Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nová Suichugakure

Goto down 
+6
likuku0
Clover
Shika-san
Ramaru
Srotak
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeWed Aug 25 2010, 12:16

Miya Gojo

Uviděla jsem Yuua a zvedla ruku a máchla s ní, aby šel k nám a pak se znovu usmála na Clouda. "Jojo, jsem vaše senseika, tak doufám, že budete dobří, ale jak jsem slyšel tak mise dopadla dobře, ale čekala jsem, že se s tim co vás vezl porvete, nemá rád ninji." Řekla jsem tiše.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeWed Aug 25 2010, 12:20

Yuu

Už jsem šel k Miye a Cloudovy a zaslechl jsem jak Miya mluví o tom námořníkovy. S tím námořníkem jsme se málem porvaly.. říkal jsem z dálky.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeWed Aug 25 2010, 12:22

Cloud

Možná jsme měly...ale možná ne...kdyby sme se s ním porvalytak sme možná už mrtvý...utopení...na dně moře...řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeWed Aug 25 2010, 12:25

Miya

Zasmála jsem se a pak jsem udělala pečeť. "Henge no jutsu." a najednou tam stál ten námořník. "A já doufala, že mě poznáte." Začala jsem se smát v přeměně na námořníka.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeWed Aug 25 2010, 13:03

Yuu

Zasmál jsem se a řekl Moc vtipný vtípek, ale chci vědět jednu věc. Co bylo v té zprávě? zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeWed Aug 25 2010, 14:15

Cloud

Sakaryo se tak lekl že spadl na zem a nehýbal se. Omdlel. chjo...Tohle se už dlouho nestalo Nee-chan...zasmál jsem se.Ale po tom co řekl Yuu jsem se přestal smát. Proč těto tolik zajímá?Úlohou ninji néni zjišťovat detaily mise...řeknou nám doruč to a tak to doručíme...Přesně jak si měto učila Nee-chan.začal jsem se zase smát.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeWed Aug 25 2010, 14:23

Yuu

Místo dívání se do bílého sněhu, jsem se podíval na Clouda přes kapuci. Sundal jsem si kapuci a řekl Zajímá mě to. Jsem ninja a měl bych to vědět, když to ví Sendokage.. Měla by to vědět celá Suichu. a nasadil jsem si kapuci a pomalu jsem kolem nich procházel směrem domů. Mohl bych se to dozvědět..
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeWed Aug 25 2010, 15:41

Cloud

Přemýšlej...mohlo to být něco tak vážného že to může vědět jen Sendokage a může to ohrozit každý...třeba i my gennini..řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 13:51

Miya Gojo

Když Yuu odcházel, udělala jsem sněhovou kouli a trefila ho ze zadu do hlavy a čekala až se otočí. "Máš pravdu jak ty Yuu, tak i ty Cloude. Jste ninjové a né stroje, kterým se něco řekne a vy to uděláte. Ale to, že co ví kage musí vědět celá vesniie je největší kravina co jsem kdy slyšela." Zasmála jsem se "Ve svitku bylo oznámení o zničeni organizace Haiko a ještě jedna věc, ale to už vás geniny nemusí zajímat." Řekla jsem s úsměvem a mávla na jeden strom ze kterého vyskočil můj společník a skočil mi k noze. Byla to opice, kterou Cloud znal moc dobře. "Kongu příště si vem i mikinu." Řekla jsem opičákovi a on jen souhlasně přikyvoval.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 14:34

Yuu

Když mě sejmula koule po hlavě, tak jsem se pomalu otočil. Jo, jasně. Bude se něco dít nebo ne? řekl jsem na Miyu a pomalu šel blíž.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 14:47

Cloud

Sakaryo začal obskakovat Konga a vesele skřehotat.škoda že néni mladší...pomyslel jsem si při pohledu na Miyu ale potom jsem se mírně proliskal.už kvůlyté zimě začínám přemýšlet o blbostech..povzdechl jsem si.i když...NE!Pomyslel jsem si a zase se párkrát liskl.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 18:02

Miya

Pousmála jsem se na Yuua. "No pokud chcete něco dělat tak můžem co řeknete. Já nejsem nijak dobrá senseika, takže mě nic nenapadá a nevim kdy je čas na trénování, tak si vždycky řekněte." Řekla jsem zase s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 18:05

Yuu

Zamyslel jsem se. Tak jo, jsme po misi a máme hlad! zasmál jsem se ( Cool laugh Cool laugh Srry, nutí mě to toho smajlíka napsat) Půjdem na Ramen, platím já, vyjímečně. a usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 18:07

Miya

Podívala jsem se na Konga, ale ten už se rozeběhl k Yuuovi a skočil mu na záda a chytl se mu za ramena a skočil mu na jedno rameno a spokojeně tam seděl. "Timhle si tě Kong oblíbil." Řekla jsem a souhlasně přikývnula.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 18:11

Yuu

Trochu jsem se předklonil, aby mi Kong snadněj vyskočil na záda. Tak jo, tak můžem jít!
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 18:20

Cloud

Sakaryo ti doletěl na druhý rameno a sedl si tam.Vesele zaskřehotal.i ty Sakaryo?povzdehchl jsemsi a šel za Yuuem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 18:30

Miya

Podívala jsem se na Clouda. "Aspoň si od těch zvířat na chvíli odpočineme." Zasmála jsem se, dkyž jsem viděla, jak se Kong hrabe v Yuuově vlasech.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 18:33

Yuu

Pomalu jsme se blížili k Rámen obchodu.. Když jsme dorazili sedl jsem si na židličku a čekal jsem až si Miya a Cloud sednou taky. Tři extra velké porce staříku! zavolal jsem na obsluhu a čekal až se nám donese Rámen.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 18:49

Miya

Sedla jsem si a v tu chvíli Yuu řekl chlápkovi staříku a ten zrudnul, napřáhl pěstí a rozmáchl se na Yuua "Na koho tu mluvíš?! Nejsem žádnej stařík!" Jenže pěst se zastavila o moji ruku, když jsem z ničeho nic vstala a útok vybránila. "Omlouvám se, ale na tom světle jste stál tak zvláštně, že vám byly vidět vrásky." Řekla jsem muži a usmála se na něj. "Ale vy přece žádné nemáte." Muž se začervenal stydlivostí a kývnul na mě, že jídlo donese a já si zase sedla. V tu chvíli Kong seskočil z Yuua a vražedně se na něj podíval, že neobjednal i jemu, ale já pohladila Konga a on si mi sednul na klín. "Stejně by jsi to sám nesnědl, dám ti od sebe." Uklidnila jsem ho.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 18:54

Yuu

Díky Miya. Promiň Kongo. a otočil jsem se na obsluhu. Prosím plus dvě malé porce Naruta! Doufám, že ti Naruto chutná Kongo. a usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 19:04

Cloud Gojo

Sedl jsem si vedle Yuua a potom cose stalo jsem se zasmál.dnes mám blbej den...řekl jsem a podepřel si rukou bradu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 19:05

Yuu

Podíval jsem se zamyšleně na Clouda Hmm? Co se stalo Cloude? a mezitím se donášely porce Naruta a Rámenu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 19:15

Miya

Kong radostně zaskákal na mém klíně a olízl si rty a do rukou dal tyčky na jídlo. Podívala jsem se na Clouda a jelikož už se Yuu ptal, tak jsem jen vyčkávala co z něj vypadne.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 19:37

Cloud

znáš přece můj styl...kratší kalhoty a rozepnutá vesta...no jaksi jsem nepočítal že tu někdy bude sněžit a tak tu asi umrznu...zasmál jsem se a pustilse do ramenu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitimeThu Aug 26 2010, 19:39

Yuu

Zasmál jsem se a začal jsem si sundávat plášť. Vem si ho! a podal jsem mu plášť.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nová Suichugakure - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová Suichugakure   Nová Suichugakure - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nová Suichugakure
Návrat nahoru 
Strana 9 z 10Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Kumogakure a Suichugakure
» Náměstí Suichugakure
» Cesta do Suichugakure
» Historie Suichugakure no Sato
» My vás zachráníme (Zbytek Suichugakure)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: