Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nová generace

Goto down 
+13
Nagato
Check
Damrod
raul2653
Clover
Srotak
ObY
Blackness
Forward
Morgen
Páťa
Meiki_Ookami
Aspi
17 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorZpráva
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Nová generace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 12 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 21:16

??? a ???2

Něco tady nehrálo. Stáli tu dva lidé, oba měli stejné oči, ale přesto byl každý jiný. Co se to tu ksakru děje?
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nová generace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 12 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 21:19

Sora

Jo,jsem kývla hlavou a vstala po té vyskočila na barák a tim si myslíš že si něco dokázal? řekla znuděně hm... a co přijde teď komando? další škrcení? nehraj si tu na hrdinu,škrtit umí každej a k tomu eště holku... dodala
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nová generace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 12 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 21:20

Tatsuya

"Sensei," vypadalo to, že je to pro mě dost těžké, ale bylo to mnohem těžší. Proč? Proč? Proč musej všichni, které mám rád, zemřít nebo zmizet? Proč? Chtěl jsem ho jít zachránit, ale nemohl jsem se hnout, až po chvíli jsem se konečně mohl pohnout. Co budeme dělat?
"Shinju," řekl jsem a přišel jsem k ní. Chytil jsem ji za ramena a pomalu se ji snažil uklidnit, ale přitom jsem v sobě musel dusit svůj zármutek.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová generace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 12 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 21:20

Yamamoto Herushi

dál jsem probíhal vesnicí.


Naposledy upravil Arinori Dan dne Wed Mar 24 2010, 21:27, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Nová generace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 12 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 21:23

Nami

Technika Sasado:Senbon.Vyletělo na něj 30 diamantovích jehlyc.Posléze jsem na něj zaútočil diamantovou pěstí.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nová generace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 12 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 21:25

Masaru

Tak jo..... přemýšlej sou tu dva... mají stejné oči... bratři? Co to sakra je za oči..... ten druhej se za něj díval, byl v tranzu, takže teď je vyřazenej... musím si něco ověřit Zatím co na osoby Nami zautočil jehlicemi Masaru po nich ze zadu hodil 4 shurikeny.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová generace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 12 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 21:26

Sayaru Kentiri

Než mi probodl srdce tak jsem se usmál na můj tým a tiše řekl. "Vy tři jste byli můj nejlepší tým, který jsem kdy měl. Bylo mi ctí trávit s vámi celý čas." Sjela mi slza a pak mi probodl srdce, ale já umřel s úsměvem na rtech a zavřenými oči. Najendou Shinju viděla jen vodu a vše šedivě a došlo ji, že se jia kivoval Suinatar i na druhém oku. Bublina najednou prasknula.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nová generace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 12 Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 21:29

Tatsuya

Přiskočil jsem k němu: "Sensei... Nemůžete umřít... Prostě nesmíte..." I když jsem věděl, že po probodení srdce už žít nemůže, tak ve mě byl malý střípek naděje, který mi říkal, že je to jen iluze nebo že se ten chlápek netrefil...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nová generace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 12 Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 05:47

Saburo
Probral jsem se z omdlení...
Chytal jsem se za hlavu...
Co se sakra stalo???
Řekl jsem a potom jsem si všimnul Sayara...
Sakra...Sayaru-sensei...Kdo to udělal...
Mluvil jsem naštvaně...Také to pro mě byl velký šok...Omdlít a pak vidět senseie mrtvého...
Potom jsem si sedl a chytl jsem se za hlavu,načež mi hlavou přelétávaly výčitky a podobné věci...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Nová generace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 12 Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 06:16

Isane Uchiha
Do kelu.Je vtom zmätok.Vytiahol si katanu a prichystal sa k boju.Takže nebojuje?Spýtal sa po pod nos a rozbehol sa naňho.Zaním šli oboro bushini.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nová generace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 12 Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 06:33

Tatsuya

Sayaru... Byl to dobrý chlap... Byl to hrdina, ale zemřel nadarmo... Pro nás tři... To není vůbec správná výměna... "Shinju... Saburo... Je mi líto," řekl jsem těm dvoum s bolestí v hlase. "Měli by jsme se postarat o to, aby měl... aby... měl důstojný pohřeb... A... měli bychom... poslat tu zprávu Jirovi... nebo raději ne... Řekneme mu to... až... se vrátíme... Teď musíme pro Sayara zvítězit na zkouškách," dostal jsem ze sebe s jistým odhodláním a postavil jsem se, utřel jsem si pár slz, které jsem prostě udržet nemohl a za nimi čekaly další, ale já se musel držet. Byl pro ně členem rodiny... Byl to bratr Shinju... Měl přítelkyni... Měl bratra... Měl jistě i další příbuzné... Tak proč musel zemřít on a ne já?
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Nová generace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 12 Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 07:35

Saburo
Jo......Vyhrajem je a stanem se chuuniny...Aspoň tohle můžeme pro Sayara udělat...
Řekl jsem a držel jsem slzy...Naštěstí jsem udržel všechny...
Chraň ruka páně toho,koho mi vylosujou na boj na zkouškách...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová generace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 12 Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 14:04

Shika Herini a Aiko Suikafuurado

Obě jsme přiběhli na bojiště a uviděli Sayara. Shika se k němu rozeběhla a v očích měla slzy a sledovala jeho mrtvé tělo . Aiko jen sklopila hlavu a pomyslela si Tohle Jira odrovná. pak se Shika zvedla a tiše řekla. "Dopravíme ho do vesnice mezitim co vy doděláte zkoušky. Vyhrajte to pro něj." Pak přišla Aiko a utřela si slzy. " Až se vrátíte uděláme pohřeb."
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Nová generace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 12 Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 15:57

Tatsuya

"Prosím," řekl jsem směrem k Shiko: "Uspořádejte mu pěkný pohřeb hned, jak se dostanete do vesnici... Nezaslouží si čekat... Zaslouží si svůj klid jako válečník... My se s ním rozloučíme až se vrátíme... A Jirovi řekněte, že je mi to líto... Že... bych raději..." i když jsem to nedokončil, tak bylo jasné, co mám na mysli... Byl bych raději, kdyby zabil mě.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová generace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 12 Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 17:12

Shika Herini a Aiko Suikafuurado

Shika sklonila hlavu a tiše řekla. "On by chtěl, aby jste na jeho pohřbu byli. Pohřeb proběhne až se vrátíte." Řekla a Aiko se pousmála. "Když vás tak chránil tak ve vás věřil." Řekla a ukápla ji slza.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nová generace - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová generace   Nová generace - Stránka 12 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nová generace
Návrat nahoru 
Strana 12 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Nová generace
» Nová generace!
» Nová krev
» Nová éra teroru
» Nová hrozba!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Chuuninské zkoušky - Koš-
Přejdi na: