Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nová Suichugakure

Goto down 
+6
likuku0
Clover
Shika-san
Ramaru
Srotak
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 14:52

Creepy

Porazit jednoho z nich?
zeptal jsem se a s taseným mečem sezkočil dolů.
A můžu si to vykzkoušet proti nějakýmu z nich třeba teď hned? Ať vím jak moc musím ještě cvičit
zazubil jsem se a otevřel na ně své oči.
Návrat nahoru Goto down
Takaa
Academy student
Academy student
Takaa


Počet příspěvků : 45
Datum založení účtu : 14. 08. 10

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 14:56

Hiroki

Když zamnou přišla nějaká dívka.. A zeptala se mě jestli jsem nový člen týmu 1 .. Odpověděl jsem ji... Ano , jsem nový člen týmu 1 .. Proč se ptáš ? Zeptal se udiveně .. To by mě fakticky zajímalo , kdo to je ..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 14:57

Valentine

Pousmál jsem se a ani jeden z těch šermířů nevydalo ani hlásku. "Víš hochu, máš jednu šanci na souboj s jakýmkoliv z nich, ale jakmile prohraješ už nemáš šanci se tam dostat. Opravdu si myslíš, že je dobré vyplýtvat to už teď?" Řekl jsem s úsměvem a o tom, že ho šermíř může v tom boji i zabít, jsem nic neřekl.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 15:00

Sora

Usmála jsem se,tak vítej v týmu 1. Řekla jsem mu,a mrkla na něho.Beru to zpátky,nebylo to tak těžké hledat,nového člena.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 15:02

Masaru

Chjo... Máme tady ignoranta.
Řekl sem na hlas a odhrnul kus sněhu pod stromem... Byla tam ještě docela pěkná tráva... Ale pod tím sněhem se nějak divně měnila.... Sedl sem si pod strom a zavřel oči... Snažil sem se ho najít v mé mysli.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 15:08

Creepy

Co? Jak jenom jednu šanci?
zatvářil jsem se uraženě a důkladně si prohlédl všech pět šermířů a jejich meče.
To není zpravedlivý maj moc děsivou chakru...
stále jsem se tvářil jako bych si vybýral vhodného oponenta přitom jsem ale zkoumal jejich chakru i meče z naprosto jiného důvodu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 15:16

Masaru ve své mysly

Najednou jsi se objevil na jakémsi kusu obrovské vytržené ze země hlíny. Když jsi se rozhlédl tak ten kus poletující země byl zahalen ve fialovém mraku a všude kolem země bylo černo. Když jsi se podíval před sebe uviděl jsi velkou mříž ve které ležel obři hmyz se sedmi křídly.

Valentine

Pousmál jsem se. Najednou Creepy viděl, že ti šermíři mají velké množství chakry, ale nedokázal přečíst co mají za elementy a o schopnostech mečů taky nemohl nic zjsitit. "Nikdo neřekl, že musíš bojovat hned, teď by jsi stejně neměl šanci." Řekl jsem, ale pak Creepyho oko uvidělo šermíře s menšim vzrůstem, vypadalo to, jakoby ten šermíř byl ve stejném věku jako on, ale měl více chakry, mnohem více chakry.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 15:21

Simon

Veď každý Kage si myslí o sebe, že je nejaký borec, ale pred druhými to nechce hovoriť. Mistr sensei hovorili ste niečo? Bol som veľmi zaujatý Kagem, že ma nezaujímalo, čo hovoril sensei. Zrazu sme išli do ramen obchodu tak som išiel sním.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 15:21

Creepy

Pfff, děsivý...nesnáším když nedokážu přečíst elementy...
zamručel jsem skoro až děcky uraženě když jsem se na ně díval, pak jsem si ale všiml menšího šermíře který mi byl hodně podobný vzrůstem jen měl násobně větší množství chakry.
Hmmmm, ten bude past...nejspíš je z nich všech nejsilnější a pokud ho vyzvu a dostanu na frak budu za vola....na druhou stranu...

A proč bych neměl mít šanci já když se tam dostal někdo mého věku jako on?
kývl jsem směrem k menšímu sermíři.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 15:24

Masaru

Hmm máš to tady pěkný.
Lhal sem mu.
Takže... Já jsem Masaru Yukisha.... Tvé jméno už znám.. Co musím udělat pro to abych získal tvou chakru.
Návrat nahoru Goto down
Takaa
Academy student
Academy student
Takaa


Počet příspěvků : 45
Datum založení účtu : 14. 08. 10

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 16:03

Hiroki

Ahá .. Už to ,asi chápu a díky za uvítání .. řekl milým hlasem. a poté si pomyslel.. Doufám ,že tenhle tým bude opravdu dobrý .. Ne nedoufám ... já vím ,že bude dobrý ..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 16:03

Nimeshi

Z dálky zamávam na senseie a Simona a popoběhnu k nim. Až se k nim dostanu tak se jich zeptám, co si každý myslí o novék Kage, ale ještě než odpovědí, řeknu: "Podle mě vypadá silně, ale myslím že by se mohl zeptat, než nám zasněží celou vesnici - já mám radši teplo. Jo a mimochodem, nezajdem někam, zatím jsem tu byl jenom sám" a usměju se na ně.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 16:08

Simon

Usmial som sa na Nimeshiho a povedal mu. Ja si o novom Kage nemyslím nič. A keď chceš môžeš ísť s nami ideme do nejakého asi obchodu sa najesť. Zasmial som sa a pomaly som išiel za senseiom.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 16:10

Sora

Smím vědět tvoje jméno? Moje je Sora Suikafuurado. Řekla jsem,a prohlížela si ho.Doufejme že to bude silný přírustek do týmu. Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Takaa
Academy student
Academy student
Takaa


Počet příspěvků : 45
Datum založení účtu : 14. 08. 10

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 16:37

Hiroki

Ááá , gomén .. Já se ještě nepředstavil .. Jsem Hiroki Takagare , těší mě . řekl milým hlasem a přitom si pomyslel .. Vypadá celkem slibně bude určitě pohodová .. a milá ..
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 16:43

Sora

Trochu jsem se zachechtla.Pocházíš odsuď? Zeptala jsem se,a ohlížela jsem se po sněhu.
Návrat nahoru Goto down
Takaa
Academy student
Academy student
Takaa


Počet příspěvků : 45
Datum založení účtu : 14. 08. 10

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 18:22

Hiroki

Nedá se říct ,že jsem se tu narodil ,ale nyní tu v podstatě bydlím.. řekl a trošku se pousmál .. A co ty ? Ty pocházíš odsud ? Zeptal se tázavě a čekal na její odpověď ..
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 18:40

Sora

Taktéž...nebydlela jsem tu,ale už jo. Řekla jsem,a pak dodala.Znáš se už ze třetím členem? Zeptala jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Takaa
Academy student
Academy student
Takaa


Počet příspěvků : 45
Datum založení účtu : 14. 08. 10

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 20:28

Hiroki

Neznám , zatím jsem viděl jen tebe .. ,ale chtěl bych ho vidět .. No doufám ,že bude tak milý jako ty .. řekl klidným a přátelským hlasem ..
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 22:06

Sora

To určitě,už jen proto,protože to je můj přítel. Řekla jsem a usmála jsem se.Mimochodem kde je Masaru Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 22:16

Utakata Kentiri

Zasmál jsem se a prohrábl si vlasy. "No, on sice vypadá namyšleně, ale co jsem slýchával od Jira a Sayara, tak je hrozně hodný, jen se tak nechová, protože na to prý už jednou doplatil. Jinak to, že zasněžil vesnici bude mít možná něco společného s jeho technikama, nevim no." Řekl jsem a ukázal prstem na malý domek. "Tam dělají nejlepší ramen."

Valentine

Na reakci Creepyho jsem se jen pousmál a ukázal na toho malého. "Ty jsi vychováván celý život k boji se zbraněmi? Ne, zaměřuješ se podle všeho na svoji oční Kekkei Genkai a určitě i Ninjutsu, proto on se sem dostal." Řekl jsem, ale všech pět bylo ještě ticho, jakoby mě nechávali mluvit a měli ke mně úctu.

Masaru ve své mysli

Démon vypadal, že spí a taky že spal, ale tvá přítomnost ho probudila a on pomalu zvlétnul a nechápavě se na tebe podíval. "Kdo jsi?"
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 22:43

Nimeshi

Hmm po rámenu se mi stýskalo, řekl jsem si a šel dovnitř. "Kdy začneme s trényngem Utakata-sensei?" zeptal jsem se dychtivě.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 22:50

Utakata Kentiri

Zamyslel jsem se a pak zvedl ruku s pozvednutými třemi prsty a kuchař kývl a začal připravovat tři rameny. "No, s tvym tréninkem nebude problém, ale Simon trvá na Kuchiyose, což problém bude. Nejraději bych ho naučil něco jiného." Řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 23:09

Creepy

Lehce jsem se zašklebil.
Od okamžiku kdy jsem začal chodit jsem nedělal nic jiného než že jsem trénoval své schopnosti v šermu a boji. Jutsu co umím mě naučili až tady a své oči jsem poprvé otevřel před...dvěma, třema týdny.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 17 2010, 23:21

Nimeshi

Jenom jsem se hrdě pousmál a pak podíval na Simona: "Jak to vlastně bylo s tou tvojí rodinou?" zeptal jsem se zvědavě.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nová Suichugakure - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nová Suichugakure
Návrat nahoru 
Strana 2 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Kumogakure a Suichugakure
» Náměstí Suichugakure
» Cesta do Suichugakure
» Historie Suichugakure no Sato
» My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: