Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Návrat do Chrámu Slunce (Seven)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 06 2010, 21:13

Ushio

"Stále nic?" zeptal jsem se ho a do kroužku na kunaii zastrčil prst. Ještě kousek...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 06 2010, 21:15

Chuunin popošel ještě kousek blíže,až když jsi byl na dosah...
Potom začal dělat spoustu úderů,posilněných aurou,které mířily na bradu,břicho a krk...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeFri May 07 2010, 18:07

Ushio

V tu chvíli moje ruka vyletěla vzhůru i s kunaiem následovaní spodním úderem druhou rukou, které kunai však svírala a tak byl úder pevnější a silnější, na rozdíl od prvního, který byl spíš ladný a rychlý.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeFri May 07 2010, 20:37

Chuunin kopl nohou,čímž zasáhl tvoji ruku s kunaiem,který ti vykopl z ruky...
Sice byl pořezán na dlani,ale to byl spíše škrábanec...
Hned po jeho kopu po tvé ruce následoval kop druhou nohou,kterou ti chtěl podrazit nohy a svalit tě na zem...A jelikož měl obě nohy ve vzduchu,tak dopadl na dlaň nepořezané ruky...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeFri May 07 2010, 20:43

Ushio

Na chvíli jsem zavrávoral, ale nakonec se mu povedlo mě podkopnout, ale to už jsem byl na protiútok ihned připravený: "Konoha senpuu," zvolal jsem, už otočený vzhůru nohama, takže byl trochu problém ho zasáhnout, ale protože nebyl daleko, tak to zas tak nepravděpodobné nebylo.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeFri May 07 2010, 21:12

Chuunin schytal ránu do břicha a odletěl prá metrů dozadu,kde tvrdě dopadl na zem...
Ovšem se celkem rychle zvedl a znovu se postavil do bojové pozice...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeSat May 08 2010, 10:28

Ushio

Vytáhl jsem další dva kunaie. Byly spojeny lankem a na konci kunaiů a i na lanku byly výbušné lístky. Pevně jsem chytil ten první kunai a chytil i lanko tak, abych druhý mohl roztočit nad hlavou, což jsem taky udělal.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeSat May 08 2010, 10:33

Chuunin složil pečeť tygra a všude kolem něj se začala tvořit silná Aura,kterou jsi cítil jakoby u sebe...
Toto byla chuuninova nejlepší technika...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeSat May 08 2010, 10:51

Ushio

Když jsem ucítil tu auru, tak mi bylo jasné, že buď teď nebo nikdy. Hodil jsem po něm první část ze spojených kunaiů, kterou jsem mu zamířil na ruce a po chvíli ho následovala druhá část, která mu mířila na pas.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeSat May 08 2010, 10:59

Chuunina chránila Aura jako odpuzovací štít,a tak kunaie před trefením cílu zahnuly do stran...
Nicméně by případný výbuch lístků mohl napáchat nějaké škody,zvlášť když první kunai letěl doprava a druhý doleva,přičemž lanko jakoby obmotalo chuunina,ale nedotklo se jeho těla...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeSat May 08 2010, 11:13

Ushio

"Kai," řekl jsem a pečetě na lístcích se uvolnily, tudíž nastal kolem toho chuunina celkem silný výbuch. Takže štít... Útoky na blízko budou zřejmě k ničemu, takže jsou mi skoro všechny techniky na nic... Při výbuchu taky chuunina obklopil prach, tudíž na mě neviděl. Složil jsem pečetě a řekl: "Bunshin no jutsu," a vytvořilo se tam pět dalších Ushiů. Tenhle boj nehodlám prohrát... Ale podle Aury by mohl poznat, který z nich jsem já... Takže to chce něco horšího... Složil jsem další sadu pečetí, abych z pouhých hologramů udělal náhrady. Teď už to tak lehce nepůjde, protože dřevo už Auru má...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeSat May 08 2010, 15:13

Chuunin odletěl po výbuchu celkem daleko a tvrdě dopadl na nohy a jedna noha se mu podlamovala...
Potom se na tebe chuunin opět rozeběhl a zaútočil na pravého Ushia...Podle Aury zjistil,že je to ten pravý,protože Aura je všude,ale u Ushia je jí víc,než u normálního dřeva...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeSat May 08 2010, 22:08

Ushio

Shimata... Prohlídl ten trik... Ale stále si nedává pozor. Složil jsem několik pečetí na kawarimi a odskočil jsem stranou. Prozatím zůstanu u tohohle. Stále jsem držel poslední pečeť. "Pojď..." řekl jsem mu, ale on si mohl všimnout, že to nebylo jen na něho. Všechny klony, ať už náhrady nebo normální hologramy, přiběhly ke mě.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 09 2010, 12:26

Chuunin se roztočil dokola a natáhl pravou nohu,čímž vytvořil takový menší kaiten...
Takhle letěl na všechny klony,ale nějaký případný protiútok s taijutsu by asi neměl cenu,kvůli Auře...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 09 2010, 12:35

Ushio

Pustil jsem pečeť. V tu samou chvíli se klony rozskočily do stran a dva za něj, jeden byl náhrada a druhý... Ushio. Tak jak? zeptal jsem se sám v duchu a vytáhl jsem dva kunaie na lanku, které jsem hodil po něm těsně jeden za druhým následované ještě jedním s dvěma výbušnými lístky. "Kai," znovu jsem výbušné lístky nechal vybuchnout, ale ne u chuunina, ale ještě předním. To urychlilo nejen pohyb kunaiů, ale tyto kunaie také začaly rotovat, čímž byla pravděpodobnost odražení mnohem horší.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 09 2010, 16:09

Chuunin díky svému jutsu dokázal vyblokovat všechny kunaie...Až na jeden...
Poslední kunai se zabodl do břicha (oblast boku) a tím pádem ztratil rovnováhu a sletěl na zem...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 09 2010, 16:39

Ushio

Přiskočil jsem k němu a přišlápl ho v oblasti krku k zemi, druhou nohou jsem mu šlápl na ránu, aby se nemohl vzpínat.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 10 2010, 21:00

Chuunin jenom syčel skrz krví zabarvené zuby...
Vyhráls...Zmetku...
Procedil jenom...
Mnichové okolo spolu s Lin se pouze usmívali...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 10 2010, 21:12

Ushio

Stoupl jsem si vedle něj a naklonil se k němu s pomocnou rukou. "Ačkoliv mě můžeš brát jako zmetka, tak já tě beru jako přítele, přeci jen si mi dal cennou lekci." řekl jsem mu s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 11 2010, 13:03

Chuunin se tě chytl za ruku a stoupl si na svoje nohy...
Výborně...Můžeš se zde učit Aurová jutsu...Nebo by mohl jít jeden z mnichů do Iwagakure a učit tě tam...Tak co si vybereš???
Řekl jeden ze starších a potom jste na nebi spatřili něco ohnivého...Pomalu se to přibližovalo a nabíralo tvar...Byl to Fénix...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 11 2010, 13:45

Ushio

Podíval jsem se na Fénixe. "Sugoi," zůstával jsem v takřka němém úžasu a díval se na něj v duchu jsem však rozmýšlel hlavně svoji volbu. Chtěl bych být s Lin... ale ta stejně bude na misích... Takže nejspíš zůstanu...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 11 2010, 15:50

Fénix prolétával ze strany na stranu...Potom zmizel v oblacích...
Všichni pocítili ten klid a Auru v okolí Fénixe,který Aurou oplýval...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 11 2010, 16:47

Ushio

"Nejspíše zůstanu," odpověděl jsem staršímu, když jsem se z toho návalu Aury vzpamatoval. Byl to opravdu silný pocit...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 11 2010, 18:21

Dobře...Teď se vrať do Iwy...Zítra má pro tebe Tsuchikage misi...
Řekl jeden ze starších...
Lin tě objala a políbila...Tak jdem??
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 11 2010, 18:34

Ushio

"Rozhodně..." odpověděl jsem Lin a chytil ji za ruku. "Kam tedy půjdeme nejdřív?" zeptal jsem se psíma očima.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat do Chrámu Slunce (Seven)   Návrat do Chrámu Slunce (Seven) - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Návrat do Chrámu Slunce (Seven)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Návrat ze zkoušek
» Sasuke a návrat do konohy?
» Návrat z Chunninských zkoušek
» Pro některé návrat domů (Tým 2)
» Návrat největšího intrikáře!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Koš-
Přejdi na: