Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nová generace

Goto down 
+13
Nagato
Check
Damrod
raul2653
Clover
Srotak
ObY
Blackness
Forward
Morgen
Páťa
Meiki_Ookami
Aspi
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 17:24

Yamamoto Herushi

s obtíží si sednu a sundám si tričko takže jsou vydět moje vypracované svaly.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 17:30

Yumi

ZAškerí sa a začne mu dezinfikovať rany a obväzuje ho.

Yumino druhé JA:

Vyškerená ukazuje na všetky strany ukazovák a prostredník (naraz!! Cool laugh ) YAHOOO!!!
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 17:41

Yamamoto Herushi

nechá se ošetřovat a přemýšlí o té pavučině na krku.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 17:49

Yumi

Keď s tým skončí, tiež sa pozrie na jeho krk.. čo to vlastne je?! nechápavo na to ukáže.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 17:54

Yamamoto Herushi

to kdybych věděl...řekl jsem jí.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 17:57

Yumi

aha... tupo sa na to pozerá ale potom odbehne... o pár minút sa vráti s oblečením pre Yamamota. Podá mu kôpku oblečenia a sadne si na sedačku.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 18:00

Masaru Yukisha

Odemkl dveře a s týmem vyšel z jeskyně. Zaplavilo ho teplo ze slunce a Masaru podrážděně mrkal, protože na to světlo nebyl zvyklý, po pár vteřinách se jeho oči přispůsobily. Tak hmm..... teď máme volno Otočil se k Soře přitáhl si jí k sobě a zastrčil jí pramínek vlasů za ucho, pak jí políbil a zeptal se jí Co chceš teď dělat?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 18:04

Sora

Rozhodně jít do měste,a najíst se po é době mi vyhládlo řekla a usmála se
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 18:07

Masaru Yukisha

Ani si neuvědomil, že mu kručí v břiše. No jo..... Vítězný ramen!! začal vykřikovat Týme... zvu vás na ramen! Sora, Sora, Sora, Sora, jidlo, Sora, Sora. honilo se mu v hlavě
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 18:09

Yamamoto Herushi

eheh...díky...řekl jsem s anime kapkou na hlavě a koukl se na oblečení jestli tam je nějaký co by mi padlo.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 18:11

Yumi


Zaškerí sa a ide do chladničky po instnt Ramen, zohreje dva a jeden položí na stôl Yamamotovi. Druhý drží v rukách ale neje ho.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 18:14

Sora

Dobře ráda si dám usmála se ale eště lepší když platíš ty zase se usmála a chitla Masara za ruku tak můžem vyrazit
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 18:17

Yamamoto Herushi

chová se ke měaž moc mile...určitě umírám....pomyslel jsem si,oblékl si jedno triko a sedl si ke stolu.díky...Itasakimasu!řekl jsem ji s úsměvem a pustil se do ramenu.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 18:19

Yumi

Iba ticho sedí a čumí do bedne... Ramen položí na stôl a ide do svojej izby. hneď prídem... povie a v izbe sa hodí na posteľ. Zatvorí oči, premýšľa...
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 18:21

Shinju

Ale dyť už jsem ti říkala že jsem zjistila že Sayaru a Jiro jsou mí bratři... řekla jsem a Zazubila se na Sayarůa..
Poté jsem pomohla Tatsuyovi na nohy a všichni 4 jsme se vydali do lázní... Já jsem šla do dámské převlíkárny a oblékla si plavky...Když jsem vyšla z šaten rozhládla jsem se kde sou kluci...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 18:22

Yamamoto Herushi

koukne se zaní ale ona už odejde.hmmm...zapřemýšlím a dojím ramen.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 18:23

Tatsuya

Pomalu jsem s šatny vylezl ven ve svých 1/2 tříčtvrťácích (Cool laugh) a obejmul jsem Shinju. "Jsem rád, že jsme to zvládli," řekl jsem a pomalu se došoural k vodě. "Tak co lidi... Připraveni na další kolo?" přitom všechny ošplouchla voda. "Ty máš energii vždycky, co Kiteisochi... Ale pořád by jsi jen spal."
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 18:25

Shisui Yorio

Keď sme vystúpily z podzemia vydal som sa za Kisukem a povedal mu : Tak čo myslíš čo bude nasledovať teraz ? Súboje jeden proti jednému alebo zase neaký týmový súboj ? Kým som hovoril ľahol som si na trávu a privrel oči pred slnkom.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 18:26

Shinju

Zapoměl mě opustit takže mě vzal do vody s sebou...
K jeho smůle jsem spadla do vody přímo na dno a seděla na něm...
Kam zmiznul Tatsuya?
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 18:27

Yumi

Potichu zostane v izbe. Rukou nájde kunai a prejde po jeho ostrej strane, poreže sa na ruke. Nič si z toho nerobí, znovu ju pochytí pocit, že túži po krvi jedného človeka. Kunai na ktorom je krv si priblíži k tvári a jazykom zotrie krv, zabijem... povie potichu a na tvári má znovu vážny výraz.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 18:29

Tatsuya

Začal jsem se pomalu dusit, ale poslední bubliny již musely Shinju silně upozornit v oblasti intimních partií na to, že pod ní někdo je.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 18:31

Yamamoto Herushi

zdá se mi že se má něco hrozného stát a tak přiložím ucho k jedné stěně a uslyším Yumin hlas ,,zabijem"tak rychle udělám svoji napodobeninu z pavučiny a tu obléknu do stejných šatů jako já(byly v hromadě).nahlavu jí dám pavučinu takže vypadá jako moje bílé vlasy.potom se zavěsím nad dveře takže mě néni vidět pokud se člověk nepodívá nahoru a čekám.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 18:31

Shinju

Tak oni tu zavedli i bublinky jo? řekla jsem nadšeně a trochu poposedla víc k pasu...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 18:33

Yumi

Všimne si pohyb a natiahne ruku že hodí kunai no všimne si že je to on... chlapec smola... ukáže na veľkú obrazovku na ktorej ho zabrala kamera. Zasmeje sa a schová si porezanú ruku...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 22 2010, 18:38

Tatsuya

V tu chvíli, kdy jsem ucítil přítomnost Shinju už snad nemohlo být většího důkazu něčí přítomnosti než ****** a tak už to muselo být jasné a podvodní madla již určitě nezaváděli.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nová generace - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nová generace
Návrat nahoru 
Strana 2 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Nová generace
» Nová generace!
» Nová krev
» Nová éra teroru
» Nová hrozba!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Chuuninské zkoušky - Koš-
Přejdi na: