Ryua..
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 15:53

Ryu

Ne... Museli to někam přestěhovat, nebo nás někdo předběhl...
Řekl jsem s notnou dávkou zklamání...
Snaž se jít co nejblíže za mnou, ale ne natolik, abys shořel...
Dodal jsem a mé tělo začalo hořet. Kazuya v životě nemohl vidět nic podobného...
Poté jsem se začal otáčet a narazil jsem do zdi ve vší síle...
Vypadalo to jako ohnivá tsuuga, která byla opravdu hodně ničivá. Do ledu to udělalo velkou díru a k mému překvapení i odhodilo ANBU, takže se zeď roztříštila...
Pak jsem se dotočil a mé tělo přestalo hořet.
Dobrý ne?
Řekl jsem s úsměvem a pokopl do jednoho ANBU, který ztratil vědomí a ležel kousek ode mě...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 16:09

Kazuya

Dík,už mi začínala bejt zima.. Ušklíbl jsem se a šel jsem za ním.. Stim ohněm to fakt umí..
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 17:07

Ryu

Jenže najednou se u mých nohou objevil led a ten poté obalil celé mé tělo, takže před tebou byla kostka z ledu a já zamrzlý v ní...
Poté do sálu vstoupil Rikari a usmál se na Kazuyu...
To sis myslel, že se mě zbavíš tak snadno?
Řekl Rikari a poskládal pár dalších pečetí a v sálu se objevilo asi 20 ledových klonů, kteří se na Kazuyu vrhli.
První klon na Kazuyu skočil s úmyslem ho strhnout na zem.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 18 2010, 19:30

Kazuya

Letícího klona jsem rozsekl vejpůl a zaujmul jsem bojovou pozici... Zase ty?...to ti není život drahý ?..Koukl jsem na zmraženého Ryua... Blbec..teď by mohl zase začít hořet..
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 19 2010, 23:16

Rinaku

Můj sen je zemřít pro Yukigakure... Pro její dobro... A vím, že ten den přijde... Ale ne dnes...
Řekl jsem vážně a všechny mé klony poskládali pečetě a ze země se vynořilo celkem dost bodců, které tě při doteku mohly pořezat a nebo i vážně zranit...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 00:23

Kazuya

Usmál jsem se a znovu jsem udělal Sochi ranpu takže se bodáky srazily v jednom místě a když jsem se před ním objevil tak jsem ho silně sekl do břicha...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 10:42

Rikari

Rozříznul jsi mě, ale katana se v mém těle zasekla do ledu, takže jsem to nebyl pravý já, ale klon...
Nicméně pár klonů skočilo pod tebe a vykoplo tě nahoru, a i bez katany...
Tam jsem pravý já skočil nad něj a pěstí do obličeje jsem ho srazil směrem k zemi.
Rikari rendan!!!
Zařval jsem uprostřed tohoto komba...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 13:54

Kazuya

Rikari mě sice vykopl do vzduchu ale když mi chtěl zasadit pěst tak jsem mu jí díky svím reflexům úplně vpohodě chytl do dlaně a druhou rukou jsem ho chytl pod krkem.... Jsi si jistý?.. Řekl jsem klidným hlasem a při pádu jsem snim udělal otočku a jak jsem ho držel pod krkem tak jsem ho hodil pod sebe.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 13:57

Rikari

Jenže jak se mě dotkl, tak ho začal obalovat led, který postupoval po jeho těle...
Sice jsem dopadl tvrdě na zem, ale za cenu vítězství v tomto souboji by to stálo...
Mám tě ty zmetku...
Řekl jsem a vykašlal trochu krve kvůli dopadu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 14:40

Kazuya

Ksó,už mě to přestává bavit.. Zavřel jsem oči a začal jsem koncetrovat chakru po celém svém těle..byl jsem úplně v klidu a když jsem byl obalen chakrou..tak jsem jí najednou silně vypustil napovrch a to mohlo led napraskat a při mim dopadu na zem led roztříštit.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 15:24

Rikari

Led popraskal a roztříštil se, ale ihned poté tě začal obalovat další led, a taky jsem tě údeřil pěstí do obličeje...
Taky sis mohl všimnout, že Ryu v kostce ledu najednou úplně zmizel...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 15:38

Kazuya

V rychlosti sem složil pečeť jednou rukou a těsně když byla pěst před mím obličejem jsem řekl Shunshin no jutsu a mé tělo zmizelo jako blesk... Rikari mě nemohl v tu chvíli vidět protože jsem se "problesknul" na strop kde jsem se zavěsil chakrou v nohách jako netopýr... Ryu ? zmizel ?
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 15:56

Rikari

S obtížemi jsem vstal...
Všechny mé klony zmizely a Kazuyova katana byla zabodnuta v zemi...
Je čas to ukončit... Hyouton: Hyouri no jutsu!!!
Zařval jsem a poskládal pár pečetí...
Celý sál byl najednou z ledu a také se vytvářely bodce, které byly všude, nešlo jim uhnout. Bodce mě chránily a zároveň útočily na Kazuyu, přičemž uhnout nebylo kam, zatím bylo místo akorát v rohu sálu, ale ne moc. Pro Kazuyu to mohla být jediná šance na přežití, pokud se neumí teleportovat mimo jeskyni...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tajné informace (Já a Nero)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tajné Informace (Aspire , Check)
» Tajné plány začínají
» Každý má své tajné plány!
» Nero
» Nero

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Middle Territory :: Yukigakure no Sato-
Přejdi na: