Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nová generace

Goto down 
+13
Nagato
Check
Damrod
raul2653
Clover
Srotak
ObY
Blackness
Forward
Morgen
Páťa
Meiki_Ookami
Aspi
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 17:58

Yamamoto Herushi

oh...ahoj...kdybych věděl že přijdeš uklidil bych...řekl jsem a ty sis všimla plna pavučin po stěnách a na stropě.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 18:00

Yumi

Začne ťukať do jednej z pavučín. Usmeje sa. to je haluz... zasmeje sa. Otočí sa smerom k nemu. aký veľký je tvoj klan?
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 18:06

Yamamoto Herushi

nijak moc...takový normální klan.řekl jsem jí a posadil se na postel.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 18:10

Yumi

Pozrie sa dole na podlahu. Chvíľu tak zostane a potom zdvihne hlavu. asi pôjdem... prepáč, že som vyrušovala... povie a zamračí sa. ak zabijem toho človeka, čo chcem... v mojom klane zostanem len ja... nemám šancu ho udržať. Prípadne zomriem ešte pred tým, než ho zabijem. Budúcnosť môjho klanu je istá. Nikdy som nad tým takto nepremýšľala...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 18:15

Yamamoto Herushi

vstal jsem a došel k ní.ty nikdy nevyrušuješ...řekl jsem jí a políbil ji na rty a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 18:35

Yumi

Pousmeje sa ale neprestáva na to myslieť. ja... len... nevie čo má povedať. Nedokázala som ani splniť skúšky... som až príliš slabá. A prehrali sme len kvôli mne. pozrie sa naňho Yamamoto prepáč. Tie skúšky sme prehrali pretože som príliš slabá. Hiroshi toho tiež veľa nespravil ale ty si bol perfektný... povie.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 18:39

Yamamoto Herushi

ne...je to hlavně moje vina...to já jsem měl klíček....i pod nějakým kamenem by byl ve větším bezpěčný než u mě...a k tomu jsem tebe a Hiroshiho ohrozil...promiň...řeknu a sklopím oči.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 18:42

Yumi

V polovici jeho kecania ho pobozká. Obíjme ho. sľubujem, že nabudúce to vyhráme!
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 18:46

Yamamoto Herushi

určitě....řekl jsem a políbil ji na oplátku.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 18:48

Yumi

Oprie sa o stenu a povzdychne si. ale teraz vážne... mám odísť? opýta sa ho.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 19:21

Yamamoto Herushi

samozřejmě že ne...jsem rád za každý okamžik s tebou...řekl jsem jí a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 19:28

Yumi

Zaškerí sa a pobozká ho. a teraz ťa vážne prosím, nech sa nestane čo minule... obíjme ho, ale bojí sa že znova to tak dopadne...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 19:35

Isane Uchiha
Kuanie šli docela rýchlo.Boli ešte ktomu blízko.Isane nestíhal.Tak toto je moja smrť?Taká bienda,kukol na kunaie a pozrel nane.Vtedy ho začali boleť oči.Pozrel sa na kunaie a odhodil ich katanou.Čo sa stalo?2 bodkový sharingan?Ty kokos,povedal a pripravil sa naboj.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 19:39

Yamamoto Herushi

heh...usmějuse a bez nejmenšího náznaku bolesti ji taky obejmu.nebolí to...nebolí to...myslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 19:44

Yumi

Aj tak sa jej to nezdá. Pustí ho a príde späť k oknu. Prídeš zajtra? opýta sa ho, pretože musí ešte vybaviť tie papiere... Musí sa stretnúť s ním...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 19:47

???

Něco mě stáhlo pod zem. Hned jak jsem zapadl se zem kolem mě posunula o úroveň dolů. Moje speciální schopnost má svoje mouchy, ale hodí se.

Hokage

Zatemnila se obloha, podíval jsem se nahoru. Na poslední chvíli jsem stihl vytvořit gokakyo no jutsu a velerbya se začala odpařovat. Trošku sprchlo. Měl jsem toho dost. Musím použít schopnost, kterou se proslavil můj předek. Uchiha Itachi!
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 19:48

Isane Uchiha
Hodil poňom kunai.S výbušními lístkami pripevenými na nitke....
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 19:50

Sora

Od skočila jsem na barák přetáhla velký shuriken ze zad,soustředila jsem doněj čakru a hodila po neznámím nepříteli snad to zabere.... vyhnout se může ale tento shuriken se vrací tak ho sejme při návratu zahihňala se
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 19:52

Masaru

Klon pečlivě sledoval soupeře Má raiton..... a asi vidí na všechny strany zaráz, co to mý byt? Co to sakra udělal s tou zemí. Takže má i Doton..... Já jsem Masaru Yukisha, když ti je nepříjemné vyslovit svoje jméno je mi to jedno, na náhrobek ti nic psat nebudu, protože tě tu nechám mrtvého ležet a dál se o to starat nebudu. Řekl. Pak se podíval an Soru hlavně ať se ní nic nestane, to bych nepřežil.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:05

???

Objevil se znovu můj orel... Úplně jiný ... Byl bez peří a menší...
Já sem na něj vyskočila. Milý Hokage, až se příště uvidíme už vás šetřit nebudu... zachehctala jsem se a odletěla někam pryč do vzduchu mimo Soru..
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:07

Yamamoto Herushi

samozřejmě..já taky ted něco musím vyřešit...řekl jsem ale tvářil jsem se vážně.došel jsem k oknu políbil Yume a vyskočil z něj.dopadl jsem na zem a běžel vesnicí protože jsem cítil něcozlověstného.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:09

???

Aniž bych se otočil, jsem složil ruce k sobě a znuděně řekl: Kuchyiose no jutsu. Za mnou se objevila panda, do které se shuriken i kunaie zabodly. Na té pandě bylo něco divného, nikdo ovšem přesně nechápal co.

Hokage

Sharingan mi zmizel. Padl jsem na koleno a vykašlal trochu krve. Co to sakra bylo?
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:11

Isane Uchiha
Oboro bushin no jutsu!Vykríkol som a objavilo sa niekolko desiatok klonov.To je Oboro bushin.Na náhrobný kameň dám looser,povedal s úsmevom a zmizol v dave Isaneou.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:14

Yumi

Vyskočí aj ona a beží domov. Vezme jeden z papierov a prečíta si ho. zabijem ho... psychopaticky sa zasmeje (Dan, tu to máš Cool laugh ) a vyskočí z okna. Beží na lúku ale po ceste uvidí, že sa tu odohráva bitka, pre istotu siahne po kunai ale zostane na mieste.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:16

Masaru

Klon stále sledoval záhadnou osobu. Originál Masaru zatím seděl připravený v jedné uličce. Možná tu má někoho, kdo sleduje souboj a předává mu pomocí nějakého jutsu informace Masaru se zvedl a šel prozkoumat okolí, věděl, že díky klonu mu nic neunikne, kdyby se něco stalo, klon se sám rozplyne a předá informace originálu. Vyskočil na střechu, která byla opodál, kam by už záhadná osoba neměla vidět. Pošel si pár domů a pak narazil na další osobu, která se nějakým divným způsobem podobala té osobě předtím. Masaru složil pečetě na ShouShyu [technika malého tornáda] seskočil dolů a přišel k ní Boj, mluvit, boj, mluvit, ........ budu radši mluvit Ale ale neznáme se? Řekl klidným hlasem na osobu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nová generace - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nová generace
Návrat nahoru 
Strana 10 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Nová generace
» Nová generace!
» Nová krev
» Nová éra teroru
» Nová hrozba!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Chuuninské zkoušky - Koš-
Přejdi na: