Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Svatba nebo pohřeb?

Goto down 
+4
ObY
Damrod
Meiki_Ookami
Aspi
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 20:14

Koketsu -> Vydechl jsi trochu dýmu a jak si zavřel pusu tak vyletěla jiskra a dým shořel.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 20:18

Koketsu

To je dobrý pokrok od horúceho vzduchu zachvílu to bude hotové. Znova som si predstavil koleso a nastavil som štvrtinu nanabiho chakry. Vytvoril som pečaťe. Haiksekishou. A dal do toho všetku nanabiho chakru. Tak dym hádam sa to podarí ako minule.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 20:25

Saburo
Procházel jsem vesnicí...
Shinju sem suinatar ukazovat nechtěl,ať si počká...Ona ho nebude mít ještě hodně dlouho...
Šel jsem si dát ramen...
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 20:28

Shinju

Žádné narážení do zdi (sekání )se nekonalo.
Celoéu dobu jsem po tobě koukala, protože jsem ti nedůvěřovala.
Při tvém útoku jsem se odrazila do vzduchu a pomocí chkary v nohou jsem se na chvilku přilepila ke zdi.
Ze vzduchu jsem po tobě hodila 3 kunaie...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 20:49

Koketsu -> Nic se nestalo, prtože jsi byl hloupí a zapomněl jsi, že nemůžeš jen tak využít všechnu Nanabiho chakru. Kdyby jsi využil všechnu tak zaplavíš dýmem celou vesnici. Nanabi tě pohltil a narostli ti tři ocasy.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 20:50

Tatsuya

Když jsem narazil na zeď, protože jsem útok nečekal, tak jsem nečekal ani náraz, a vykašlal jsem krev. Hajzl... Rozmáznul jsem se ještě o podlahu, protože jsem ze zdi spadl. Na spánku jsem měl ránu, která nejspíš způsobila i náhlou změnu chování, tedy dalo se to považovat za důvod, ale důvod byl úplně jiný a to... Já... Konečně volný! Ten hlupák ani neví, co udělal.
"Teď Tě zabiju," řekl jsem pološíleným tónem, který připomínal vraha. "Bude s tebe moje večeře." Oči se mi změnily, už z nich nevyzařovala radost, ani pochopení, ani přátelství, ale čirá nenávist a zlost. "Tak, jdeme na to! Yajuu no Ro-bu!" Skrz chodby se nesl ohromný řev, který doslova trhal bubínky a před Shinju a Montarem se objevila polovlkodlačí bestie. "Ty," ukázal jsem na Montara: "Chcípneš za to, že jsi chtěl ublížit Shinju." Potom se prázdnýma očima podíval na Shinju, nebylo v nich kouska citu. Ty zemřeš potom, protože Tě Tatsuya miluje a jsi mojí silnou nepřítelkyní.
Svými drápy jsem se připravil na to, že Montarovi rozpárám hrdlo jediným, konečným útokem.

Kiteisochi mezitím ležel v rohu, protože ho Shinju pustila.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 20:58

Koketsu

Ja som strašný hlupák a keď tu nieje Jiro-sama. Snažil som sa zo všetkých síl potlačiť nanabiho chakru ale nešlo to.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 21:10

Obito , tvůj přízpěvek ignoruju nebo něco .. jeto blbost

--------

Montaro

to jsou ale keci znova se rozrotoval u stěny tím odrazil (letící/neletící) kunaie ale i se proboural do vedlejší místnoti a tam rychle utekl aby minul byla to ta cvičební hala (nebo kde si to trénoval minule) .. počkal jsem si tam na něho
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 21:14

Tatsuya (Nebo spíš polovlkodlačí monstrum s jediným cíle, zabíjet)

Běžel jsem za Montarem a v kruhové "aréně", která sloužila jako cvičiště jsem ho přeskočil. "Nemáš strach," zeptal jsem se ho, ale to už mu můj dráp mířil přímo na srdce. Ten hlupák mi dal takovou příležitost... Nevím jestli to byl jeho úmysl nebo jen náhoda, ale odrovnal jen jeho... Doufám, že se tu neobjeví během boje.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 21:20

Montaro

vytáhl jsem kunai krásně jsem slyšel jak sviští blížící se dráp uhnul jsem mu ale rozthl mi triko přez hrudník tím že jsme nebyl ani metr daleko od něj jsem vzal kunai a sekl ho po hrudníku
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 21:23

Tatsuya

Zaúpěl jsem bolestí, ale byl to jen trik, sice to bolelo, ale nebylo to nic v porovnání v boji s myslí jeho. Ani jsem na nic nečekal a druhý dráp letěl taky směrem na srdce, ale i noha teď mířila na jeho břicho. "Bojíš se," zeptal jsem se znovu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 21:31

Montaro

dráp se snažil zablokovat kunaiem a to mu celkem vyšlo muho obrousit "Cool laugh" ale tu nohu/koleno jsme pořádně neubránil a on mně odkopnul s 2 ranami na břiše ne moc velkými .. a pak jsme mu odpověděl .. Já nemám pociti .. řekl mu chlaně a vypadalo to že se připravuje zase rotovat ... Bestie ... řekl a hodil poněm takovej skušební kunai nečekal co to udělá jenom jak zareaguje
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 21:36

Tatsuya

"Ubožáku," řekl s rozčílením v hlase. Pocity... Láska... To nás odlišuje... Co ty? Zalez zpátky, teď tady velím já. Ne, ty zalez zpátky... On... potřebuje pomoc. Odrazil jsem kunai rukou a řekl jednoduché: "Mysli." Proměnil jsem se zpátky a sedl jsem si. "Proti někomu jako ty nehodlám bojovat... Bezcitná nejsou ani zvířata." Jen jsem ho pozoroval, co udělá.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 21:40

Montaro

a taky proto nejsem zvíře .... zabystřil na něj ... budeš muset nebo tě zabiju .. ukol je ukol a já ho musím splnit ... řekl a dal si do ruky 2 kunaie každy na jeden prst .. nehodlal ustoupit
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 21:42

Tatsuya

"Zabij mě... Jestli se pak budeš cítit líp, ale opravdu se tím něco změní? Pořád budeš jen bezduché monstrum a... Nechtěl bys' poznat někdy něco víc než to?" Usmál jsem se na něj. Pusť mě na něj! Já ho zabiju! Klid... Pro tentokrát je to náš přítel... Pokud zase neudělá hloupost.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 21:45

Montaro

jak myslíš nehodlám ho zklamat ... zamumlal .. a rozběhl se na tebe byl utebe celkem rychle a zautočil obouma kunaiema .. Něco víc ??? ptal jsem se sám sebe když jsme naněj zautočil
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 21:47

Montaro -> Najednou jsi se zastavil a viděl jsi v dálce blížící se postavu a pak jsi padl do spánku, stejně i Tatsuya a Shinju.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 21:51

Tatsuya

Cítil jsem se unavený... Zívnul jsem si a usnul jsem jako malé štěně schoulený do klubíčka, nejspíš stejně usnul i Kiteisochi, který se musel před chvílí probudit a znovu usnul.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 21:52

Montaro

běžel jsem a najednou jsem spadl upadl jsem do spánku ... co , co se to děje ? ... už jsme ho skoro měl .... blázen .. coj e to za člověka .. říkla jsem si v daleký mysli
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svatba nebo pohřeb?   Svatba nebo pohřeb? - Stránka 11 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Svatba nebo pohřeb?
Návrat nahoru 
Strana 11 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» Pohřeb významné osoby
» XBox360 nebo Playstation 3?
» Přítel nebo nepřítel?
» Zkouška nebo poprava? (Ryuu)
» Nový klan nebo nové problémy?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: