Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Louka č.2 -> Karadin , Nero

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 22:08

Karadin

Zadivil som sa. A bol som ticho. Pozrel som sa na Nera a ten sa stále pozeral do neba. Nero? A ty aké techniky ovládaš?
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 22:12

Nero

Jediné co mě dělá ninjou je tenhle meč..Vrátil jsem se k meči a vyndal ho ze země.Meč měl červenou čepel a stříbrnou rukojeť ve tvaru draka s křídlama.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 22:15

Karadin

Super meč. Ktovie, kde je ten sensei. Pozrel som sa za chrbát, ale nikto stále nešiel.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 22:16

Nero

A teď ty...čeho chceš dosáhnout do budoucna ? Usmál jsem se a meč jsem zabodl do země a opět jsem si sedl na zem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 14:33

Yare Yare .. co se tma tak válíte ??? .. řekla holka ve vašem věku ... která seděla ve stínu na větvy stromu
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 14:57

Karadin

Keď sa ma Nero spýtal, čo by som chcel dosiahnuť v budúcnosti ozvalo sa dievča na strome. Oči sa mi pretočili o 180 stupňov na strom. Zabudol som už na Nerovu otázku. Ahoj. Kto si? Spýtal som sa dievčaťa.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 15:16

Nero

Jak se jedná o ženskou tak mě hned začne ignorovat...je stejný jako ostatní.Lehl jsem si na trávu a ignoroval jsem je oba.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 15:17

???

Já jsem 3. členka vašeho týmu řekl
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 15:20

Karadin

Aha. A ako sa voláš? Spýtal som sa. Veď poď za nami!
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 15:22

Nero

Díval jsem se do nebe.Tomu Senseiovi to ale trvá
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 15:34

Kazumi

Jmenuju se Kazumi .. řekl neutrálně .. tady ve stínu ejto lepší

sensei pořád nbyl nikde


Naposledy upravil Ramaru dne Mon Jun 07 2010, 15:46, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 15:43

Karadin

Zasmial som sa a sadol som si na zem. Mám chuť jej niečo predviesť. Zavrel som oči a potichu povedal. Mirte no Minera. Začal som premýšľať v druhej sfére. Moja myseľ sa pomaly preorientovávala. Lupienky kvetov začali z ničoho nič okolo mňa lietať a začali ma aj obraňovať. Po chvíli myslenia som sa objavil za Kazumov na strome, ale moje prvé telo zostalo na zemi sedieť. Po chvíli zmizlo. Ahoj Kazumi. Hehe. Zasmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 15:45

Nero

Machrovat teda umí..Zívl jsem znuděním a dal jsem si ruce pod hlavu a začal jsem odpočívat.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 15:47

Kazumi

Nazdar .. řekla znuděne ... bylo vydět že předvádění nemá ráda

Jiruga Raguki

Nad Nerem se oběvil mohutný stín a Jiruga stál nadním
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 15:49

Karadin

No nemusíš sa tak tváriť. Zrazu sa mi podvihli líce, keď som uvidel senseia. Zoskočil som zo stromu a pribehol k ním.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 15:50

Nero

Sakra to už i to slunce zalezlo.Řekl jsem poměrně naštvaně ale když jsem otevřel oči viděl jsem nademnou stojícího Senseie.Eh...gomenasai...Nevině jsem se usmál a vstal jsem.Tak to bylo zákeřný.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 16:23

Karadin

Keď som bol už pri nich zastavil som sa a spýtal som sa senseia. Sensei? Čo budeme robiť?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 23:11

Jiruga Raguki

Já nevím ... nejlepší bude kdžy mi ukážete co umíte .. řekl votráveně
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 16:01

Nero

Vytáhl jsem svůj meč ze země a ten poté zrudnul když jsem do něj zkoncentroval svou Katonovou chakru.Jak si přejete..Zaútočil jsem mu přímo na hruď.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 16:04

Karadin

Postavil som sa päť metrov od senseia a začal som myslieť v duchu. Potichu som povedal Mirte no Minera. Okolo mňa začali lietať krásne lupienky ruží, ktoré ma obraňovali. Po chvíli som sa objavil za senseiom. Kvety zrazu zmizli a prvá postava tiež. Dobrý deň mistr sensei, ako sa máte? Spýtal som sa s nadšením.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 16:11

Jiruga Raguki

Cuknul jsem rukama a v obou rukách se mi oběvily fisty(to co měl asuma něco potobnýho) probyla jima raiton chakra a já jednou fistou jsem poněm sekl a tím jsem meč odrazil ... jak se zamnou karadin oběvil tka jsem ho jenom nakop do hrudě a on se asi 5 metrů dozadu proletlě přičemž mohl mít vyraženej dech

Kazumi

Vyskočila jsem do vzduchu kunai jsme obalila výbušným lístkem a poslala ho do davu


Naposledy upravil Ramaru dne Tue Jun 08 2010, 16:25, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 16:14

Karadin

Chcel som senseia, len pozdraviť. Zamyslel som sa. Postavil som sa a vyskočil na najbližší strom.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 16:23

Nero

Když jsem zaslechl svištět kunai s lístkem odskočil jsem dozádu a sledoval Senseie.Hm Raiton..vypadá to že bude rychlej
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 16:38

Karadin

Keď som bol už na strome hodil som k výbušnému lístku ešte jeden kunai. Hehehe.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 21:12

Jiruga Raguki

Nadechl jsem se a po kunaiich vystřelil asi 3 katonové koule které je zastavili

-> Karadine piš pořádně nebo ty přízpěvky budu mazat at jsou apson na 2 řádky (Ta postava musí žít ně že jenom napíšeš .. Vstal jsem . Skošil jsem . Dopadl jsem na strom)

-> Karadine ještě jednou někoho budeš spamovat že nepíšu a už si nezahraješ ... to že nepíšu je protože mam dost práce je konec školního roku a zítra toho dost píšu ... nevím jak jeto u vás 11. letých ale já mam dost práce .... (a neskoušej že ti je 14)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Louka č.2 -> Karadin , Nero
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Karadin Hyuuga
» Čas Hyuugů! (Karadin)
» Reborn(Nero)
» 1. cvičební louka
» 2. cvičební louka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: