Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Klid po 2. zkoušce

Goto down 
+14
Kakuza-chan
likuku0
Aspi
raul2653
Pein
Nero
Tom555
Check
Morgen
Methyl
Rhaegar
chappi
Yuu
Srotak
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 23:20

Taka Iwa
Sendokageho som ani nezaregisroval, iba som zacul hklas ako sa ku mne prihovara.
Ano, ja som v pohode.
Jeho oci ma uplne zhypnotizovali.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 23:25

Sendokage

Jen jsem se uchechtl a znovu můj pohled přešel na toho Sorina. "Rodinné setkání, a proto je ten kluk tak vystrašený?" Zvolal jsem a čekal co mi na to poví.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 23:27

??? Sorino

Právě tráví krutou a nelítostnou pravdu...
Dodal jsem na svoji "obhajobu". Věřil jsem si, že bych v boji se Sendokagem zvítězil, ale sebevědomí... To mi nikdy nechybělo.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 23:29

Sendokage

Zase jsem se jen uchechtl "A vy by jste nechtěl trávit mé lehké přátelské poplácání po zádech?" Řekl jsem ironicky. Takže se jedná o Sorina, pokud nelže o tom, že jsou ti dva rodina. Tudíž bude mít Orlí zrak, to by mohlo být nebezpečné. Jako vždy jsem hned přemýšlel o plánu.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 23:34

Taka iwa
Stale som bol timi ocami zhypnotizovany.
To nie je mozne..Nemozes byt on vykrikol som, ale posledne slovo bolo sotva pocutelne.
Ta tvar, ta postava, tie vlasy. Tie oci. preglgol som a po prvy krat sa otocil na sendokageho.
Avsak nic som nepovedal a stale som sa nedokazl pozriet natvar Sorina.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 23:43

??? Sorino

Mé krásné orlí oči si prohlížely Sendokageho skrz naskrz.
Počítal jsem s tím, že i Sendokage si uvědomuje, že bojovat s někým, jako jsem já asi také není ten nejlepší nápad.
Ostatně... Sorino je vždycky nepředvídatelný a nebezpečný nepřítel. Dokáže zaútočit i tehdy, když si ostatní myslí, že je poražen.
Odpovědí na Sendokageho ironickou větu bylo pouze uchechtnutí. Ale bylo v tom spousta temnoty a opovržení...
Po Takových slovech jsem se na něj podíval.
Dokonce... Mám i důkaz, že jsem viděl tvého otce zemřít...
Řekl jsem a vytáhl jsem z kapsy kus látky, která byla omotaná kolem nějakého předmětu. Pečlivě jsem látku odmotal a ukázal jsem předmět Takovi.
Bylo to oko jeho otce. Taka si už domyslel, že asi patřilo jemu, protože Yushiho tělo přinesli pouze s jedním okem. A to by také znamenalo, že tento chlapík musel nějak tohle oko získat. A tím pádem musel být zapletený s Haiko...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 23:47

Sendokage

Najednou však ten chlap ukázal nějaké oko, což už je fakt moc na kluka, který právě dobojoval, takže by to Takova psychika nemusela vydržet. Jenže v tu chvíli se ze sněhu během sekundy vytvořil můj klon, který byl přímo před ??? a sledoval ho. Klon pak tiše prohlásil. "Tohle není dobrá chvíle na mluvení o smrti jeho otce."
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 10:10

Taka Sorino (Iwa)
Pohreb.Mrtve telo. Jeho otec s jednym okom.Plac jeho matky. jedno oko...
Spomienka na den pohrebu sa vytratila.
Vrat mi to oko, ty smejde moje telo sa pomali prestalo ovldat. A pecat, ktora drzala demona na uzde, zacala pomaly praskat...
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 10:28

Josuke - Kumo

Přišel jsem do nemocnice, aby mi doktoři vyléčili mou ruku. Vypadalo to špatně , ale prý se mi to za pár dní mělo zahojit. Od doktora jsem dostal bylinnou mastičku, se kterou jsem si měl natírat každý den ruku. Jelikož jsem na tom nebyl tak špatně tak jsem si sedl před nemocnici a koukal se na nebe.Kladivo jsem měl opřené vedle sebe.

Ryuu - Hora

Stále jsem ležel v posteli. Ležel jsem tam zhuseně, protože mě to ležení už nebavilo. Nejraději bych vyběhl ven z nemocnice a dal si rámen. Ale veděl jsem , že bych daleko nedošel a to díky mému zranění.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 11:20

??? Sorino

Měl byste se přestat plést do našich rodinných věcí...
Řekl jsem arogantně a oko zabalil zpátky do kusu látky a tu schoval do jedné z kapes.
Bohužel... Nemůžu ti to oko jenom tak dát...
Řekl jsem a stále jsem si oba dva prohlížel.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 11:40

Masaru - Suichu

Když se nikdo neozával vešel sem do pokoje sám.
Ahoj...
Pozdravil sem Ryuua.
Jak se cítiš?...
Řekl sem trochu provinile.


Naposledy upravil Srotak dne Sat Oct 30 2010, 14:14, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 12:59

Ryuu

Otočil sjem se když do pokoje někdo vešel. Byl to Masaru.Ahoj.. no jde to... nebaví mě ležet v postely.řekl jsem kysele. Docela se tu nudím..Navíc to nemocniční jídlo..však to znáš... není to ono .Co bych dal za rámen.Po slově rámen jsem torchu zaslintal.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 13:05

Masaru -Suichu

Mluvil sem s doktorem a ten říká, že se ti bude žaludek regenerovat ještě dva tři dny.... Je mi to líto, nevím co mě to popadlo......
Řekl sem mu špatnou zprávu.
Kdybych pro tebe mohl něco udělat....


Naposledy upravil Srotak dne Sat Oct 30 2010, 14:14, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 13:21

Ryuu

Nevadí... už jsem to dávno hodil za hlavu.No mohl bys pro mě něco udělat. Naproti nemocnici je rámen restaurace. Kdybys mi koupil jeden extravelký rámen a přinesl bys mi ho byl bych ti moc vděčný..
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 13:22

Masaru Suichu

To bych rád, ale když ten ramen sníš tak ti vyleze břichem... Musíš jezt jen to co je v nemocnici... Žaludek by nedokázal zpracovat složitější jídlo...
Řekl sem provinile.


Naposledy upravil Srotak dne Sat Oct 30 2010, 14:13, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 13:48

Ryuu Hora

Sakra. No nějak to vydržím ty dři dny jíst ty jejich hnusy.A co ty? Už se těšíš až z tebe bude chunnin ? Budeš moct chodit na těžší mise a ták...


Naposledy upravil chappi dne Sat Oct 30 2010, 14:18, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 14:09

Masaru Suichu

Chunnin je jenom titul.. na těžších misích sem byl i tak... je to o zkušenostech.. opravdě si nejsem ani jistej jestli se Chunninem stanu...


Naposledy upravil Srotak dne Sat Oct 30 2010, 14:13, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 14:11

Taka Sorino (iwa)
Co mam urobit, aby si mi ho dal?? spytal som sa zahadneho typka.
a odkial mas vlastne to oko?? Zobrala ho 13 a... zarazil som sa.
Co mas s Haiko? keby som este nepal zablkovany vlciu chakru, asi by som ho uz rozsekal na kusky.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 14:45

Ryuu Hora

Ech,ech
.Vykašlal jsem krev.Chytla mě opět bolest břicha.To je v pohodě, už jsem si celkem zvykl.
Nechci tě nijak vyhazovat ale náš rozhovor mě zmohl. Kdyžtak jestli chceš, tak se stav zítra. Mile jsem se na něj usmál a zase jsem vykašlal krev.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 15:58

Sendokage

Haiko? 13? Kdo to sakra je? V tu chvíli jsem strhl svoji pásku na levém oku a ten Sorino uviděl jasně modré oko, což pokud znal, tak poznal Suinatar. "Řekl jsem, že tohle už stačilo. Pokud nestojíte o problémy, tak odejděte." Jenže byl ten před Sorinem klon nebo byl klony ten co stál vedle Taka?
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 19:20

Taka Sorino (iwa)
On nesmie odist povedal som smerom k Sendokagemu a v mojom vnutry sa ozvala bolest.
Cele mesiace som sa chcel pomstit 13 za jej zlociny. Cele mesiace som hladal to oko. Prve mi uz Suixhu odoprela, nechcem stratit aj svoj druhy ciel. postavil som sa a prestal sa plazit ako nejaky vysraseny kralik.
Povedzte mi, odkial to oko mate, prosim. vyzeralo to, ze uz uz odpadnem.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 20:21

??? Sorino

To se dozvíš ve správný čas...Oko ti nedám...
Řekl jsem neutrálně. Ale pořád jsem na své tváři nevykazoval známky emocí nebo něčeho podobného...
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 20:23

Bunzo-kumo

Uslyšel jsem ho řvát jako krypla přes celou suichu, ale pak jsem si uvědomil, že jsem vlastně řval taky, takže nebude vadit, když zařvu zase. Ale nechce se mi rušit takovou krásnou chvíli. Ale pak ve mně převládla má provokativnější část povahy a já zařval: Asi těžko, to mě se budeš válet o nohou a prosit o to, abych tě zabil. a rozeběhl jsem se po střechách k místu, odkud Yuu řval.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 20:26

Yuu - Suichu

Zarazil jsem se.
Já se ti plazit u nohou nebudu! řekl jsem si pro sebe a pak ze sebe vykřikl.
ZEMŘI!! zařval jsem, že to šlo slyšet úplně přes celou Suichu a čekal jsem
na Bunzovu reakci.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 20:37

Bunzo- Kumo

To těžko, dneska neumřu. řekl jsem si a běžel dál k tobě, čímž si mi to ulechčoval tím tvým řvaním. Vyskočil na vedlější střechu a hodil na tvoji střechu kunai se dvěma výbušnými lístky a připravil jsem si pečetě na kawarimi no jutsu. Byl jsi dobrý soupeř, ale chcípni. zařval jsem potom na tebe.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Klid po 2. zkoušce
Návrat nahoru 
Strana 5 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Menší odpočinek po první zkoušce

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Hra-
Přejdi na: