Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Záchrana senseiů tým 3

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 19:47

Sora

Teď nebo nikdy,složila pečetě a řekla Doton: Doroku Gaeshi .Čekala jestli sejí technika povede a doufala že se jí nic nestane
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 14 2010, 22:54

Masaru -> Uslyšel jsi jen jakýsi zasyčení bolestí a došlo ti, že jsi trefil cíl. (Piš co děláš za pečetě na jaké jutsu. nevim kdo tu zavedl to, že napíšete jen "udělal jsme pečetě.")

Sora -> Povedlo se ti to, ale v zápětí tě chytlo zase něco jako pavučina a ty jsi se objevila vedle stojící ženy, která v sobě měla jeden zapíchnutý shuriken.

Nami -> Mravenci lezli po tobě, musel bys dát krystaly na sebe a né před sebe. Začali se do tebe silně zakusovat.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 13:33

Sora

To co mě přitahovalo tak už ve chvíli nebylo když ze země vyjela zeď.Supr.... vstala a zase mi nohy obalila pavučina,po té jsem se oběvila u ňáké ženy.Fuujj,kdo ste? a co tu děláte? řekla směrem na ženu
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 15 2010, 17:24

-Aspi nemáš rád překvapení? Cool laugh Bylo to na kawarimi.

Masaru

Vyběhl jsem směrem k tomu hlasu, přičemž sem druhým okem sledoval i ty mravence.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 21:35

Žena stála uprostřed obrovské místnosti, kterou osvícoval oheň v dírách ve zdech. Po ženě lezla všelijaká hnusná hmyzí havěť. "Kdo z vás po mně hodil ten Shuriken?" Zeptala se naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 21:41

Sora

Dala si ruku před pusu kdyby náhodou hodila šafly,já ne řekla v polohlase fůj taková havěť
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 22:20

Masaru

řekl s usměvem a začal koncentrovat chakru do levé ruky
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 12:20

Nami


Sakra tohle jsem ještě nikdy nezkoušel,ale je to asi má jediná možnost.Ruce jsem dal do znaku manipulace chakry a po v celém mém těle se rozproudila chakra.Pytlačil jsem chakru ze svého těla a doufal že se mi podaří tímto způsobem všechnu tu havěť co po mně lozila obalit krystalem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 18:48

Nami -> Nepodařilo, jediná šance byla zapálit sirku.

Žena

Když se Masaru přiznal tak ženská zrudla a dala na jedné ruce pečeť a všichni brouci na ní vybuchli a na vás dva se rozletělo velké množství kyseliny.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 20:19

Sora

Skočila jsem k Masarovi,složila jsem poečetě Doton: Doroku Gaeshi .Musí to vyjít musíííí!
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 20:21

Masaru

Teprve teď si všiml si Sory a co dělá okamžitě zrušil soustředění na ruku a kawarimi Fuuton ShouShyu! a udělal okolo sebe a Sory tornádo.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 20:30

Nami

Vzal jsem jednu ze světlici z brašny a zlomil ji.T trubice začal vycházet plamen který celou chodbu rozsvítil.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 18 2010, 10:36

Masaru a Sora -> Kyselina se od vášich jutsu odrazila a žena jen naštvaně sledovala vaše postavy, pak však bouchla do země a z otvorů místnosti vylezlo asi pět obrovských pavouků.

Nami -> Nic takového jsi neměl (Nemáš to napsáno v charakteru a ani jsi ve hře nepsal, že si něco takového vyrábíš) Mravenci se ti dostávaly pod kůži, kde praskali a vypouštěli do tvého těla kyselinu. V tu chvíli tě však obalil silný modrý oheň, který mravence spálil, ale tobě ani tvému oblečení se nic nestalo. Za tebou stála Akkti a všiml sis, že má křídla a dlouhý tenký ocas a oči má jako nějaký drak.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 18 2010, 13:16

Masaru

Uff.. podíval se po Soře, jestli jí nic není a než se jí na to mohl zeptat, všiml si těch pavouků Srabko jedna! zařval směrem k díře, kde se ta žena propadla KazeBunshin no jutsu! a vytvpřil vedle sebe 3 klony (už tu techniku používám dost dlouho na to, abych dokázal vytvořit další... si myslím) Všichni i s originálem se s katanou vydali k jednomu pavoukovi a začali ho bodat.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 18 2010, 13:31

Sora

Skočila jsem před jednoho pavouka,složila jsem pečetě.Doton:Kiruka Hiru země praskala až pod pavouka byla naděje že hoto zabije,nebo že se propadne.Musí to vyjít....
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 18 2010, 14:58

Nami

Arigato Akkti san.Jak jste to udělala???Jestli to tedy můžu vědět.Zeptal jsem se a zvedl se ze země.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 15:22

Pavouci však nečekali až zaútočíte a automaticky pomocí pavučiny vyletěli na strop a začali na zem vystřelovat sítě až se v celé hale vytvořila velká pavučina a přez pavučiny bylo špatně vidět. Žena se nikdy do země nepropadla (Nevim, kde to čteš Šrote) Furt se jen smála, ale bylo slyšet jak dělá pečetě.

Nami -> "Jsem z klanu Yorio a moje zvíře je drak a proto se v něj mohu změnit." Usmála se Akki a rozletěla se k obří hale, kde bylo vše bílé od pavučin.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 15:46

Sora

Ohlížela jsem se furt dokola,přestala jsem se ohlížet když jsem spatřila Akkiho.To někdo zapálil sirku? pomyslela si
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 21:55

Nami

Když se Akki rozletěla do té síně běžel jsem za ní a do ruky jsem vzal svou katanu.Už zase přišla chvíle kdy tě potřebuji.Pomyslel jsem si a stále sledoval Akki.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 15:20

// jj spletl sem se sry


Masaru

Všichni Masarové se jen tak dívali okolo sebe, originál udělal pečetě na kawarimi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 18:29

V pavučině

Akki doletěla na kraj pavučiny a otevřela pusu a vypálila rudý plamen, který zapálil všechny pavučiny a začaly hořet, ale neníčily se a spíše pálily ty co jsou uvnitř. "Sakra!" Špitla Akki a stála a tam jakoby byla uplně mimo. Najednou plameny ustály a celoou msítnost pod pavučinama zaplavil obrovský stín a Mohli jsme si všimnout obřího pavouka na jehož zádech ležela postava té ženy.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:25

Sora

Zakašlala jsem a nic jsem neviděla,vypadá to zle,nebo to senseika zvládla? pomyslela si a vyběhla z kouře ven.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 20:38

Nami

Přiběhl jsem k Akki a uviděl toho obrovského pavouka.Nějaký summon???zřejmě ano.Nechci se do ničeho moc hrnout.Počkám až dá Akki sama příkaz k útoku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 16:30

Akki

Kousla jsem se do prstu a složila pečetě. "Kuchiyose no jutsu!" Objevil se obrovský dým a ozval se hlasitý výbuch a všude najednou bylo světlo. Na oblaze se vznáší rudý drak.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 16:42

Sora

Koukala jsem se nahoru a vyděla rudého draka,to je něco udělala pečeť na kawarimi a byla připravená na útok
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Záchrana senseiů tým 3
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Záchrana senseiů Tým 1
» Záchrana senseiů tým 2
» [Filler] Záchrana
» Zamluvení senseiů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: