Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Svatba nebo pohřeb?

Goto down 
+4
ObY
Damrod
Meiki_Ookami
Aspi
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:44

Iwashi

Je to na ša senseika musíme jej ísť pogratulovať povedal som išiel som smerom k novomanželom
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:46

Koketsu

Jasne, Nii-chan. Povedal som a natešene som išiel za bratom.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:47

Tatsuya

"Jiro-sama," začal jsem zdvořile, když jsem k novomanželskému přišel a chtěl jim oboum pogratulovat: "doufám, že budete spolu šťastni." Přičemž jsem se uklonil a měl jsem se na odchodu, když jsem si toho všiml. "Kiteisochi!"

Kiteisochi pobíhal po stole a přitom shazoval jídlo na zem. "Přestaň, Kiteisochi!" Vyletěl jsem na něj a vítězoslavně jsem ho držel za stolem jako králíka, přičemž jsem si při letu přes stůl ušpinil oblek, takže jsem vypadal dost hrozně. "Neříkal jsem Ti, abys nedělal lumpárny a zrovna teď." Trochu poníženě jsem se omluvil tak zdvořile, že to snad ani nebylo možné, a začal jsem ten svinčík uklízet. Kiteisochi, tys' tomu teda dal... A zrovna před Shinju. Není čas na útěk ze scény? Ne, není a dej mi pokoj.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:48

Masaru
Ale to vůbec není špatný nápad zasmál se a vydal se za Iwashim
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:51

Shinju

Sotva jsem se stihla klonit a už Tatsuya letěl přez stůl...
Nepřipadalo mi to nijak trapné...
Naopak velice jsem se u toho bavila...Když přejel stůl došla jsem k němu.
Chtělo by to převlíct se ... zasmála jsem se...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:54

Iwashi

počkal som kým tatsujo a shinji odišli a potom som sa predstúpil pred senseiku Prajem vám všetko najlepšie povedal som a uklonil som sa potom so ustúpil a by som urobil miesto bratovi
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:54

Najednou se ozval hlasitý a zlí smích ze předu svatby odkud přišla nevěsta.
Tam kráčela postava a všichni poznali podle smíchu, že j to žena.
vypadala takhle:
Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Everlasting
Byla to ta s tou dvojkou nahoře.

Dvojka

"Až do smrti? Tak to jste moc dlouho manželé nebyli!" zařvala a složila pečetě a lístky ze všech květin začaly poletovat. Žena si sundala kapucu s dvojkou a tam měla masku.
Spoiler:
Luskla prsty a všechny lístky začaly vybuchovat.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:58

Montaro

zastavil jsem se a stuhnul při hlase té ženy ... co se dá dělat .. vždy se něoc přihodí řekl ale nic nedělal celkem mu to bylo jedno na nikom mu nezáleželo takže i kdyby zabila vesnici hlavi si nelámal ... opřel jsem se opodál a čekal jak seto vyvrbí bůh stejně neměl žádný příkazy
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:58

Tatsuya

"Nejspíš ano..." Řekl jsem formálně tak, abych zahnal hanbu. Přitom jsem vlka pořád držel jako králíka a měl jsem na něj vztek, který mě nakonec přešel a já ho pustil. "Pokud mě tedy omluvíš..." Zavolal jsem si Kiteisochiho, který za mnou šel jako vítěz s tlamičkou nahoru, ale neměl k tomu důvod, když byl slyšet jistý posměch ostatních. Třeba se neposmívají mě, třeba jsou jen veselí, že se Jiro konečně oženil. Co si namlouváš?

Došel jsem až "domu", kde jsem oblek hodil zpátky do skříně a vzal jsem si svoje normální oblečení. "Vracet už se nebudeme, potom našem výstupu." Začal jsem se smát, protože s odstupem času mi to přišlo i vtipné. "No, ale za trest si nebudeš moct dát ani kousek z těch dobrot, co tam byly." Kiteisochi zafňukal, ale pak si lehl do rohu místnosti a usnul... Já potom jenom vzal nějaký kus oblečení, které se ještě ve skříních válelo, zřejmě si ho zapomněl původní majitel, a dal jsem ho opatrně pod něj, tak abych ho neprobudil.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 20:59

Shinju

Na převlíkání nebude čas... řekla jsem jenom a poté mě odhodil ten výbuch...
Odlétla jsem dva metry a rozlomila stůl...
Moje šaty!!! zařvala jsem ...
Šaty byli na kousky a já tam stála jen v hadru ...
Suiton: Mizzu Rappa! zařvala jsem a vypálila proti postavě vodní proud...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:00

Masaru
Zrovna chtěl popřát Sendokagemu a Senseice, ale najednou se objevila nějaká osoba, která na ně zautočila
Sakra, předstoupil před novomanžele a udělal klon kazebunshin no Jutsu!, a nasměroval ho před sebe jako štít., ale nepomohlo to tlaková vlna z výbuchu ho odhodila, a část větrné chakry s klonu mu pořezala stehno Hmm.... tak an obranu ten klon dobrej nebude


Naposledy upravil MrSrotak dne Sun Mar 07 2010, 21:02, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:00

Koketsu

Išiel som práve popriať veľa štastia novomanželom keď sa zjavili tí ľudia. Majú efektní vstup. Pomyslel som si. Ja som ale blb no nič toto nevyzerá dobre. Inštinktívne som siahol po Kunai keď v tom nič nemal som ich. Problém.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:03

Tatsuya

Uslyšel jsem několik výbuchů, tak jsem rychle běžel zpátky, přitom jsem řekl Kiteisochimu, aby šel rychle za mnou. To je na svatbách i ohňostroj. Běžel jsem, jak nejrychleji jsem mohl, abych nepromeškal ani chvíli z ohňostroje. Moc často tu nejsou... Musím to vidět. Když jsem tam přiběhl byla tam partička nějakých lidí. "Co se tu děje?"
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:04

Iwashi

rýchlo som sa postavil pred brata a použil som Doton :Doryuu Taiga aby som blatom zastavil výbuchy Koketsu utekaj zakričal som chudák nemá žiadne obrané techniky preblesklo my hlavou
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:07

Koketsu

Chcel by si veľa, Nii-chan. Odpovedal som mu a škaredo som sa zasmial. Postavil som sa vedla brata. Zložil som pečaťe.Katon: Goukayouu no jutsu. A na nich vyleťela ohnivá guľa.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:10

Tatsuya

"Shinju?!" Překvapeně jsem na ni zavolal. Tak to ne... Tohle by nešlo. Přiběhl jsem k ní a chytil jsem ji do náručí. "Tohle by opravdu nešlo... Nemůžeš se jim bránit." Chytil jsem ji pevně, aby se nevysmekla a utíkal jsem s ní dál, pryč. Kiteisochi běžel před námi a "dělal" nám cestu, i když tam nebyl nikdo, kdo by v cestě bránil.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:10

Masaru
Vyskočil z5 na nohy a chtěl vytáhnout katanu, ale neměl jí sebou... vlastně sebou kromě obleku neměl nic Ksoo.... Rychle přiskočil k bratrům a zeptal se Máme plán?
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:13

Iwashi

Ano potrebujeme získať výhodu povedal som a a rozhliadol som sa Masuro ty choď v ľavo Koketsu v pravo je zostanem tu ostaňte sa namiesta a čakajte povedal som a pripravil som si pečate


Naposledy upravil Deidara dne Sun Mar 07 2010, 21:15, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:13

Shinju

Tatsuya mě někam odtáhl..
Proč si to udělal? Potřebují tam pomoci.. řekla jsem a vypadala jsem docela naštvaně...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:14

Masaru
Zdálo se mu to jako sebevražda, ale než něco stihl namítnout tým se rozeběhl, nechtěl ho zradit tak šel na levo a věřil, že týmovou práci jí zvládnou.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:16

Byla tam jen JEDNA postava a to ta dvojka né celá skupinka. Horší bylo to, že lístky nebyly jen před váma, ale i za váma a pod váma, prostě po celé ploše svatby. Tudíš obrana typu bahna vůbec nezabrala a slušně celou plochu rozmetala na cucky, ovšem když dým zmizel tak všichni byly ve velké bublině, sice uplně zničení, ale přežili. Pak bublina prasknula a všichni dopadli na zem. Jiro byl uplně celý od krve a Aiko v bezvědomí a Sayaru už netrpělivě máchal holí před sebe.
Dvojka se jen zase zasmála a složila pečetě a najednou všude na stromech začaly růst květy, které se rozlétly po celé ploše.
útoky se tim pádem nepovedli, protože jste byli všichni u sebe. jediný, kdo byl blízko ní byl Tatsuya.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:17

Iwashi

Masaro neútoč zakričal som získaj pozíciu
zakričal som a neuvedomil som si že sme v bubline keď my to došlo tak som sa rýchlo postavil pre Kegeho a Senseiku ešte raz koketsu utekaj povedal som potom som zmizol bod zemou v ďaka stetý hlavy som sa objavil u jednej stoličky na kraji lúky ktorú som stiahol pod zem


Naposledy upravil Deidara dne Sun Mar 07 2010, 21:20, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:18

Masaru
ten výbuch ho dost zřídil rozhlídl se a uviděl bratry, pak se na ně zase valila ta květinová technika
Sensei je v bezvědomí! rychle musíme jí odsud dostat pryč, a vyběhl za Sendokagem a Senseiem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:21

Montaro

byl tam velký zmatek a to mně rozčilovalo .... odskočil jsem aby se mi nic nestalo skoro kté osobě ze zadu protože jsem veděl že si mně nevšíma ... a když jsemstál pár metrů zaní ... celkem slušný .. řekl jsem ji znuděně
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 21:24

Koketsu

Zase smola Nii-chan. Povedal som keď som sa postavil dosť doničení zo zeme. Shunshin no jutsu. Za chvílu som bol u senseiky a kageho. Síce je to blbosť ale čo už len musím dávať pozor na chakru.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Svatba nebo pohřeb?
Návrat nahoru 
Strana 2 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Pohřeb významné osoby
» XBox360 nebo Playstation 3?
» Přítel nebo nepřítel?
» Zkouška nebo poprava? (Ryuu)
» Nový klan nebo nové problémy?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: