Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tajné informace (Já a Nero)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:33

Kazuya

Díky mím abnormálním reflexům jsem stihl jakštakš uhnout ale pěst mi škrtla o tvář...vtom jsem se ohnal katanou směrem dolů po tom pravém...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:35

Jenže katanu ti z ruky vykopl jeho další klon.
Tím pádem pravý udělal otočku a loktem druhé ruky ti zase mířil na obličej.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:40

Kazuya

Můj reflex opět zareagoval a jeho loket jsem mu chytl pravou rukou přičemž levačkou jsem vstyčil dva prsty směrem nahoru.. Shunshin no jutsu.. Zmizel jsem a objevil jsem se pár metrů od něj u své katany kterou jsem načež sebral... Ty asi rád bojuješ v přesile ...hm..
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:43

Ninja se zasmál...
Uviděl jsi, jak se všude kolem tebe tvoří klony ze sněhu.
A ty rád bojuješ proti přesile.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 16:55

Kazuya

Dá se to tak říct,protože rád zabíjím ubožáky co v přesile bojují... Pousmál jsem se a stoupl jsem si do bojového,elegantního postoje..
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:22

Klony byly všude okolo.
Až se tě někdy někdo zeptá, kdo ti nakopal zadek, tak mu řekni, že to byl Rikari Youshou.
Řekl ninja a vyčkával na tvůj první útok.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 19:49

Kazuya

Hm...ego ti opravdu nechybí že ? Řekl jsem a usmál jsem se... neudělal jsem žádný první krok..pouze jsem vyčkával..
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:13

Rikari

Ani tobě ne...
Řekl jsem s úsměvem. Všude kolem byly klony a tvořily se další...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 20:17

Kazuya

Z nenadání jsem se pomocí Shunshinu přesunul před toho pravého a sekl jsem po něm katanou...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 21:20

Rikari

Ale ihned poté, co ses přesunul po tobě skočil jeden z mých klonů a povalil tě na zem, načež klon zmizel.
Mezitím jsem se pravý já zamýchal mezi klony, takže teď jsi nevěděl, který je pravý...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 21:49

-No myslim že by to nestih když se z ničeho nic objevim před ním a seknu po něm katanou Wink ale to je jedno

Kazuya

Vyškočil jsem na nohy a 2x jsem si protočil katanou.. To je vše co umíš ?
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 14:57

čekal něco podobnýho, jelikož to jutsu už viděl Smile a klony bráněj pravýho.


Rikari

Myslím, že ty tady prohráváš...
Řekl jsem s úsměvem a dalších pět klonů zaútočilo na Kazuyu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 16:38

Kazuya

Rozsekával jsem klony jednoho po druhém a ve tváři jsem přitom měl znuděný výraz.. Tos uhodl..opravdu si to jen.."myslíš"
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 15:45

Rikari

Nakonec jsi zbyl ty a pouze já. Všechny mé klony byly zničeny.
Složil jsem pár pečetí a z ledu se přede mnou utvořilo něco jako bodec a ten se poté ještě rozdvojil a zaútočil na Kazuyu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 16:27

Kazuya

Když se na mě rozletěli bodce tak jsem pouze sekl do prázdna směrem k nepříteli Sochi ranpu a v tu chvíli jsem se objevil těsně uněj a silně jsem po něm udeřil katanou..
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 21:00

Rikari

Velmi hbitě jsem uskočil, ale katana mě sekla přes břicho a udělala celkem hlubokou ránu.
Následoval kopanec, kterým jsem ho chtěl trefit do krku...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 21:12

Kazuya

Kopanec do krku jsem vyblokoval předloktím kterým jsem si krk zakryl a kopanec mě odsunul asi metr do zadu po sněhu. Následovně jsem jsem vyskočil do vzduchu směrem kněmu a s rozpřáhnutím jsem sekl po Rikarim..
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 21:21

Rikari

Ucukl jsem pravou částí těla, čímž mě katana minula.
Moje pravačka údeřila směrem ke Kazuyovému obličeji.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 21:25

Kazuya

Pouze jsem naklonil hlavu na levou stranu a pěst mě minula .. To si myslí že mě takhle dostane ?..heh Znovu jsem se ohnal katanou a tentokrát jsem mířil zboku na pas..
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 16:26

Rikari

Trefil jsi pouze mou ruku, přes kterou katana neprošla dál...
Měl jsem ji ztvrdlou ledem natolik, že normální úder ji neprorazí, ale pokud by do toho dal trochu chakry, tak by to byl problém...
Naštěstí jsem počítal s tím, že do toho chakru nedal...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 16:57

Kazuya

Hm.. ďábelsky jsem se usmál a můj meč se stříbrně rozzářil a rukou začal pomalu procházet stejně jako předtím krájel tu katanu... Do levé ruky jsem si za zády zatím připravil kunai...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 19:56

Rikari

Rychle jsem uskočil dozadu, ale ty jsi viděl, že z mé ruky skapává krev a špiní tak krásný bílý sníh...
Zaúpěl jsem bolestí...
Musel jsem se zde udržet dost dlouho na to, aby dorazily posily, ale zároveň jsem čekal, že se mě pokusí dorazit co nejdřív...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 21:55

Kazuya

Nadešel tvůj konec... Pozvednul jsem katanu a v tu chvíli jsem použil shunshin těsně před něj,cca 1 metr nad zem..v tu chvíli jsem silně sekl směrem na Rikariho hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 22:02

Rikari

Ještě před Shunsinem jsem stihl složit jednu pečeť...
Poté se moje tělo roztříštilo na kousky ledu...
Prostě jsem zmizel a v dálce už byli vidět ANBU z Yukigakure, což byl pro Kazuyu jasný signál na to, aby vešel do hlavní jeskyně za Ryuem...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 22:06

Kazuya

Hm..ubožáci Zastčil jsem si katanu do pochvy a se svím elegantním postojem sem se rozeběhl směrem do jeskyně...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné informace (Já a Nero)   Tajné informace (Já a Nero) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tajné informace (Já a Nero)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tajné Informace (Aspire , Check)
» Tajné plány začínají
» Každý má své tajné plány!
» Nero
» Nero

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Middle Territory :: Yukigakure no Sato-
Přejdi na: