Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Kharg
Genin
Genin
Kharg


Počet příspěvků : 137
Datum založení účtu : 18. 07. 11
Věk : 27
Bydliště : Slovakia,Šarišské Michaľany

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 04 2011, 17:48

Kin

Mračná sa prethrli a začalo liať.Dal som si na hlavu kapucňu a šiel sa skryť pod jeden väčší strom a pri tom som pozoroval senseia ako sa rozpráva z jedným Moonwalkerom..Prišli rozkazy od Tanami-sama všetky tými boli odvolané naspäť do dediny.Hmm naspäť do dediny? Čo sa stalo?Rozmýšlal som o tom čo take sa deje,ked po nás posiela Tsukikage-sama.Pozrel som na Gozua a Zera a potom zase na senseia.Hmm tak dobre,sensei? Môžme ísť? Asi je to niečo naliehavé a k tomu mi už začína byť trocha zima.Nechcem prechladnúť.Povedal som a pomalým krokom som odišiel.Ešte som sa obzrel či už idú aj ostatný..
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 16:06

Gozu

Zjistil jsem, že jsme byli odvoláni zpět do dědiny. Doufám, že to je něco naléhavého, tu techniku jsem se chtěl doučit, klidně i za špatného počasí. řekl jsem si, když Kin vypustil z úst svou poznámku. Copak ti vadí trocha deště? Ale pokud máme jít, tak klidně. řekl jsem rozhodně a byl jsem připraven následovat senseie všude.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 06 2011, 20:38

Ryu

pozrel som sa na vás Nó rozkazy sú rozkazy, čiže vyrážame smer dedina. A dal som sa na pochod na čele našej malej skupinky smerom do dediny otočil som sa a pozrel na vás No, ale po ceste by sme sa mohli zastaviť po ceste na niečo teplé čo poviete?
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 09 2011, 15:52

Vydali ste sa na cestu do dediny cesta ubiehala rýchlo a čoskoro ste premočený prekročili prah dediny.

Pokračujte v hl. topicu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)   Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nový klan nebo nové problémy?
» Kharg Graphics
» I já budu slavná (Shinju Kentiri)
» Zvláštna cesta (Kharg, Caldar)
» I já budu šermíř! (Creepy a Miyoko)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: