Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Přátelský slib (Montaro)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 21:05

Kiyora

Jenom jsem se pousmála, při čemž jsem se pomalu rozešla do jiné místnosti. "No pokud už půjdeš, tak ti s sebou dám ty buchty co ti tak chutnali. Asi je nikde jinde neseženeš." Řekla jsem a pomalu mu je šla zabalit.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 22:39

Montaro Yuurinshi

Hehe .. vydal jsem ze sebe radostně a moje nálada se zhoupla do vysokého + ... Pomalu jsem si upravoval triko a vlasy které byly přeleželé od postele ... Zvládnete to tady ? ... zeptal jsem se celkem vážně ...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 5 Icon_minitimeWed Jan 12 2011, 15:39

Kiyora

Pousmála jsem se, při čemž jsem přinášela v pytli asi 10 buchet. "Pro mě to tu bylo těžké, když jsem envěděla co je s bratrem, ale teď když vim, jak to je, tak mohu zase dál v klidu žít." Řekla jsem s úsměvem, při čemž jsem mu podala pytel s buchtama.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 5 Icon_minitimeWed Jan 12 2011, 21:11



Montaro Yuurinshi

Vzal jsem pytel buchet s usměvem ... to jsem rád .. řekl jsem a odkočil jsem k oknu abych pozoroval vesnici která už nemá svého vůdceho .. vesnici která byla snad osvobozena ... Snad to tu všichni zvládnete .. řekl jsem milím hlsem a posmál jsem se ... Snad se zase uvidíme ... řekl jsem také mile což u mě nebylo normální .. pomalu jsem přešel ke dveřím na náznak odchodu .. Tak ... řekl jsem rázně a zapřemýšlel jsem .. Kiyoro .. neboj já Sazaru jednou zabiju ... jednou ho nechám zaplatit za to všechno co udělal ... řekl jsem a mrknul jsem .... Tak ... Ahoj .. v loučení už jsem nebyl ubec dobrej a tak jsem to lehce zkrátil a s uměvem jsem se otočil a vyšel z jejího baráčku a pomalíma krůčkama jsem šel pryč .... Akumo .. snad jsem splnil tvoje očekávání .. řekl jsem s usměvem a pohlédnul na nebe ...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Jan 13 2011, 14:03

Kiyora

Jeho slova mě usvědčila v tom, že v něm opravdu vidím velkého hrdinu, který se jednou hodně zapíše do dějin. Ve chvíli kdy se otočil, tak jsem si ho v očích představila, jakože je kolem něj modrá aura modrého draka. Nikdy jsem sama nevěřila, že někde existuje ninja, který dodrží slib, který dal někomu ve vězení a to od něj bylo krásné gesto. Věděla jsem už, že pokud říká, že Sazara najde a porazí, tak mu mohu určitě věřit. Sbohem Modrý draku ze Suichu, snad se ještě někdy uvidíme. Pomyslel jsem si, ale nedokázala jsem to říct, protože už byl docela daleko.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Jan 13 2011, 20:46

Montaro Yuurinshi

Prošel jsem vesnici a měl jsem hlavu vzhuru .. s tebou si to ještě viřídím .. řekl jsem lehce naštvaně ale přitom jsme byl rád ,že to všechno za námi pak jsme prošel známí most a tam jsem se zastavil a otočil jsem se .. Sbohem ... řekl jsem šeptem ,otočil jsem se a rozeběhnul jsem se do Suichugakure
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 14:57

Pak piš zase do Suichugakure Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přátelský slib (Montaro) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přátelský slib (Montaro)
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)
» Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)
» Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)
» Tým 1 a 2 v Akci - Tatsuya a Montaro (Seven a Sasori)
» Cesta do železné země (Sendokage, Simon a Montaro)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: