Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nová Suichugakure

Goto down 
+6
likuku0
Clover
Shika-san
Ramaru
Srotak
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová Suichugakure - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 10 Icon_minitimeFri Aug 27 2010, 19:53

Miya

Zasmála jsem se na Clouda a pak dala ruku na Yuuovu ruku, aby si plášť nechal. "Cloude, máš věci ještě nějaké u mě, co jsme nechali v horách a tam máš věci na zimu." V tu chvíli nám donesli jídlo.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nová Suichugakure - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 10 Icon_minitimeFri Aug 27 2010, 19:55

Yuu

Zasmál jsem se a řekl Tak dobrá! a pustil jsem se do rámenu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová Suichugakure - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 10 Icon_minitimeFri Aug 27 2010, 21:14

Cloud

snad...uchechtl jsem se a začal jíst ramen.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová Suichugakure - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 10 Icon_minitimeFri Aug 27 2010, 22:30

Miya

Začali jsme jíst, dokonce i Kong jedl docela pomalu, což nebylo zvykem, ale pak mě napadlo vhodné téma na konverzaci. "A co by jste se chtěli do budoucna naučit?" Řekla jsem s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nová Suichugakure - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 10 Icon_minitimeFri Aug 27 2010, 23:19

Yuu

Huh? a podíval jsem se na Miyu. Když už to rozebíráš Miyo. Tak nejlépe nějákou těžkou, ale silnou techniku Dotonu. a usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová Suichugakure - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 10 Icon_minitimeSat Aug 28 2010, 11:06

Cloud

U mě nějakou praktickou,těžkou techniku fuutonu a nebo nějaké kombinované jutsu se Sakaryem..řekl jsem a Sakaryo jen zakrákal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová Suichugakure - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 10 Icon_minitimeSat Aug 28 2010, 15:35

Miya

Podívala jsem se na Clouda a na tvářech se mi objevil úsměv. "Tebe už vim co naučit." Pak jsem se podívala do stolu a následně na Yuua. "U tebe Yuu už to bude těžší, protože Doton nemám, ale když mi řekneš na jakém principu to má být, tak něco vymyslim."
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nová Suichugakure - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 10 Icon_minitimeSat Aug 28 2010, 15:46

Yuu

Uškíbl jsem se na Miyu a vypustil Nejlépe nějákou bojovou techniku. a usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová Suichugakure - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 10 Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 12:56

Miya

Chytla jsem se za čelo a zaklepala hlavou "Nemohl by jsi být konkrétnější? To, že mi řekneš bojovou mi moc nepomůže, těch je několik, ale nemáš nějaké speciální přání jak by měla techniak vypadat nebo co by měla dělat a tak dále?" Zeptala jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová Suichugakure - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 10 Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 13:03

Cloud

Poté žeřekl bojovou jsem spadl ze stoličky na záda a smál jsem se div jsem se neudusil.Po chvíly to přestalo a já se zase vyškrábal na židli.o-omlouvám se...řekl jsem pořád zadržujíc smích.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nová Suichugakure - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 10 Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 15:57

Yuu

Dobře, dobře.. Nějákou útočnou, která by mohla být C až B. Nejlépe, kdyby se zaměřovala na jednoho protivníka... a odsunul jsem rámen.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová Suichugakure - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 10 Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 16:01

Miya

"To mi furt nic neřekne. Třeba tvar? Rychlost a podobné věci." Řekla jsem mu, protože asi nechápal co po něm chci.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová Suichugakure - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 10 Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 19:44

Cloud

Yuu...viděl jsem tě bojovat a tvé útoky potřebují hlavně aby ses trefil...Takže by bylo lepší kdyby ses naučil nějaké Doton jutsu které protivníka na čas spoutá abys mohl zaůtočit...ale je to jen na tobě...já dělám návrhy ale do tvých plánů se nechci ardši vyjadřovat...i když jsem to už udělal...řekl jsem a Sakaryo jen souhlasně zakrákal.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nová Suichugakure - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 10 Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 19:47

Sora

Seděla jsem pod stromem,tu je ale nuda,mohli by jsme něco začít dělat. Řekla jsem a pohodila vlasama z nudy.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nová Suichugakure - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 10 Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 20:04

Yuu

Usmál jsem se na Clouda a mrkl okem. Dobrý nápad! To by se mi hodilo! vykřikl jsem a začal se smát. Né, vázně.. Dobrý nápad. a usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová Suichugakure - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 10 Icon_minitimeSun Aug 29 2010, 20:52

Cloud

Když myslíš...ale Miya možná nebude souhlasit...přeci to taky byl jenou můj nápad ,když jsem ještě žil s Miyou v horách, pokusit se zapálit oheň výbušným lístkem...řekněme že oheň jsem zapálil...řekl jsem a mnul jsem rameno.Sakaryo mi vyskočil na rameno a klovl mě a to pořádně.Jau!Sakaryo už jsem ti řekl že to byla nehoda!řekl jsem a snažil se ho ze sebe sundat což se mi povedlo až po chvíly.řekněme že tehdy vypadal Sakaryo jako vrána...pořdně černá vrána...a ještěmi to neodpustil...řekl sjem a dál pokračoval v jezení ramenu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová Suichugakure - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 10 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 13:38

Miya

Zamyslela jsem se a pak řekl tu vtipnou historku Cloud a já se zasmála. "Jenže to bohužel není jediná vtipná historka co se ti stala." Řekla jsem a zase se zasmála. Pak jsem se podívala na Yuua "No, šlo by to. Co takhle jutsu, kde by jsi pomocí chakry vyslané do země donutil posun půdy a pod protivníkem by vyjela kamenná ruka, která by ho chytla za nohu?" Zeptala jsem se s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nová Suichugakure - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 10 Icon_minitimeMon Aug 30 2010, 14:55

Yuu

Poškrábal jsem se na bradě a odpověděl To není špatný nápad... Šlo by to! řekl jsem a obědnal další porce rámenu a naruta.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová Suichugakure - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 10 Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 13:54

Miya

Zasmála jsem se a natáhla ruku, že si s Yuuem plácnem. "Tak začnem brzy trénovat."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nová Suichugakure - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 10 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nová Suichugakure
Návrat nahoru 
Strana 10 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Kumogakure a Suichugakure
» Náměstí Suichugakure
» Cesta do Suichugakure
» Historie Suichugakure no Sato
» My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: