Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Záchrana senseiů tým 3

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 14:52

Najednou se drak rozletěl a vystřelil na pavouka ohnivou kouli, ale pohltil ji pavučinou a ohořelá pavučina spadla na zem a tim umožnila východ Soře k Akki.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 22 2010, 16:12

Sora

Když jsem si všimla volné cesty tak jsem jí využila,doběhla jsem k Akki.Máme bojovat? a nebo to máme nechat na vás? zeptala se Akki
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 24 2010, 09:08

Masaru

Utíkal za Sorou a zastavil se vedle ní, pořád byl se svýma klonama připravený na utok.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 4 Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 10:37

Akki

"Já zaměstnám pavouka. Vy se na něj musíte dostat a zabít ženu, která na něm leží. Jakmile ji zabijete umře i on. Zřejmě jsou totiž souzněni duší." Řekla a vzlétla na draka a začala zaměstnávat pavouka.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 4 Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 10:46

Masaru

Než to Akki dořekla Masaru a všechny klony vyskákali na pavouka a běželi podél jeho těla přímo na hřbet.

// btw Aspi poď na ICQ plz xD
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 4 Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 11:30

Sora

Kývla hlavou a rozeběhla se na pravou stranu,aby se dostala za pavouka.Snad to vyjdě... pomyslela si.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 4 Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 19:21

Opravdu byl pavouk zaneprázdněn drakem tak, že se vám povedlo dostat se až k té nic netušící ženě.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 4 Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 19:30

Sora

Vyšlo to.... super,proplížila jsem se ze zádu.Vyskočila jsem do vzduchu a složila pečetě Doton:Kiruka Hiru,letěla jsem naní....
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 4 Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 20:29

Masaru

Jelikož ta žena jen tak ležela, tak jí Masaru chladnokrevně se všema klonama probodl katanama.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 4 Icon_minitimeSun Apr 25 2010, 21:20

Najednou pavouk padl k zemi a všude se zaprášilo a když prach zmizel, tak už jste letěli všichni na obřim drakovi a vaše senseika ležela u vás.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 4 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 12:19

Sora

Vypadá to že jsme to zvládly,řekla a usmála se.Je vidět že tu novou techniku už zvládám,teď už mám i pokročilou obranu.pomyslela si
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Záchrana senseiů tým 3   Záchrana senseiů tým 3 - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Záchrana senseiů tým 3
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Záchrana senseiů Tým 1
» Záchrana senseiů tým 2
» [Filler] Záchrana
» Zamluvení senseiů

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: