Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)

Goto down 
+5
Srotak
Meiki_Ookami
Clover
Mokuto
Nawaki
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:37

Izuki

"Tahle," zasmál jsem se a šáhl jsem ji na hrudník, kde obyčejně bývají bujné vnady, ale tady to byla spíš dráha. "Ale mě to nevadí," usmál jsem se na ní a "prsa" jí raději pustil.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:38

Shou

Plavání ve vodě ho už moc nebavilo. Šel ven a tam si sednul pod strom kde byl aspon malý chládek.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:42

Kenji

hm.... ko mu by vadilo řekla zaraženě a vstala,šla si vzít katanu a sem tam proběhla skrz z ruky do katany ňejaká jiskra ten kdo tu katanu vezme někdy do ruky,toho zabiju řekla vážným hlsem
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:46

Izuki

Nahodil jsem výmluvný výraz: "Ale to platí až od teď, ne?" A to nevypadá dobře... Nechtěl bych zmlátit holku... Ale utíkat před ní nemůžu... No..
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:49

Kenji

Jo platí to od teď řekla lehkym hlasem něco je nanim divný, po tom šla ke stromu,otočila se ke všem lidem a azčala soustředit chakru do katany,pak jí silně zabodla skrz na skrz do stromu.Pak si šla eště zaplavat
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:52

Izuki

Běžel jsem rychle za ní. Proč mě pořád ignoruje... Ach jo... Copak jsem vosk? Skočil jsem do vody a plaval jsem za ní, jenže jsem zapomněl, že dneska toho bylo až až a prkno jsem nechal na pláži, takže jsem se dost rychle zadýchal.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:55

Kenji

Když jsem plavala a Izuki plaval zamnou tak jsem se otočila,pak jsem si všimla jak je zadýchaný.Izuki proč seš zadýchanej jak parní vlak?
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 17:59

Izuki

"To nic," říkal jsem ztěžka, když jsem cítil, že toho bylo až až... "Kenji... plav dál," zakřičel jsem na ní, ale už bylo pozdě, chakra ze mě vyletěla jako puma a vybuchla, přitom vytvořila ve vodě velký tlak, který mi způsobil silné krvácení na nohou, které byli od výbuchu poškrábané, ale tlak dodělal svoje. Do háje... Začal jsem pomalu klesat ke dnu.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 18:07

Kenji

Když se svalila velká vlna tak jsem soustředila chakru do nohou a vyskočila na vodu,přeskočila jsem vlnu která mi tak tak zavadila o špičky nohou.Když Izuki padal ke dnu tak jsem kněmu skočila,vzala jsem ho kolem krku a co nejrychleji jsem doběhla ke břehu.Položila jsem ho na písek,když jsem ho položila tak jsem si všimla poškrábaných nohou Izuki...co to bylo?halo.... Izuki proberse začla jsem snim trochu třást aby se probral
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 18:11

Izuki

Pomalu jsem otevřel oči. "Anděl," řekl jsem nepřítomně a díval jsem se na Kenji. "Ach jo... Proč jsem musel umřít a ani jí neříct, že..." v tu chvíli jsem si dal všechno do souvislostí.
"Díky," řekl jsem milým hlasem a trochu jsem se začervenal.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 18:18

Kenji

Není zač,ale stěma nohama bysi měl jít k doktoroj řeklamu vážně a co vůbec byla ta exploze? žeby úhoř? to né ten v moře nežiije.. tak co?
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 18:22

Izuki

Chtěl jsem se zvednout a zajít s k tomu doktorovi, ale nemohl jsem. Chakra v mých nohách byla skoro všechna pryč a tak jsem s nimi nemohl hnout.. "Raději tady zůstanu s tebou," řekl jsem jí, abych zakryl to, že nemůžu odejít, i když jsem byl rád, že tu s ní zůstanu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 18:23

V tom se země opět zatřásla...
Jako už jednou předtím...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 18:36

Reiko
Zem sa znova zatriasla. Reikovi spadol dalekohlad "Do riti" zanadavasl som a isiel k nemu dole. Prisiel k nemu a zdvihol polamane kusky "Tak to uz neopravim" Vzdychol is a cacal do toho babrat.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 18:38

Kenji

Co... to?..další zemětřesení? Izuki,Musíš k lékaři klidně tě tam vezmu.... ikdyž sejí to nechtělo říct tak musela protože její týmoví partner byl v ohrožení
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 18:42

Shou

Spal pod stromem a ucítil nějaký otřes, přiběhl k genninům a zeptal se Taky ste to cítili? Šlo to odtamtud ukázal směrem k vesnici Musíme tam ihned jít a vyběhl k vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 18:48

Izuki

"Já to zvládnu sám, běžte napřed," řekl jsem jim a začal jsem se pomalu zvedat. Sakra... Ať jdou... Nevim, jestli na nohách vydržim, ale ve vesnici je budou potřebovat.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 18:50

Kenji

No jak myslíš pustila ho a běžela za Shouem chtěla jsem mu pomoct ale když nechce,tak ať se stará sám Shou počkej du taky řekla když zanim běžela
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 18:51

Země ve vesnici pukla...
Široká průrva se otevřela přímo uprostřed vesnice
Hodně budov spadlo dovnitř....
Hlavně dost lidí...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 18:54

Izuki

Hned jak odešli, tak jsem sebou flákl o zem. Do háje... Stejně bych byl k ničemu. Nakoncentroval jsem chakru do nohou, ale to spustilo jen další krvácení... Musim se přemoc... To je moje cesta ninjy... Dokázat sám sobě, že nezáleží jen na těle. Pomalu jsem vstal. Yosh... A spěchal jsem za nimi, sice pomaleji, ale šlo to.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 18:54

Shou

Spomalil a počkal na Kenji, ale pak pukla země a několik desítek metrů vedle něj se rozevřela puklina, Shou stratil rovnováhu a spadl na zadek. Co to sakra....
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 18:58

Izuki

Spěchal jsem za nimi, když se průrva objevila i u mě a shodila mě do křoví. Do háje... Ty otřesy jsou fakt silný... Co to může být? Pomalu jsem se vyškrábal ven a spěchal jsem za Kenji, když jsem ji uviděl, tak jsem zrychlil, ale zakopl jsem o kámen a stáhnul jsem ji spodní část jejího oblečení.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 19:12

Kenji

Utrhl mi kousek oblečení na reagování jsem se otočila a koukla se naněj seď a ani se nehni!v tomhle stavu nemůžeš bojovat,ani chodiť potom se otočila na Shoua a řekla ty taky stávej
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 19:16

Shou


Hmmmm ta má nervy pomyslel si a zvedl se.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 19:17

Izuki

Vškrábal jsem se na nohy. "Já už to nějak zvládnu," řekl jsem. Doufám, že nedojde na boj... To by nedopadlo dobře.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Nové pravidlo?
» Nové náboženství...
» Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)
» Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)
» Nový klan nebo nové problémy?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: