Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Louka č.2 -> Karadin , Nero

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 21:17

Nero

Katon i Raiton ?..sakra podle těch ohnivích koulích bude i nadálku a ten raiton má nablízko..to bude nebezpečný..Hodil jsem před něj 2 kunaie s lístkama a začal skládat pečetě na Shunshin...Snad to vyjde..
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 21:21

Karadin

Po hodení kunaiu, ktorý som hodil ma nič nenapadalo, čo by som mohol vymyslieť. Hmm. Mám to. Sadol som si na konár a začal som myslieť. Lupienky znovu začali lietať.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 21:23

Jiruga Raguki

Uskočil do zadu byl dost obezřetný čekal utok ze zadu což si nemohl tušit

Kazumi

Dopadla jsem pár metrů odněho sitauce se seběhla ryhcle a já nevěděla kam skočit zatím jsem to nechala na nerovi
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 21:27

Nero

Udělal jsem Shunshin za něj a s nahromaděnou chakrou jsem udeřil směrem do zad co nejvíce sem mohl.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 21:29

Karadin

Keď som uvidel Nera ako útočí zo zadu moja myseľ sa preorientovala na prednú stranu senseia. Zrazu som sa objavil pred senseiom a kunai, ktorý som držal v ruke sa objavil senseiovi pod krkom. Zasmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 21:31

Jiruga Raguki

sensei se jenom pousmál a najednou ním proletlě aelektřína jeno mtka trochu to bylo vydět jak si utočil ze zadu a uhnul do strany a uskočil bylo to celkem dost rychly a jak uskočil Karadin mířil na tebe kunaiem a ty naněj mečem vyhnout se nebylo možné , byly jste moc blízko na tu rychlost


Naposledy upravil Ramaru dne Tue Jun 08 2010, 21:34, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 21:33

Nero

Sakra...Nebylo možné mě zastavit a proto jsem brutálně proříznul Karadina skrz hruď.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 09 2010, 20:09

Karadin

Moje oči trikrát mrkli. Pozrel som sa dolu na moje telo a uvidel som, len krv. Oči sa mi zavreli a ja som odpadol na trávnik. Hehehhe. Pri padaní som sa zasmial.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 09 2010, 21:56

Nero

Idiote !Rychle jsem pustil meč na zem a začal jsem mu zranění zadělávat.Dopr* že se do toho plete!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 10 2010, 13:56

Kazumi

Rychle k němu přiběhla .. no sakra .. řekla nervézně

Jiruga Raguki

Takle mu nijak nepomůžete řekl a rychle doběhl k němu a vzal ho na záda .... hned jsem t du ho odnýst do nemocnice zatím se zabavte .. řekl
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 10 2010, 15:32

Nero

Hai sensei..Řekl jsem trošku otráveně a posadil se na zem.Debil se tam musel nacpat
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 19:26

Kazumi

Nojo stane se .. všichni neumí hned bojovat .. řekl a z části se ho zastala
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 18:35

Nero

Nenarážim na jeho zkušenosti v bitvě..ae narážim na jeho né moc vysokou inteligenci.. to co udělal byla naprostá blbost a nejen že se málem nechal zabít,ale navíc skazil můj plán.. Řekl jsem celkem naštvaně ačkoli jsem neměl rád lidi kteří nedokážou logicky uvažovat.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 11:58

Jiruga Raguki

Oběvil jsem se unich .. tak můžeme pokračovat ?? .. zeptal se
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 19:02

Nero

Co je Karadinovi ?Řekl jsem trošku naštvaně...A jestli si přejete pokračovat tak já jsem připraven..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jun 19 2010, 19:27

Jiruga Raguki

Dobře pokračujeme .. nic nic jenom pobyde nákou chvili u doktorů .. řekl klidně a odskočil

Kazumi

Vytáhla jsem katanu do pravé ruky a do leve ruky jsem vytáhla kunai pak jsem se rozběhla na senseie
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 20 2010, 00:03

Nero

Eh..ten to nějak neřeší...Vzal jsem si meč do pravé ruky a čekal a co se bude dít.Ta holka vypadá zkušeně..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 15:38

Kazumi

Když jsem bylo poblíž vyhodila jsem poněm kunai a začla sekat

Jiruga Raguki

Připravil jsem si zbraně kunai jsem jedním sekem odstřelil a a pak jsem se kataně vyhybal a střetával jsem se sní ...
najednou jsem udělal jakoby zkluz pod její zbraní a ona mně chtěla kopnout chytnul jsem jí huby a hodil jsem jí pryč
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 22 2010, 22:55

Nero

Když Sensei odhodil Kazumi pryč neváhal jsem a hned jsem po něm hodil 2 kunaie...následovně jsem se s připraveným mečem rozeběhl přímo na něj.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 15:20

Jiruga Raguki

Obouma zbraněma odrazil od sebe kunaie a tím se odkryl ty si ho mohl sknout a jak si sukal tan on krokama postupoval do zadu a vyhýbal se ti
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 24 2010, 16:25

Nero

Usmál jsem se a opět jsem nahromadil svou ohnivou chakru do meče a následovně jsem do něj začal velkou silou sekat..mířil jsem mu především na hruď..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 17:32

Jiruga Raguki

jak si poprvý sekl minul si a sensei se kolem tebe obtočil a dostal isi lehkou ránu dozad
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 30 2010, 17:37

Nero

Ksóó ! takže je i rychlej...jsem si mohl myslet.. Hned jak jsem dostal ránu do zad,neváhal jsem a mečem jsem se s otočkou ohnal po senseiovi..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 23:52

Jiruga Raguki

jak si se poněm ohnal vypadalo to že si ho už seknul ale ani si se ho nedotkl bylo to jen pár cemntimetrů .. celkem dobrý .. řekl zajímalo by mně jak je natom ten ten .. karadin .. řekl nemohl si vzpomenout na jméno a zandal zbraně
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 02 2010, 01:31

Nero

Hm.. Připevnil jsem si meč na záda Zase tolik mě nepřeceňujte Sensei..jediné co umím jsou přímé útoky a to nestačí na to být dobrým ninjou..a mimochodem...jak je na tom Karadin?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Louka č.2 -> Karadin , Nero
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Karadin Hyuuga
» Čas Hyuugů! (Karadin)
» Reborn(Nero)
» 1. cvičební louka
» 2. cvičební louka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: