Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Plán Fénix začíná

Goto down 
+8
Forward
Koketsu
Ramaru
anthraxik
Kakuza-chan
Clover
Srotak
Aspi
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 15:38

Masaru

Joo!
Pomyslel sem si v duchu a radost byla vidět na venek, uklonil sem se Jirovi a pomalým krokem šel k posteli.
Trochu si odpočinu a pak půjdu ven...
Když sem došel k posteli lehnul sem si a snažil se usnout, ale nešlo to... Tak sem se jen nepřítomně díval do stropu a přemýšlel.
Musím se dostat k Soře....
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 15:40

Cloud Gojo

jen jsem se opíral o stěnu a užíval si horké koupele.občas jsem na chvíly sklouzl pod vodu abych si zamokřil vlasy.byl to nádherný pocit.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 15:43

Yuu

Seděl jsem naproti Cloudovy a udiveně na něj zíral... Ty Cloude, ta noha mě přestává bolet.. Nemyslíš, že toto je nějáký léčivý pramen? zeptal jsem se ho s pocitem, že našel dobré místo na koupel
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 17:56

Utakata

"To nevim, nebyl čas, aby si tu se mnou dal kafe nebo čaj." Řekl jsem celkem ironicky.

Rikko

"No neříkej to." Potvrdil jsem ji to.

Sendokage

Ani jsem nevyndal svitek s týmy. "Druhý tým, budeš tam místo Tatsuyi Goja, sice to byl dobrý ninja, ale vyhlásim ho nukenínem." Řekl jsem chladně. Aspoň jsem se zbavil toho chudáčka Tatsuyi.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 18:18

Hiromi
Odložila knihu.
Pozrela sa na slnko a vstala.
Rozbehla sa a hľadala týmových parťákov.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 18:57

Suirou

"Děkuji... Mohl bych mít ještě otázku, kde je zrovna teď tým 2?" zeptal jsem se ještě mezi dveřmi, protože jsem si vzpomněl, že jen tak je jít hledat by nebyl zrovna dobrý nápad.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 20:19

Kin
Na druhy den rano, som dostala chut na prechadzku po okoli. Stastnov nahodov som natrafila na clodovu budku, aj ked v tedy som to este netusila. Fuj, tu byva nejaky bezdak a obisla som to, ked tu zrazu som zacula hlasi. Pospiskach som dosla tam a uvidela ako si davaju Clod a Yuu, spolocnu kupel. Su snad teply?? skryla som sa za kamen a zacala ich pozorovat. Vdaka bohu ze dole su zakryty, ja sa tych 5 cm bojim
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 20:23

Cloud Gojo

vlastně Yuu...to jsem ti chtěl ještě říct...když jsem tě nesl do nemocnice tak jsem se tě ještě chtěl zeptat na jednu věc...co si myslíš o Kin?zeptal jsem se ho.docela mě to zajímalo.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 20:48

Yuu

Kdysi jsem ti to přece říkal. řekl jsem mu.. Je to hodná, milá holka, je s ní docela dobré posezení.. Mám ji rád jako přítele. řekl jsem mu a všiml si zvuku který vychází z páry. připlaval jsem ke Cloudovy a pošeptal mu Někdo mezi náma je, nepůjdeme to omrknout?.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 21:15

Cloud Gojo

to je jenom nějaké zvíře...tohle místo znám jen já...a už i ty...ale myslel jsem si že o ní svůj názor změníš...no...u mě taky pořád stejný...impulzivní holka která se nebojí riskovat.má t¨ráda boj a trochu se ráda předvádí.ovšem v dětství prožila nějaké trauma...to poznám...ale i tak.pořád jsem do ní zamilovaný...i když nevím čím to je...ovšem s tím nesmím pospíchat protože kdybych jí to řekl teď tak se mi buď vysměje a nebo řekně že je to kvůly tomu že je má tak velký...vša kty víš co.proč ženy nemohou pochopit že jsou i muži kterí se zajímají i o jiné věci než vzhled?řekl jsem a povzdechl si.určitě to slyšela i Kin.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 21:21

Sora

Usmála se a kývla hlavou,tajemství je tajemství.A to zůstane v bezpečí, řekla a podívala se na oblohu,pěkné počasí....
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 21:31

Kin
Vyprskla som dusenym smiechom, ale mohklo to zniet ako nejake zavytie zvierata. Prvy krat pocula ako Clod povie nieco smiesne. Trocha mu to usnadnim. Vyzliekla som sa, vosla opatrne do vody ze to nebolo ani pocut, pod vodov som doplavala k Clodovi (alebo Yuuovi) zaktrila mu oci a povedala hrubim hlasom
Kto to je?? prsami som ho potom mackala o chrbat a krk.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 21:33

Yuu

odplaval jsem zase od Clouda na druhou stranu a řekl mu Ale víš, ty jsi mi zachránil život.. Od té doby jsi můj přítel.. Já bych tam jinak pod tou půdou zahynul.. řekl jsem mu a pořád jsem byl přesvědčen, že někdo nás odposlouchává.. Cloude, myslím že už ta noha se lepší, nepůjdeme trénovat mírněji trénovat? Docela se mi stýská po tréninku a opřel jsem se hlavou o zeď.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 21:40

Cloud Gojo

najednou mi někdo zakryl oči a něčím mě tlačil do zad.jakmile jsem uslyšel hlas tak jsem to poznal.K-Kin...C-co to d-děláš a k-k-de jsi se tu v-vzala?ptal jsem se a div se neukoktal k smrti.zrudl jsem jako rak.tohle byl ten pocit kdy jsem měl chuť umřít.připadal jsem si hrozně trapně.ztuhl jsem.nebyl jsem schopný se ani trochu pohnout.tohle byla situace ve kterou jsem na první rande netipoval.prosímtě nech toho!konečně jsem nahlas řekl sundal si z očí její rudce a rychle se dostal dál od ní.nevěděl jsem kde se tu vzala ani pročto udělala.jen jsem tam stál se zatnutýma zubama koukajíc do vody.nechápal jsem ani trochu proč to udělala a ani proč jsem to udělal já.všechno se zdálo tak...nejasné.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 21:47

Yuu

Kin? ustrašeně jsem zíral a koukal.. Takže to nebylo zvíře, ale Kin!? stále ustrašený výraz. Je, je, je tak tichá... Z tebe bude noční ninja jednou! řekl jsem Kin
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 21:48

Suirou

Sendokageho pohled mi přidával na nejistotě a tak jsem se raději i bez zodpovězené otázky vytratil. Vypadá celkem nakvašeně... Neměl bych pokoušet osud... Začal jsem se procházet po vesnici, domnívajíc se, že možná najdu zbytek týmu, ale můj pohled upoutala voda, voda která zrcadlila paprsky slunce a na chvíli mě oslepila. Možná se mi to jen posledně zdálo... Pomalu jsem došel k vodě a podíval se přímo do ní, sledoval jsem vlastní odraz a nenapadlo mě nic jiného, než tam namočit svojí ruku. Konečky prstů se odbarvily a já pocítil divný pocit po celé ruce, ale ne mokro, mokro jsem cítil jen na konečcích prstů, protože zbytek ruky byl kryt oblečením od bratra. Ruku jsem v tu chvíli taktéž vytrhl z vody a ona se po chvíli změnila zpátky. Cítil jsem se špatně a zkaženě, ale stále jsem si myslel, že je to jen má představa.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 22:21

Kin
Stiahla som sa pod vodu a zostala mi trcat iba hlava.
Prepac, netusila som ze sa tak zlaknes ze as stratis rec priplavala som k nemu blisie.
Bojis sa ma snad?? Na Yuuovu reakciu som odpovedala dost lahkovazne. Na tvari som mala smutny vyraz, ktory znamenal "Som taka skareda, alebo je na chlapov??"
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 22:24

Yuu

J-j-j-ne,ne,ne! ustrašeně jí odpověděl.. Jak jsi nás našla? a tlučelo mi srdce leknutím jak nikdy víc... To jsi zatím kamenem byla ty??? My že zvíře! ale i tak jsem si myslel, že to zvíře nebylo.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 22:25

Hiromi
Všimla som si jedného chlana ktorí bol pri vode.
Možno to je on. Pomyslela si a rozbehla sa k nemu.
Prišla ku nemu a pozdravila: Ahoj. Nie si Tatsuya Gojo? Spýtala sa a pozrela mu do očí.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 22:28

Suirou

Byl jsem na odchodu od vody, když mě zarazila dívka, celkem pěkná, a zeptala se mě, jestli nejsem Tatsuya Gojo. "Ne, nejsem... Ale pokud jsi v týmu dvě, tak jsem tam místo něj..." usmál jsem se na ní. Snad jsem našel alespoň jednoho člověka z týmu...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 22:30

Rikko

"Hm, já teď poslední dobou furt doufám, že vesnice zase najde klid, protože poslední dobou se furt bojuje a já se bojim o vesnici, jak dopadne."
Řekl jsem Soře.

Mezitím u Sendokageho

Sendokage pracoval hned co Suirou odešel, ale najednou mu skrz okno prolétl do kanceláře kunai a on jelikož není tak super jako Tsuchikage nebo zástupce Raikageho tak se vyšťoural ze zbytků kanceláře a byl celý od krve. V tu chvíli před sebou uviděl postavu s bílými vlasy. "Samueli?" Řekl Sendokage a postava pohodila bílými vlasy. "Tady mi říkej 13." Řekl 13 z Haiko.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 22:30

Cloud Gojo

otočil jsem se zády k ë Kin.tohlenejsi ty...za tu krátkou chvíly jsem tě pozal a teď chystáš nějakej ten svůj vtípek.to jsem naštěstí čekal...teď si t uvědomuji...láska na první pohled je blbost...měl jsem si to uvědomit dřív.choval jsem sejako de*il...řekl jsem si spíš pro sebe ale vystoupil jsem z vody bylo i v té páře vidět že mám nasazené kalhoty.zároveň bylo vidět že ze mě srší vztek ale né slovně ani fyzycky ale psychycky.některé rány na ruce s emi otevřelly takže mi po ruce tekla čerstvá krev.vzal jsem svoje horní oblečení a zbraně a odcházel jsem.Sakaryo něco zlostně na Kin zakrákal a letěl za mnou.jak mi něco takového mohla udělat?už musím dospět...mám na lepší než je ona...řekl jsem si v duchu a došel do svého menšího domu na stromě.sedl jsem si na zem a začal jsem dělat zase kliky.krev mi z ruky pomalu stékala a prosakovala se podlahou a dopadala na zem pod domem.Sakaryo na mě jen smutně koukal.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 22:33

Sora

Vesnice bude v pohodě,má nejlepší vojenské síli.Ale tak i tak se o ní také bojim,je to domov hodně vesničanů. Řekla a trochu si oddychla.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 22:35

Rikko

"Musíme hold doufat, že se vesnice dostane zase do rukou někoho jako byl Jiro." Zasmál jsem se a podíval se k nebi. "Co my víme, třeba bude i jednou jeho dítě Sendokagem."
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitimeFri Jun 18 2010, 22:38

Sora


Dítě? problesklo jí hlavou,Jiro má dítě? zeptala se hodně překvapeně.To se ta generace hodně rozvíjí. Pomyslela si.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Plán Fénix začíná - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Plán Fénix začíná   Plán Fénix začíná - Stránka 13 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Plán Fénix začíná
Návrat nahoru 
Strana 13 z 14Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» A tak to začíná...!
» Turnaj začíná
» Tady to všechno začíná
» Podlý plán (Tým Suichugakure)
» Něco končí, něco začíná II.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: