Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Záchrana senseiů tým 3

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 11 2010, 14:38

Masaru

To není pěkný... škoda, že ještě nemam Katon grrrr....Ok co teď plán....... nemůžu jen tak jít dopředu Kazebunshin no jutsu špitl potichoučku a vedle něj se vytvořili dva klony vytáhl tu lahvičku s ,,voňavkou" a postříkal sebe a oba klony, takže nebyli pachem rozeznat od originálu Henge špitl podruhé a sám se změnil na kunai, klon vzal ten kunai dal si ho do kapsy, oba klony pak vykročili přímo za nosem.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 11 2010, 16:08

Sora

Paráda....už tu není ani vchod natož východ.Dobrá jdem nato pomyslela a vyrazila s během
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 11 2010, 21:32

Všichni měli zvláštní pocit, že se podnima hýbe nějak země, ale museli by se skrčit, aby viděli co tam je.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 11 2010, 21:34

Sora

Zastavila jsem se a koukla se pod sebe,měla jsem pocit jako bych se vznášela.Klekla jsem si a víc jsem se podívala dolů,co to může být? Genjutsu?
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 14:37

Masaru: Klony

Klony si ničeho nevšímali a pomalu šli dál
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 15:02

Sora -> Uviděla jsi pod sebou hrozně moc běhajících pavouků a všelijaké havěti. Pro holku to mohlo být dost nechutné.

Masaru -> Kloni najednou vybuchl a tebe ohodil jakýsi sliz, když zabiješ hodně brouků. Najendou jsi ucítil jakoby tě něco stahovalo dolů.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 15:12

Masaru

Masaru se změnil zpátky Ku*va plán je v prde*i a začal kopat do toho co ho stahovalo dolů.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 15:25

Masaru -> Začal jsi vykopávat jakési fialové mravence, které v zápětí praskali a vystřikovali zelenou šťávu a vždy jsi slyšel zasyčení a najednou už jsi měl mravence skoro po kolena.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 15:32

Masaru

ku*va! zaklel v duchu a pak vykřikl Fuuton: ShouShyu! okolo něj se vytvořilo menší tornádo a všechnu havět odválo kua co to je za sra*ky co to na mě vystříkli prohlížel si ten sliz.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 15:51

Sora

T-o.....j-e.....hnu-s,takový brouci . Bleeeeeeee vstala a rači se nekoukala dolů,zvládnuto musim strach překonat,a třeba to je jenom Genjutsu uvolnila chakru a dala v pravé ruce pečeť a řekla Kai pokuď to bude Genjutsu tak ho tim zrušim pokuď ne tak jsem v háji
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 19:33

Sora -> Najednou jsi ucítila jako by ti něco spadlo na vlasy.

Masaru -> Byla to slabá kyselina. Začalo to pálit vše okolo a najednou ti na záda spadla velká pijavice a snažila se do tebe zakousnout.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 19:40

Masaru

Na tohle nemám sakra čas! vykřikl a pijavici vykuchal katanou poté začal co nejryhlejš běžet dál, při běhu si sundal vestu, na které byla ta kyselina.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 19:46

Sora

Na svoje reagování jsem ohnala vlasami a uskočila,po té jsem se koukala co to bylo.Co to je?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 22:12

Sora -> uviděla ji obrovskou tarantuli a ucítila jsi jakési chlupaté nožičky co ti ťapkaly po nohách. Došlo ti, že po tobě leze hromada pavouků. Najednou se ozval hlasitý smích.

Masaru -> Jak jsi běžel tak jsi zpomaloval a najednou jsi se ponořil celým tělem do mravenců a ty tě začli kousat. uslyšel jsi hlasitý smích.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 14:53

Sora

Zadrž to!...zadrž to!!.....zadrž to!!!!,Aaaaaaaaaaa,FUJJ vykřikla a začala mávat nohama aby je schodila možná hodim šavly
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 15:04

Masaru

Snažil se vyskočit od těch mravenců, ale to nebylo to co ho znepokojovalo, rozhlížel se směrem k tomu smíchu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 15:25

Masaru -> nedokázal jsi se rozhlížet, protože jsi byl celý pod mravenci a jediné co tě napadlo bylo škrtnou sirkou.

Sora -> Najendou tě začali pavouci obmotávat pavučinama.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 15:28

Sora

To je humus nandala si na ruku rukavici a začala pavouky postupně odhazovat směrem natu velkou tarantuli. FUJJJ to je humus....jak to můžu vůbec brát do ruky,jemi z toho špatně


Naposledy upravil Clover dne Tue Apr 13 2010, 15:32, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 15:30

-To mě nenapadlo Cool laugh Jelikož si nenapsal, jak sou mravenci velcí, tak předpokládám, že to budou nějací prťaví
Masaru

Fuuton ShouShyu vykřikl znovu a všechny mravence odvál pryč, pak se začal dívat směrem k smíchu.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 15:55

Nami

Šel jsem cestou kterou mi senpai určila.Pěsti jsem měl pokryty krystalem a byl jsem připraven se při napadení bránit.Tak co kdy na mě někdo skočí.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 16:38

Masaru -> Taky to byly malý mravenci, ale jak jsi je odvál tak tě ohodilo šílené množství kyseliny a tobě došlo, že větší blbost jsi ani udělat nemohl. Spálilo ti to ruce, obličej a bůh ví co ještě, ale byl jsi an chvíli volný a furt jsi v dálce před sebou slyšel ten smích.

Sora -> Najednou tě však popadla za nohy obří pavučina a svalila tě k zemi a ty jsi cítila jak tě něco táhne k sobě směrem k tomu smíchu.

Nami -> Uslyšel jsi hrozně silné bzučení a před sebou jsi viděl jak něco poletuje a najednou se to na tebe rozletělo a ty sis všiml, že je to hrozně moc sršní.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 16:47

Nami

Cože???Hmyz na ty platí jedině kouř!!!Rychle jsem z brašny vytáhl dvě kouřové bomby hodil je na zem a poté si na zem lehl.Snad je to vyřídí doufám.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 17:02

Nami -> V tu chvíli jsi cítil jak po tobě lezou malý mravenci a podobná havěť.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 17:06

Masaru

Ksoo to páliii využil okamžiku udělal pečetě a hodil tím směrem, kde se někdo smál 5 shurikenů.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 17:17

Nami

Asi to nebude mít efekt,ale musím to zkusit.Složil jsem pečetiSasado:gijutsu daiyamondo supaiku Ze země vyletěli krystalové bodáky které byly tak dlouhé že se zabodávaly do stropu.Tyto bodáky vylétaly ze země i daleko od mě.Ať se to povede.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Záchrana senseiů tým 3
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Záchrana senseiů Tým 1
» Záchrana senseiů tým 2
» [Filler] Záchrana
» Zamluvení senseiů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: