Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nová generace

Goto down 
+13
Nagato
Check
Damrod
raul2653
Clover
Srotak
ObY
Blackness
Forward
Morgen
Páťa
Meiki_Ookami
Aspi
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:17

Sora

Hmm... svolávací techniky... co eště umí ? kulový blesk? toje ale nuda.... vykřikla a sedla si na střechu,kde čekala co se bude dít rači si připravila pečeť na kawarimi
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:25

Nami

Když se tam objevila panda tak jsem řekl.Nebudu nic ryskovat!!!Sasado:Sendon!!!Směrem na pandu vyletělo 40 jehel které se do ní zabodaly.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:29

???

Panda zmizela. Nikdo si toho nevšiml zasmál se v duchu.Znuděně jsem se podíval na klony. Zívl jsem a podíval se na střechu na dívku a zařval. Máš recht.

???2
Vůbec jsem na chlapce nereagoval. Sledoval jsem právě probíhající boj.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:33

Masaru

Co to sakra má být
Hej! Mluvím s tebou
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:35

Sora

hm... co teď? no tak mám stebou bojovat nestojí zato akorád plýtvání čakry, řekla znuděně co podnikne teď bude mít další keci ? nebo bude bojovat ? otočila hlavu na mraky a hluboce si zívla
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:35

???
Po zásahu suinarenganem jsem odletěl pár metrů dozadu...
Těžce jsem vydechoval...
Ovšem Sayaru nevěděl,že mám v ruce pár trumfů...
Sakra...Třináctko...Celou dobu čumíš...Tak konečně něco udělej...
Zasyčel jsem a pokusil jsem se zvednout...Nevyšlo mi to a spadl jsem na zem...Čekal jsem na pomoc,abych mohl dál bojovat...
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:38

Nami

Áááh zívl jsem si.Máte pravdu.Potom jsem začal pořádně pozorovat toho chlápka,ale nedíval jsem se mu do očí.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:44

Třináct

"Yare, yare." Řekl jsem a vyšel zpoza rohu. Přímo vedle ???. "Myslel jsem, že vydržíš víc. Ikdyž je pravda, že jeho oči jsou opravdu něco a ve tvé sbírce se budou vyjímat." Řekl jsem a udělal pečeť a díra ve stromě se zavřela bahnem a přestalo pršet. V tu chvíli se vedle mě objevil Sayaru a já se jen usmál. "Nezkoušej to." najednou Sayara něco propíchnulo přímo vedle srdce a on uskočil dál a vypnul se mu Suinatar a v tu chvíli se uvolnil ???. "Pokračujte." Řekl jsem a poodešel.

Sayaru Kentiri

Z těží jsem se zvedl a zhluboka vydechoval. Sledoval sjem ty dva a nevěděl co si mám myslet.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:47

???

Zvedl jsem ruku proti dívce s nevymáchanou pusou. Ihned v ten okamžik se rozlétla ke mě. Nemohla nic dělat. Přilétla mi přímo do ruky, začal jsem jí škrtit.

???2

Muž jako by nebyl duchem přítomen vůbec nereagoval a stále sledoval souboj
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:48

Shinju

Kééž by fungovalo nějaký spojení mezi sourozenci... JIRO POTŘEBUJU TĚ TU! JÁ SAYARU I VŠICHNI OSTATNÍ! zařvala jsem v mysli a složila další pečetě.
Suiton: Mizzu Rappa! zařvala jsem a vypálila vodní vlna na ???...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:49

???
Vstal jsem...
Konečně volný...Teď na férovku...
Řekl jsem a složil jsem pečetě...Pro jistotu...
Chtěl jsem s ním bojovat taijutsu,ale pořád jsem měl na pravé ruce bodec...
Rozeběhl jsem se proti Sayarovi...Jeho oči jsem prostě musel mít...I tohle mě popohánělo jít až za moje maximum...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:50

Sora

Když mě neznámí nepřítel škrtil tak už jsem jenom čekala kdy mě zabije,ale s lepší stránky jsem aspoň čekala že Nami zasáhne si myslí že tim něco dokáže akorád stvůra ..... zabíjecí lidi no nic... načerpala čakru do nohy a silně ho kopla tam kam v té situaci mohla


Naposledy upravil Clover dne Wed Mar 24 2010, 20:51, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:50

Masaru


Klon se ve vteřině rozplynul a předal informace originálu. Originál Masaru se bezmyšlenkovitě rozběhl proti osobě, která držela Soru Nech jí být h*jzle! Fuuton: ShouShyo Masaru soustředil co nejvíc chakry a okolo osoby se utvořilo menší tornádo.Které by mělo osobu od Sory oddělit.


Naposledy upravil MrSrotak dne Wed Mar 24 2010, 20:55, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:52

Tatsuya

"Sayaru-sensei," řekl jsem s jistou hrůzou v hlase a přiskočil jsem k němu: "Jste v pořádku? No jasně, že nejste... Pomůžu Vám, ale teď... Máme problém," řekl jsem a postavil jsem se proti neznámému.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:55

Nami

Když ten chlápek Soru přitahovak k sobě,takl jsem se rozeběhl a zaútočil na něj svo diamantovou rukou.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:57

Sayaru Kentiri

Když tam skočil tatsuya tak jsem ho odstrčil a bodec se mi zapíchl do levé ruky a já bolestí zasyčel. Ve chvíli, kdy mě probodl jsem udělal pečetě "Suiton: Mizu rappa!" A snažil sjem se spláchnout toho ?? a pak jsem bouchl Poseidonem a snažil se mu dát elektrický šok.
Návrat nahoru Goto down
Toshi
Genin
Genin
Toshi


Počet příspěvků : 138
Datum založení účtu : 11. 03. 10

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:58

Toshi

Ked som visiel z podzemia rozbehol som sa smerom do konohy . A pri ceste hovoril som slaby musim trenovat nemam cas sa pozerat na skusky ked dopovedal pokracoval v behu
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 21:01

???
Jelikož jsem proti Sayarovi běžel,tak jsem ho "pošťouchnul" dozadu,takže jsem na něj jako by spadl...
Když mě spláchnul do vzduchu,připravil jsem se tam na další útok...
Nohama jsem se postavil na strop,který byl z bahna a skočil jsem střemhlav k Sayarovi s připraveným bodcem na konečný úder...
Pokud šly elektrické vlny z poseidona po zemi,tak mě netrefily,pokud se šířily ve zdech a podlaze,tak mě pravděpodobně taky netrefily...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 21:05

Tatsuya

Ne... sensei nemůže zemřít... Omlouvám se týme, ale pokud si mám vybrat mezi senseiem a vámi, tak volím senseie... On vás ochrání lépe jak já a tak budu raději, když vás bude hlídat on. Vrhl jsem se přímo do rány s tím, že pokud má někdo dnes umřít, tak sensei to nebude. Měl bych ho zadržet... Moje forma by to měla vydržet... měla, ale nemusí... Není čas to zkoušet.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 21:07

Sayaru Kentiri

Nemohu ho nechat získat mé oči a udělat něco mim učňům. Použiju to ikdyž nechci. Pomyslel jsem si a rychle namočil oči. "Suinatar! Třetí stupeň!" Najednou ze mě vyletěl silný vzduch a odrazil ??? Pomalu jsem se zvedl a pak padl na kolena a z očí mi vytekla krev. Bouchl jsem dlaněmi do země a najednou se ozvalo prasknutí země a začala se třást země a stěny se zničily a nás pohltil obří stín. "Poznej sílu klanu Kentiri!" Zařval jsem a dlaněmi namířil na něj a Obří vlna co dělala stín najednou spadla přímo na nás což nepřipravený může uplně zabít. Když obří vlna zmizela tak jsem zůstal ležet an zemi s otevřenými oči, ale nebyl v nich Suinatar a z těžka jsme dýchal. Studenti byly pod průhlednou bublinou, která nešla zničit. Já je sledoval a trochus e na ně usmíval.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 21:10

Tatsuya

"Sayaru-sensei?" Co to bylo? Sakra... Proč zrovna on? Proč ne já? Já jsem genin... co je na mě důležitýho, ale on... Vždyť Sayaru je hrdina vesnice... Vypadal jsem, že mě to dost vzalo, ale spíš ve zlém, protože mě pohled na zničeného senseie dost zraňoval. Kdybych se vrhl přímo na toho chlápka... nic by se mu nestalo.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 21:12

???2

Konečně jsem začal reagovat. Přiskočil jsem k prvnímu ??? Natáhl ruce k tornádu které záhy zmizelo, v ten samý okamžik ??? uskočil dozádu a upustil děvče. takže ho žádný útok nezasáhl
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 21:13

???
Měl jsem tu "jistotu"... Ta zpočívala v regeneračním jutsu z poslední chakry...
Díky tomu jsem po výbuchu přišel k Sayarovi a kouknul jsem se na geniny,načež jsem si sundal masku z obličeje...
Podíval jsem se na geniny svými vlastními oky a bylo v nich vidět chladnokrvenství a nenávist...
Potom jsem svůj bodec pomalu namířil na Sayara,na místo,kde měl mít srdce...
Potom jsem rychle švihl...Probodl jsem mu srdce...
Byl to důstojný soupeř...Zasloužil si rychlou smrt...A vám...Geninům...Jsme organizace Haiko...Já jsem šéf...A tohle...Tohle je jen zlomek toho,co všechno dokážeme...
Řekl jsem a nasadil jsem si masku...Potom jsem zmizel ve stínech...
Pro geniny to musel být velký šok...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 21:15

Masaru

Problesklo mu v hlavě absorbuje chakru? Pak co nejrychleji přiskočil k Soře a skontroloval jí krk, jestli je v pořádku Si vpohodě?
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 21:15

Shinju

Začala jsem histericky mlátit na stěnu té bubliny.
Néé.. Sayaru Sayaru! řvala jsem a z očí se mi řinul potoky slz. Sotva jsem zjistila že jsi můj bratr...Nemůžu o teba přijít néé! zařvala jsem a dál jsem mlátila na tu bublinu...Ty hajzle! Já si tě najdu a zabiju tě! řvala jsem na toho chlápka...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nová generace - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 11 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nová generace
Návrat nahoru 
Strana 11 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Nová generace
» Nová generace!
» Nová krev
» Nová éra teroru
» Nová hrozba!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Chuuninské zkoušky - Koš-
Přejdi na: