Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)

Goto down 
+5
Srotak
Meiki_Ookami
Clover
Mokuto
Nawaki
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 19:21

Shou

Achjo sakra už! naštvaně přemýšlel přiskočil k Izukimu a podepřel ho Sakra už si přestaň hrát na tvrďáka viděl sem co se stalo přiložil ruce k jeho chodidlům a naschromáždil trochu ledové chakry Tohle by mělo an chvili zmírnit bolest
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 19:23

Izuki

"Díky, Shou..." poděkoval jsem mu. Ale nechci vypadat před Kenji jako slaboch...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 19:30

Reiko
Ked sa zacalo skutocne peklo, bol som uz na polceste od mesta. Nahovaral si ze nie je slaboch, ale nebola to celkom pravda. Preca sa trocha ovladadol a isiel pozriet miesto, kde sa nachadza ich klan. Nebola to svrt, na to ich bolo prilis malo, ale par budou to bolo. Dobehol tam, sice par budou spadlo, ale zatial to vyzeralo ze vetsina bola vonku "halo, je tam niekto? pocuval ci nezacuje nejake slabe vzdychy alebo nejaky pohyb.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 19:32

Kenji

Koukala jak mu Shou dělá něco z nohou.Už jste hotoví? zeptala jsem se jich jestli tohle bude na boj.... tak to bude kruté
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 19:56

Z průrvy v zemi začali vylézat další příšery...
Zmutovaní horníci, lidé co zmizeliu během prvního utoku...
Pár ninjů...
Byli jich desítky...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 19:59

Izuki

"Do háje," zaklel jsem, když se tam objevili. Co to je? Vždyť jsou z vesnice, ale vypadají.. jinak. Vytáhl jsem kunai a připravil jsem se na to, že vytvořím i jeho kopii.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 20:11

Youshi Izumi

Podíval sem se na divné lidi vylezající z díry v zemi Ach jo...muže tu být někdy klid ? řekl sem naštvaně a přivolal sem ksobě svoji kočku
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 20:19

Z nebe se zablesklo...
Obrovský blesk sjel do díry a vzal sebou značnou část nepřátel...
Přiletěl Raiton...
Kromě vás a jeho tam ale nikdo nebyl..
Ostatní byli asi v jiných částech vesnice...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 20:31

Kenji

Příšery,blesk,co příjde eště? pomyslela si co takhle si užít zábavu a vrhnout se naně ? uchopila katanu a čekala jak budou reagovat ostatní
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:14

Shou

Stoupl si vedle Kenji a Izukiho a připravil si pečetě na Hyouton: Tsubame Fubuki Hlavně žádné ukvapené závěry
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:32

Kenji

Se nemusíš bát řekla hrubim hlasem ale mám docela starost o Izukiho v tomhle stavu.... a proč se to vůbec stalo? furt jí vrtalo hlavou,rozeběhla se do té rokliny v půlce se zastavila a bystře koukala není možný ten blesk je skoro všechny vyhladil,a na nás zase nic nezbylo ufrkla si
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:36

Izuki

Doplahočil jsem se ke Kenji a objal jsem ji. "Ty se o mě bojíš, co," zeptal jsem se a doufal jsem, že řekne ano, ale stejně bylo na práci mnohem víc, než jen flirtovat s někým, kdo to nejspíš ani nedocení. "Měli by jsme se postarat o zbytek, než se nám rozprostřou po celé vesnici."
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 21:49

Shou

Shou se jen usmál a přišel k těm dvoum Tak poďte vy hrdličky, měli bysme se jít podívat do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 22:22

Youshi Izumi

Díval sem se na Izukiho,který objímal Kenji Bože...v takové situaci jí musím balit
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 23:05

Raiton

Raiton udělal pečetě...
Obraná formace... chraňte se...
řekl Raiton a udělal obrovskou barieru kolem vás a pukliny...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 23:14

Izuki

Okopíroval jsem kunai a hodil jsem ho do pukliny, aby to trochu osvětlil, ale moc hluboko stejně doletět nemohl, ale chystal jsem se, jakýmukoliv mutantovi uříznout hlavu, kdyby se příblížil ke Kenji.
Návrat nahoru Goto down
Mokuto
Chunnin
Chunnin
Mokuto


Počet příspěvků : 235
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 23:36

Youshi Izumi

Postavil sem se na všechny čtyři končetiny. Micinka mi skočila na záda Juujin Bunshin Micinka se promnělia na člověka s mojí podobou. Počkal sem si na nějakou stvuru
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 23:49

Mutanti se vrhly na všechnys strany...
Většinu z nich sice zaměstnával Raiton ale přesto zbyli na každého nejmin 2...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 23:53

Izuki

Hodil jsem po jednom mutantovi kopii kunaie, abych se nemusel zbavovat toho skutečného. Kopie se před ním zmenšila tak na polovinu, takže zásah, i když do hlavy, rozhodně nestál za řeč, pokud tedy neuhnul. "Připravte se... Tohle nebude jen tak."
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 00:02

mutant odrazil kunai chapadlem ktere mel misto leve ruky...
Pracou ruku mel jako obří klepeto...
Původně to byl asi horník...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 13:43

Kenji

Když mě Izuki obejmul tak jsem se nechala protože v tu chvíli nebylo na hádky čas,když jsem uslyšela co říká Shou tak jsem mu jednoduše odpověděla už to ani nevyslovuj řekla hrubím hlasem a vrhla se na dva mutanti kteří byli na levo viřídim ty na levo rozeběhla se a začla koncentrovat čakru do katany
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 14:04

Shou

Hyouton: Tsubame Fubuki Vykřikl a na obě monstra pustil spršku ledových ptáčků.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 14:32

Kenji

Vyskočial jsem v rychlosti vytáhla 2 kunaie a hodila je po druhém monstru,pak začala útočit katanou na první monstro pche.... nejsou tam silní soustředila do katany blesk a projela ním skrz na skrz jej... a kde je ten druhej
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 14:58

Izuki

Vytáhl jsem kunai do druhé ruky a hodil jsem je po mutantovi. Šmejdi jedni...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 15:37

Kenji

Koukla jsem se na Shoua a Izukiho,běžela jsem knim a v tu chvíli namě vyletělo monstrum z boku srazilomě k zemi,katany mi upadla asi metr odemně
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)   Nové maso (pro ty co nejsou v dolech) - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nové maso (pro ty co nejsou v dolech)
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Nové pravidlo?
» Nové náboženství...
» Je čas postavit nové náměstí (Tým 3)
» Nové přátelství (Aspire , sfrit , Mia)
» Nový klan nebo nové problémy?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: