Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nový klan nebo nové problémy?

Goto down 
+6
Ramaru
Clover
Meiki_Ookami
Srotak
ObY
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 15:11

Tým 2 a 3 se vrátili a do věznice byl uzavřen vůdce klanu Gojo. Ovšem všechny udivovala jedna otázka. "Co je se ženou, která předtim stála za vůdcem Gojo klanu?"
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 17:44

Shinju

Procházela jsem se po městě a hledala Tatsuyu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 19:14

Masaru Yukisha

Seskočil z toho draka a vydal se domů. Cestou přemýšlel o tom, co se vlastně stalo... Od těch Chunninských zkoušek se změnil diť sem tu ženu jen tak chladnokrevně zabil.... a vůbec to nebylo špatné řekl si v duchu a sám se zhrozil... Došel domů a tam si dal sprchu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 19:31

Najednou Masara něco chytlo a uspalo. On se probral až v obrovské místnosti na kamenném stole a nějaké silné světlo mu svítilo do očí, že nic moc neviděl. ruce i nohy měl připoutané ke kamennému stolu a z dálky slyšel nějaké šuškání.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 19:44

Masaru

Pěkný.... co mam teď sakra dělat Kde to sem? Kdo ste? ptal se zmateně a přitom koncentroval chakru do paží.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 20:01

Ozval se ženský hlas. "Jaký element by se podle tebe hodil k tomu tvému?" Řekla a ozvalo se jakési bzučení pily.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 20:04

Masaru Yukisha

Co to sakra...., že by Suikafuurado? Ale co když né? Už jednou sem se u tohohle klanu popálil, ale asi nemám na výběr, asi se z tadyma jinak nedostanu. Katon řekl podezíravě snad ta pila je jen nějakej vtípek.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 20:46

Tatsuya

Stál jsem před vězením a přešlapoval jsem na místě, nevěděl jsem, jestli vstoupit nebo nikoliv. Byla to pro mě divná situace, na jedné straně byla moje povaha, které chtěla chránit vesnice, na straně druhé ta, které opovrhovala klanem a něco mezitím... Našeptávalo mi to, že bych klan ještě mohl zachránit, ale nejspíš už dávno bylo pozdě. Půjdu... rozhodl jsem se a došel až k strážím a požádal je o to, aby mě pustily dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 21:19

Masaru -> "Fajn, spalte ho." Ozvalo se a ty jsi se bál, že tě fakt zabijí, ale pak jsi jen ucítil jakési zapíleni na palci na pravé noze a zapálení na krku. "Nyní jsi členem klanu Suikafuurado. Od teď jsi Masaru Suikafuurado a získal jsi druhý element Katon. Jakmile by ti někdo narušil palec na pravé noze tak o Katon přijdeš." Odepnuly se pouta a světlo zhaslo a ty jsi tam viděl šéfku Suikafuurado a Rikka Suikafuurado.

Tatsuya -> V pohodě tě za nim pustili a ukázali, že je to ta psolední cela.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 21:38

Tatsuya

Poděkoval jsem jim a došel jsem až k té cele. "Otče," začal jsem nejistě konverzaci a přitom se pořádně podíval do cely. Kiteisochi dnes se mnou nebyl, což nebylo moc zvykem, ale pobíhal někde venku po vesnici i v jejím okolí. "Nechceš si se mnou o něčem promluvit," zeptal jsem se ho nejistým až roztřáslým hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 21:53

Luin Gojo

"O čem? O tom jak jsi zradil vlastní klan a raději pomohl klanu Kentiri?" Řekl jsem naštvaně a podíval se na něj "Ty patříš taky mezi ty naivky? Zavřeli mě tu jen tak a ani se nestarají, kde jsou má zvířata." Zasmál jsem se zlým tonem.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 22:32

Tatsuya

"Nevím, kdo tady koho zradil," řekl jsem odmítavě: "Všechno mohlo být jinak," sklopil jsem hlavu: "Ale jsem, kdo jsem... Ale kvůli tomu tady nejsem... Co je mezi klanem Gojo a Kentiri?"
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 07:43

Masaru Yukisha

Cítil jak mu v těle pluje nová chakra, byl to zajímavý pocit. Stál tam jen tak a díval se na ty dva a čekal co se stane dál.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 14:39

Sora

Seskočila jsem z draka a pomalu šla domů,když jsem dorazila domů tak jsem se převlíkla.Z kapsi mi vypadla zápalka,to je ta zápalka co nám jí dala Akki-sensei pomyslela si a položila jí na stůl.Po té si lehla na postel
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 15:21

Sora -> V tu chvíli jsi silně usnula a probrala jsi se na kamenném stole připoutaná a světlo ti svítilo přímo do očí takže jsi nic neviděla. Pak jsi jen uslyšela. "Jaký se podle tebe nejvíce hodí element k tomu, který máš?" Ozval se ženský hlas a ty jsi uslyšela zvuky pily.

Masaru -> Odehnali tě od stolu a uviděl si jak tam připevnili Soru. Vůdkyně klanu na tebe jen udělala gesto ať mlčíš.

Luin Gojo

"Klan Kentiri? Co udělal?" Začal jsem se šíleně smát. "Na kage pozici měli už několik zástupců a Gojo klan? Neměli jsme nikoho na postu Kage! Když jsem chtěl porazit známého Jira tak mě zastavil jeho bratr a řekl, že to nemá cenu, že se stejně jednoho dne dočkáme toho, že někdo z Gojo bude kage, ale to jsem nevydržel a tak jsme zmizeli. Jiro si tě tu nechal, protože mu přišlo, že je na tebe svět nebezpečný! A ty jsi tu zůstal. Jsi pro mě ostuda. Brzy přijde tvá matka a pustí mě odsud, to se spolehni, že pak zabiju všechny z Kentiri klanu!"
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 17:53

Tatsuya

"Kdybych mohl," začal jsem na něj mluvit s mrtvolným výrazem ve tváři: "něco změnit... Byla by to moje rodina. Kdo se prosil o to, aby vyrůstal sám, aby vyrůstal na ulici... KDO?!" zvýšil jsem hlas a moji tvář pomalu zaplňoval hněv. "Kdo se vás oba prosil o to, aby jste za mě rozhodovali! Já snad?! Moje matka, rodina?! Kage?! Já chtěl jen normální život... Žít s rodinou.. Mít sourozence... A co jsem z toho měl?! Jen život na ulici a nic... Nic, které zůstalo v mém srdci a ničí mi dál můj život... A kdo za to může?! Já snad?! Někdo z vesnice?! Ne, nikdo za to nemůže..." přitom jsem se zase zklidnil a můj výraz byl znovu mrtvolně neutrální: "Ale jedno je jisté... Pokud jsem ostuda klanu, co jsi pak ty? Jeho záhuba, jeho obrození?! Ne, jsi jen červ, který zasel sémě nenávisti mezi Kentiri a Gojo... Proč?! Proč?! Vždyť šlo jen o hloupý post ve vesnici... To vám za to radost stojí?!" Otočil jsem se k němu zády a odešel asi dva kroky. "Ublížil jsi nejen ostatním, ale i sobě... Sobě, který tak prahne po moci, že už mu není pomoci... Chceš být kage, buď si jím... Ale udělej to beze mě, bez vesnice a bez toho, abys někomu ublížil... hlavně sobě..." Sobě jsem dost zvýraznil, protože jsem chtěl, aby si uvědomil všechny ty chyby, kterých se lidé dopouštějí, všichni lidé bez výjimky. Poté jsem odešel. Příjdu až nadejde čas... Kdy to bude?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 19:07

Sora

Nic jsem neviděla,vnímala jsem hlas ženy....Tuhle otázku nám kladla i senseika na louce,Raiton řekl a čekala co se bude dít
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 14:01

Sora -> Najednou jsi ucítila zaštípání na palci pravé ruky a ucítila jsi v sobě nové proudění chakry. najendou tě zapálilo i na krku a světlo zhaslo a pouta se otevřela. Před tebou stála vůdkyně Suikafuurado. "Chraň svůj palec na pravé ruce. Jakmile ti ho někdo zničí ten znak na něm tak přijdeš o ovládání Raitonu. Ode dneška jsi Sora Suikafuurado."

Luin Gojo

Začal jsem se šíleně smát. "Je vidět, že nic nechápeš a jsi jen ostuda klanu Gojo. Raději vypadni z mé věznice nebo tě zabiju, protože nesnášim zrádce klanu!"
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 14:22

Masaru Yukisha

Stál tma tak mlčky a sledoval Soru, když jí přidali element a odpoutali, tak se chtěl Masaru zeptat co dál, ale mlčel, protožemu to nařídili Hm... Takže i ona se sem dostala..... Sem nečekal, ale sem rád. Je tenhle klan opravdu tak mocný? mlčel dál.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 14:26

Rinari Uchiha

Ach....štípeto,ale není to tak hrozné,pomyslela si a cítila novou chakru.Nebojte,bude v bezpečí, řekla a vyndala si z kapsi rukavice které si nandala.Po té si stoupla vedle Masara.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 14:51

Tatsuya

"Proč se dospělí nepoučí," řekl jsem ještě než jsem zmizel venku. Proč se chovají tak, jak se chovají... Proč nedospějí? Když jsem odešel, tak jsem se vydal hledat Shinju.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 14:57

Fubuki Suikafuurado

Podívala jsem se na Masara a Soru a tiše řekla "Od teď už je jen na vás jak se naučíte používat váš element, ale nezapomínejte, že nyní plníte mise nejen pro vesnici, ale přijdou mise i pro klan Suikafuurado. Asi se divíte, že jsme vás vzali oba když se vždy bere jen jeden ninja."

Luin Gojo a ???

Ze stínu mé cely vylezla žena s kapucí. "Byl jsi na něj moc tvrdý." Řekla. "Nemohu za to, že nemám rád zrádce. Máš to sebou?" Zeptal se Luin a usmál se. Žena jen kývnula a něco vytáhla z batohu. "Mám, ale jestli to použiješ tak nezapomeň, že po tobě všichni půjdou a už nebudeš mít šanci být Kage." Řekla. "Omyl, jestli se to povede tak budu kage dříve než se stihnou vzpamatovat." Dodal Luin.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 15:07

Montaro

Pomalu jsem se probíral byl jsem zase svázanej a nemohl jsem se hnout .. Argh ... zavrčel jsem a pak jsem nic neříkal
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 15:07

Masaru Suikafuurado

Pěkný.... Oki odpověděl a vyšel ven, došel do vesnice a tam si nakoupil stoh obyčejného papíru. Nakonec doskákal až na střechu svého domu tam si sedl vzal si papír, a soustředil do něj ohnivou chakru.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 15:10

Sora Suikafuurado

Znova jsem kývla hlavou,a vyšla ven.Skočila jsem na barák odkuď jsem sledovala oblohu.Takže nová podstata? to je super! Pomyslela si a koukla se na svojí ruku
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nový klan nebo nové problémy? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nový klan nebo nové problémy?   Nový klan nebo nové problémy? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nový klan nebo nové problémy?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 10Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Budú problémy? (Meth, Kharg, Aďop)
» Nové pravidlo?
» Svatba nebo pohřeb?
» Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)
» Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: