Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Přátelský slib (Montaro)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 26 2010, 12:03

Montaro Yuurinshi

Sakra .. proběhlo mi hlavou .... Kaiten použít nemůžu rozbil mi ho pěstí ..... přemýšlel jsme a to už byla střela u mě a já jsem s eohnul do zadu až mi podjely nohy a spadnul jsem nazem ... ale okamžitě jsem začal koncentroval chakru do ruky .. No tááák rychle než přijde ... říkal jsem se a tu chakru už jsem pomalu vypouštěl nebylo jí tam moc ale na slabší verzi toho to stačí ... Pokud namě pěstí zautočí on tak já na něho s drakem .. řekl jsem si
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 26 2010, 20:13

Vůdce

Najednou mé ruce opět začaly zářit rudě a já se oběvil ve výskoku přímo nad Montarem a snažil se mu dát silnou pěst do břicha.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 00:42

Montaro Yuurinshi

Tak pojd ... řekl jsem si a měl jsem velkou výho .. přecejenom když vyskočil tak jsem veděl jak a kdy zareagovat u jenom kvůly mím skušenostem tak sluchu ... pevně jsem se druhou rukou chytnul zeme a v rychlosti jsem se převalil do strany a druhou rukou kde jsem měl techniku jsem namířil na vůdceho který by měl dopadnout na místo kde jsem přetím ležel
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Dec 27 2010, 11:28

Vůdce

Jenže v tu chvíli jsem se ve vzduchu protočil na bok a z ruky mi vystřelila ta rudá vlna znovu. Čast vlny jsi prorazil tou technikou, ale část vlny by tě měla zasáhnout. Když v tom jsi mi dal ránu tou tvoji technikou. Jelikož nebyla uplně dokončena, tak mi to nic tak vážného neudělalo a jen mě to odhodilo dozadu a udělalo lehké rány na břichu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Dec 29 2010, 23:39

btw: Nepsal jsem z důvodu otho že jsem se s tebou chtěl domluvit co mi může udělat ta vlna .. a já se ti nemůžu dopsat pokaždý bud neodepíšeš nebo skočíš off Cool laugh tak ja nevím snažím se oto pár dnů Cool laugh Tak snad se trefím

Montaro Yuurinshi

Sakra .. řekl jsem ale to už jem ho trefil technikou a on zame mě vlnou .. poodletěl jsem o pár metrů dál .. pomalu jsem vstával .. Vy nějak ty svoje vlnky používátě často .. řekl jsem s důvtipem ale jinak jsem tendle souboj bral naprosto vážně a profesionálně .. Musím ho zlákat na jinou stopu .. musím si myslet že umím něco junýho než doopravdy .. řekl jsem zaítm jsem toho mco z taijutsu nepředvedl a na souboj z blízka dá se říct ještě nedošlo a toho jsem využil složil jsem pečetě a napnul ruce .. Fuuton: Fukka .. vyslovil jsem

(Nemam absolutní ponětí co ta technika dělá Cool laugh proto bych si rád popovídal někde na Icq nebo Fb kde tě nemůžu zastihnout Cool laugh vím jenom že byla z minulýho fora a tady jsem jí měl automaticky ... v bojích jsem jí používal ... ale když si všimnu jak jsem hrál v prvních misích tak mě to zabolí na srdci jak jsem psal pul řádkový přízpěvky bez citu .. samé překliky .. a mam z toho blbej pocit jak jsem to ničil Cool laugh a vůbec jsem neprožíval tu situaci :/ :/ :/ a některé znich bych i rád vrátil Cool laugh mno toje trochu ot Cool laugh Radši jsem přestal hledat no ... )
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 01:02

Vůdce

Najdnou do sebe napálila jak větrná tak moje vlna a nastal docela silný výbuch. Oba nás to odhodilo dozadu a mně to natrhlo troku břicho. Jenže to už jsem se zvedl ze země při čemž jsem se podíval na Montara. "Poslední slova před smrtí?" Řekl jsem mu provokativně, jenže to už si mohl Montaro všimnout, jak se za mnou objevil oheň, ze kterého vyšel Sazara. "Do teď jsi se s moji zbraní nenaučil bojovat, takže si ji beru zpět." Řekl tiše Sazara a v tu chvíli se ze mě rozlétla krve a mé tělo dopadlo na dvě půlky k zemi, při čemž Sazara uklízel svůj meč do pouzdra na zádech. Následně vytrhnul z ruky tu zbraň vůdce.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 15:50

Montaro Yuurinshi

strnul jsem dal jsem si ruce před oblíčej kvůly výbuchu do kříže a tak jsem se uchránil a leche jsem poodjel ... Jenomže pak to byl šok .. Sazara se oběvil ... a já neveděl co se chysta čekal jsem že mu pomůže .. jenomže najednou ho "rozpůlil" a ja vykulil oči ,ale hruzou ... popadla mě husí kůže po těle .. Co ... Co to sakr* .. vydal jsem ztrmě ze sebe a sledoval jsem rozpůlenou mrtvolu a pak jsem přejel zlostně na Sazara .... Opravdu se ho BOJIŠ ?! ... zakřičel jsem ve svěm nictru na démona co to jen šlo ... Sazara mohl vidět jak ho pozoruju se zděšeným výrazem ....
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 20:32

Sazara

Ukázala jsem na něj prstem. "Rokubi zůstaň." Řekl jsem tiše, při čemž Montaro slyšel, jak Rokubi jen zavrčel. "Fajn, už zbývají jen dvě zbraně." Řekl jsem mu tiše.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 20:38

Montaro Yuurinshi

Zbabělče! ... zařval jsme na démona ... a pak jsem se pořádně narovnal a lehce protáhl ... sledoval jsem ho svýma ruznobarevnýma očima a pak už jsem to nevydržel musel jsem se zeptat ,,, A co pak he ?! .. Zabijete lidi kterým jste sliboval sílu ,, seberete si to co jste jim dal .. co pak plánujete ?? .. Zničení vesnic ??? plácnul jsem zmateně a zatnul jsem pěsti ... Musím ho zabavit než zmizí .. třeba když si pokecá tak jetu někde Kiyora stou krabičkou ... řekl jsem si a stál jsem na místě a pozoroval jsem ho
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 16:09

Sazara

Pousmál jsem se a mé rudé oči přejely na ty jeho. "Zníčim vesnice a zabít lidi? K čemu by mi to bylo. Nejdříve najdu své bratry a pak už se budete ničit samy mezi sebou, to mi věř kluku." Řekl jsem mu, ale v tu chvíli se přímo přede mnou objevila Kiyora, která mi před obličej namířila tou černou krabičkou a Montaro si najednou všiml, jak z mých úst vlétá do té krabičky oheň a krabička rudne až ji musela Kiyora odhodit, jak moc pálila. Jenže asi si představoval, že mě krabička zabije, ale ta jen zrudla a praskla, při čemž se pomalu roztavila a já tam stál dál, akorát jsem byl hrozně zpocený a mé oči už tak moc nezářily rudě. "To jsi pokazila holčičko!" Zařval jsem a chtěl ji preštit tou železnou rukavicí co měl vůdce, ale ona v tu chvíli měla z ničeho nic v rukou meč a odrazila můj útok, při čemž se skrčil a snažila se mě bodnout. Jenže já se jen pousmál a snažil se znovu zmizet v ohni, jenže to nešlo, takže mě bodla do boku. Mně nezbývalo nic jiného než udělat několik rychlích kroků dozadu. Co to sakra?

Rokubi

Dám ti na chvíli svoji sílu. Teď už pro mě není takovou hrozbou. Řekl jsem Montarovi a najednou mu narostl jeden ocas.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 16:25

Montaro Yuurinshi

Díky .. řekl jsem pomalu a ovládla mě jeho chakra ... a já jsem se zakřenil .. narostl mi jeden ocas a já jsem si prokřupal krk ... Prý jestli mě potkáš podruhý tak mě už zabiješ .. řekl jsem dvojitým hlasem ... Kiyoru to mohlo vylekat nevěděla že jsem jinchuuriki .. Tak uvidíme .. řekl jsem sebevědomě a rozeběhnul jsem se a pak jsem skočil do strany .. Fuuton: Fukka ! .. řekl jsem a snažil jsem se ho aspon lehce omámit než přejdu na přímej utok ..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 18:29

Kiyora raději uskočila pryč, protože nechtěla stát v cestě jinchuurikimu a Sazarovi.

Sazara

Takže mi ta krabička sebrala můj věčný plamen?! Pomyslel jsem si, ale to už na mě letěla ta vlna a já na nic nečekal, při čemž jsem vytvořil pečetě. "Katon: Goukakyuu no jutsu!" Fuuton Katonu pomáhá, takže se můj goukakyuu no jutsu dvakrát zvětšil a letěl přímo na Montara.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Jan 02 2011, 20:35

Montaro Yuurinshi

Nojo vždyt on vládne ohněm .. řekl jsem a skočil jsem do strany fire ball neni moc rychlá technika spíš velká a níčí ve v cesto a to jsem měl čtěstí že jsem v té cestě něbyl .. navíc jsem byl ted rychlejší a tak jsem stihnul skočit do strany a fire ball ládovla domy v cestě .. Jak naněj zautočit .. řekl jsem si .. a pak jsem zvolil nejednoduší cestu prostě jsem naněj co nerychlejš vyběhl a čekla jsem že namě zautočí s nákou zbraní a ktomu t yjeho jsem celek mohromný takže by mohly mít i nákou váhu a já chtěl využit toho že bud sním apomalejší a tak jsem zautočil a pár metrů předním jsem skočil kolem měj do strany a na bok ten zraněnej jsem zautočil pěstí ted měl kůži oslabenou a navíc měl nervy napnuté takže pokud by se mi rána podařila mělo by to spůsobit ohromnou bolet a taky něco z kostma stím že by začal silně krvácet
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 03 2011, 16:10

Sazara

Jenže v tu chvíli jsem si ze zad vytáhl jakousi železnou tyč, kolem které v tu chvíli začal plápolat oheň. Dotkl jsem se tyče i druhou rukou a jakoby ji zatáhl dozadu. Najednou se vytvořil ohnivý šíp, který letěl přímo proti Montarovi velkou rychlostí.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jan 04 2011, 20:20

Montaro Yuurinshi

Pche .. odbyl jsme utok a vykočil jsem do vzduchu .. ano byl jsem krásně na ráně letěl jsem přímo na sazara a abych nebyl tak lehkej cíl tak jsem to trochu ztěžil ... Fuuton: Kuikku shi .. řekl jsem a z ruky mi hned vyletěla sít byla stejně silná jako ostatní ale vyletěla okamžitě ... a mě cuklo v ruce .. Sakra nech se ovládat , uvolni se ... řekl jsem ve svém nitru na nibiho aniž bych si uvědomil že toje moje chyba bojování při plném vědomí s lehkou kapkou jeho síly jsem neměl zvládnuto takže jsem na příval jeho chakry nebyl pořádně zvykly . měl jsem v plánu ho tou síti zpomalit a pka se něnj okamžitě vrhnout
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 15:34

Sazara

Využil jsem jednoduché rovnice. Katon > Fuuton, takže jsem vystřelil další ohnivý šíp do toho fuutonového lana, při čemž se šíp zvětšil a letěl přímo proti tobě.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeWed Jan 05 2011, 16:39

Montaro Yuurinshi

Fuuton vlákno opravdu ten šíp protrhl ale trochu ho zpomalil protože bylo pružnější , šíp na mě mířil stím že mě probodne ve vteřině ... ale já jsme se nedal spojil jsem ruce hned jak to prorazilo to lanko .. to já taky určuju kudy ta technika poletí .... řekl jsem si .... Fuuton: Fukka ... vyšeptnul jsem a švyhnul rukou od spoda nahora a podemnou vyletěl proud vzduchu a trefil šíp přímo do jednoho atoho samého bodu a to ho nadzvedlo ... sice o něco víc hořel ale změnil jsem jeho trajektorii .. ale to nestačilo najednou vystříka krev .. moje krev ... a to mě otočilo ve vzduchu a já letěl na zem .. zleveo ramene my srčela krev a já padal nazem ... téměř jsem to necítil díky chakře demona ale i tak mě to trochu štípalo a já cítil že stím pořídně nemůžu hejbat .. ale nato jsem ted nedbal letěl jsem chvlinku nazem metr či dva před Sazara .. mohl jsem toho využit .. toho že by mě podcenil .. hned jsem jsem dopadl celej pád bez pohybu jsem se otočil a vyskočil jsem ze země přímo poněm byl jsem odněj metr a něco takže hend jak jsem se odrazil jsem ho už měl na ráně ... zautočil jsem na jeho hrud pěstí obalenou chakrou démona
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 16:45

Sazara

Nečekal jsem, že se zvedne a hned na mě skočí, tudíž mě trefil, při čemž jsem odletěl o pár metrů do zadu a z hrudi mi tekla krev. Zvedl sjem se ze země, při čemž jsem na něj zaměřil své rudé oči. "Dneska není den, kdy zabiju někoho jako jsi ty. Jsi jeden z mála co se mi může rovnat, takže trénuj a nehledej mě. Já tě jednoho dne najdu a konečně poměříme naše síly." Řekl jsem, při čemž jsem poskládal asi tři pečetě a najednou zmizel v obláčku, který se rozletěl proti tobě.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Jan 06 2011, 18:36

Montaro Yuurinshi

Naštvaně jsem pozvednul své koutky na rtech a pak jsem se naněj zaměřil když vtom promluvil .... poslouchál jsem ho s naštvaným výrazem a když řekl že si mě najde .. tak jsem zpozoroval ... Budu čekat řekl jsem a škodolibě jsme se zasmál. Udělal jsem pár kroku dopředu proti nemu když vtom ale udělal pečetě a zmyzel a rozletěl se namě rozmáchnul jsem obláček rukama a ten hned vyprchal a země vyskočila taková ta bojová euforie a já jsem se popadnul za rozřídle rameno ktere mě nepěkně bolelo i když jsem si to začínal teprve uvědomovat .. Uaa ... lehce jsme zaupěl a spadnul na kolena když jsem pocítil silné pálení a křeče do ramene přece jenom jsem to měl ožahlý kvůly tomu ohnivému šípu který mi to nastřihnul a ještě popálil... D-dobrý už můžeš jít ze mě .. řekl jsem demonovi potichu v nitru
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jan 07 2011, 16:07

Jenže v tom se démon jen zle zasmál a najendou ti narostlo hned naráz 3 ocasy, takže jsi měl čtyři a přestával jsi vidět. Poslední co jsi viděl, bylo jak utíkáš přímo na Kiyoru.

....

Probral jsi se v té samé postely co před tim, jenže před tebou seděla opřená o zeď Kiyora, co měla ruku v sádře. "Pěkně ti ten démon řádil." Řekla Kiyora s mírným úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jan 07 2011, 21:23

Montaro Yuurinshi

Pomalu jsem se probral .. neveděl jsem co se děje ale jedno jsem veděl .. demon mě nakonec využil a já napadnul Kiyoru .. Ty jeden .. .. zakřičil jsem ,ale dokřičel přerušila mě kiyora která promluvila a já nadskočil svalil jsem se z postele nazem a pomalu jsem kn kolenama došel a vstal jsem přední .. vypadalo to komicky ale to jsem ted neřešil pevně jsem jí chytil za ramena a koukal jsem naní viděšeně mohlo jí to přijít jako když koukám na sochu svobody překvapeně a žmasnutě .. S-si v pořádku ?! .. vysoukal jsem ze sebe okamžitě starostlivě a zahanbeně
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 15:18

Kiyora

Pousmála jsem se. "Buď v klidu, objevili se vesničani a ty už tě společně se mnou zkrotili, ale musíš si na něj dávat pozor. Démoni se chvoaj přátelsky, ale pak toho využijí." Řekla jsem ti po pravdě, jakobych mluvila z vlastních zkušeností.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 16:30

Montaro Yuurinshi

Víš ... chtěl jsem Sazaru zastrašit .. jinak bych to neudělal .. řekl jsem omluvně ale natom nic nemněnilio zranil jsme někoho , zautočil jsem na někoho na koho jsem nechtěl pevně jsem jí chytnul za ramena .. P-promin .. řekl jsem omluvně todle mi ubec nešlo .. citíl jsem se hrozně ...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 20:18

Kiyora

Chvíli jsem mlčela a nekoukala jsem na něj, ale pak jsem se na něho koukla, při čemž jsem promluvila. "Vypadám snad, jako že bych ti to vyčítala Modrý draku ze Suichu?" Pousmála jsem se na něj. "Jsem ráda, že jsi mi dal důkaz, že bratr možná žije, to je to hlavní." Řekla jsem ti s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 20:30

Montaro Yuurinshi

Lehce jsem se pousmál ... a odkráčel zpátky a posadil jsem se na postel .. radši jsem ani nepromluvil na demona to by mě zbytečně rozzuřilo
Děkuji .. řekl jsem mile ... a pomalu jsem po malé omlce vstal .. Asi ... Asi bych se měl vrátit .. řekl jsem nepřítomě neveděl jsem co mam říct ... neveděl jsem co bude ted
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přátelský slib (Montaro)   Přátelský slib (Montaro) - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Přátelský slib (Montaro)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Hiyori vs. Montaro (Aspire a Ramaru)
» Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)
» Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)
» Tým 1 a 2 v Akci - Tatsuya a Montaro (Seven a Sasori)
» Cesta do železné země (Sendokage, Simon a Montaro)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: