Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Klid po 2. zkoušce

Goto down 
+14
Kakuza-chan
likuku0
Aspi
raul2653
Pein
Nero
Tom555
Check
Morgen
Methyl
Rhaegar
chappi
Yuu
Srotak
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 10:11

Kiyoshi Yuichi -Jounin z Kumo

Když se tolik nesnášej,nechápu proč se nepozabíjeli na 2. zkoušce... Takhle tu akorát děláte bordel a Sendokage zvás asi nebude nadšenej.... Řekl jsem podrážděným tónem a pak koukl na Nimeshiho.. Není zač..... Pomalu jsem došel k zřízenému Yuuovi a hodil jsem si ho přes záda jako pytel brambor.. O tohodle blba se už postarám... teď bežte všichni domů a už tu nechci vidět žádný podobný případy ! Nebo to schytáte všichni... Řekl jsem hrubším hlasem a seskočil jsem ze střechy..
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 10:37

Likku - kumo

Hezky neunaven ze 2. zkoušky jsem se procházel po vesnici a hledal senseie, chtěl jsem se mu pochlubit, jak jsem hezky přežil zkoušku s jenom nepartným poleptáním pravého lokte, což ale teď přes oblečení nebylo vidět, a velmi mě zajímala jeho reakce. Hledal jsem ho asi půl hodiny a pak jsem ho uviděl v jedné uličce jak táhne na zádech nějakého týpka. Dobrý den, sensei, viděl jste můj zápas? Řekl jsem hrdě a to, že jsem prohrál byl jenom malinký detail, kterej jsem zatim nezmiňoval.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 10:49

Kiyoshi Yuichi -Jounin z Kumo

Ahoj Likku, né bohužel jsem neviděl tvůj zápas protože jsem tu měl menší problémy..Ale jak tak koukám nemáš skoro žádné zranění tak sis asi vedl dobře.Vyhrál si ? V mém hlasu bylo slyšet trošku nadšení a opravdu mi teď Likku zlepšil náladu..
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 10:58

Bunzo-kumo

Cloud mě přesvědčoval, abych Yuua pustil, už jsem to chtěl téměř udělat, ale v tom se objevil jounin z kumo a já si řekl: A je to v háji. Ten to řekne kagemu, nebo hůř Hanabi a ta mě zabije, Yuu bude mít ušetřenou práci. Jakmile se ale zem proměnila v bahno, já si slušně nabil obličej , ale pak mě napadlo zůstat obličejem dolů, aby mi jounin do něho neviděl, vstal jsem až poté co odešel, oddychl si, setřel zbytky bahna z oblečení a šel jsem si vyhledat nějakou střechu, ze které by byl dobrý výhled.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 11:01

Likku - kumo

No, né tak docela, moje soupeřka na mě byla moc silná, ale dokázal jsem se vyhnout nepříjemným fyzickým zraněním, jediné, co mi udělala bylo tohle, řekl jsem a ukázal mu mírně poleptanej loket.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 11:16

Akamatsu-Hora

Vyšel jsem z nemocnice.Byl jsem odpočatý ale měl jsem hrozný hlad.Zašel jsem ke stánku s rámenem.Jeden Extra velký rámen,prosím! řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 11:47

Sendokage

Věděl jsem, že ten ??? není nikdo slabý a je připravený na můj útok, když sebou ani necukl, že jsem se tu objevil. Jenže ve chvíli kdy se začal Taka měnit v démona se klon u ??? podíval na Taka svym modrým okem a hned věděl, že se pečeť lomí. Pokud se pečeť prolomí, tak tu budu mít skoro dva nepřátele, Taka v démoní formě a toho Sorina. Asi bude čas ho přivolat. Pomyslel jsem si a klon u Sorina se rozprsknul na sníh a Sorino v tu chvíli vůbec nic neviděl, jelikož ho sníh uplně oslepil. Když snih spadl na zem, tak už mě nikde neviděl, avšak cítil, jakoby se do něj něco dostávalo. V jeho kalhotech byly díry, do kterých lezl sníh a skrz sníh do jeho těla voda.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 12:52

Taka Sorino (iwa)
V tej chvili sa urobila mensia strbina v mojej pecaty, cez ktoru zacala unikat chakra.
Ja/my/on ta nenavidime. vychrlili sme tie slov z ust, az sa zdalo, akoby sme boli jedno.
Co vlastne aj tak bolo.
Na sekundu sme sa zahmlili a odrazu letela pest na Sorino.
My mame hlad. nase lica sa zottali, ako keby nimi presiel britvou,
cim sa usmiev roztiahol od ucha k uchu.
Tento usmev patril Vlkovi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 15:46

Sendokage

Jenže v tu chvíli kdy se Taka rozeběhl, tak se ze sněhu zformovala ruka, která ho chytla za nohu a odhodila na jeden ze stromů, který se pod tou tíhou přelomil na půlku a zavalil tělo Taka, což v jeho formě nebylo těžké překonat, takže by se dostal pryč. Jenže to už se přímo na tom kmeni objevil já v celé své kráse. Teď je pro mě prioritou znovu potlačit démona tohohle chlapce, aby neohrozil sebe a vesnici, sice teď asi nebudu mcot zvládnout toho Sorina, ale vesnice je důležitější než můj život. Pomyslel jsem si a doskládal pečetě. "Hyouton: Hyodara no jutsu!" Zvolal jsem a v tu chvíli se celý strom obalil ledem a obalilo to i Taka, což byl obrovský obal ledu, že ani jeho démon neměl šanci. Najednou led zčernal a Taka přestával pomalu dýchat až upadal do bezvědomí.

Darui Aburakoji -> U Bunza z Kumo

Najednou se přímo vedle tebe z ničeho nic objevil muž s bílými vlasy a opřený o hůl, mohlo mu být tak 26. Na holy sis mohl všimnout různých pečetí. "Ty jsi ten co jen tak málem zabil Yuua?" Zeptal jsem se ho.

???

Fajn, první pečeť připravena, ještě dvě, pak ještě musí udělat další dvě on a je vše připraveno. Pomyslela jsem si a podívala se kolem sebe, jestli u mě nikdo není.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 15:49

Yuu - Suichu

Otevřel jsem oči a někdo mě nesl.
Co se to děje? zeptal jsem se zmateným hlasem.
Co se stalo? Proč mě někdo nese? říkal jsem si v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 16:20

Bunzo-Kumo

Najednou se vedle mě někdo objevil. Z počátku jsem ani nechtěl vědět kdo to je, ze strachu před Hanabi, ale jakmile promluvil, tak jsem zjistil, že to Hanabi vážně není, otočil jsem se a odpověděl jsem mu vystrašeně: Ano. Přesně. Málem. a sklopil jsem hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 16:27

Darui Aburakoji

Strčil jsem do něj svoji holí a on dostal malou elektrickou ránu, aby se probral. "A můžeš mi laskavě vysvětlit proč? Musíš si dokazovat, že jsi někdo víc, když jsi přišel z jiné vesnice? A myslíš si, že si tu můžeš dělat co chceš, hm?" Řekl jsem a z mého tónu v hlase bylo poznat, že jsem trošku naštvaný.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 16:40

Bunzo- kumo

Dostal jsem malou ránu, což mě ale moc neprobralo. Co si o sobě myslí, vždyť vůbec neví, co se tu stalo. No ani já to pořádně nevím. řekl jsem se a měl pořád hlavu sklopenou. Ne, nic si nemusím dokazovat a vůbec si nemyslím, že jsem lepší, jenom se snažím přežít a on mi to chtěl překazit. Nenechal by mě napokoji, dokud by jeden z nás nezemřel. Já to taky ještě pořádně nechápu. a poté jsem se ti konečně podíval do očí.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 16:57

Darui Aburakoji

Jen jsem zakroutil hlavou a znovu se opřel o svoji hůl. "Takže mi chceš říct, že genini, jako jste vy dva si jen tak ťapou po vesnici a pak na sebe jen tak zaútočí, dokud jeden z nich nezemře? Tohle se neděje ani u nukenínů tam venku v temných místech, natož ve vesnici jako je Suichu." Pak jsem se na něj podíval svými černými oči a najednou ty oči oranžově zazářily. "Řeknu ti to jen jednou, ještě jednou se přiblížíš k Yuuovi, tak už se domů živý nedostaneš."
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 16:57

??? Sorino

Jelikož ten, který se tam předvedl byl můj originální klon, tak sníh, přes který se do klonu dostávala voda mi vůbec nevadil.
Když byl potom Sendokage zaměstnán, tak se můj klon v rychlosti objevil za ním a kunaiem mu probodl pravé stehno...
Poté jsem si stoupl kousek od něj. Těším se na naše příští setkání... Řekl jsem neutrálně a můj poslední pohled dopadl na Takua. Můj pohled bylo to poslední, co Taka viděl...
Hned poté se klonovo tělo rozletělo v podobě havranů...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 17:03

Tawara-Hora

Vzhledem k tomu že jsem po své první zkoušce kterou jsem vyhrál dosti pofidérním způsobem neměl co dělat, našel jsem si nějaké klidné místo na sezení, kde jsem se natáhl a pozoroval oblohu. To že mrzne a kolem mě je sníh mi nevadilo ani v nejmenším, z lavičky jsem si ho odmetl.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 17:24

Sendokage

Jenže ten Sorino zatim nevěděl, čeho je ta voda spojená se sněhem schopná. Přebralo to do sněhu jeho DNA a část jeho chakry, takže teď je ve sněhu několik informací o něm. Jenže najednou mě bodl a pak srabácky zmizel. "Ááh!" Zvolal jsem bolestí a krev mi tekla po stehně až k botě. Jenže já se nepřerušil a poskládal zbytek pečetí, když v tom led praskl a Taka byl zase volný s démonem v sobě, ale nepamatoval si nic co se stalo, když se stal vlkem, tudíž si nepamatoval to, jak na něj bezmyšlenkovitě zaútočil. Mezitím co se Taka zvedal, jsem si obvazoval stehno.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 17:31

Taka Sorino (iwa) a Vlk Razz
TEn smejd sendokage nas odhodil nejakou sialenou technikou.
HH, mysli si ze nas nejaky strom zastavi. a chceli sme ho odhodit.
Keby sme maly sekundu navise, asi by sme ho dali, iba ten smejd
Hlas vlka pomali zanikal a moje vlastne myslienky pomali spomalovali, az zastali uplne.
Jedine, co mi pred ocami stale svietilo, bolo to oko, ktore malo jasnu karamelovu farbu.
Po chvilke vsak lad praskol a moje oci sa znova otvorili.
Kde to som? vydychol som a poobzeral sa okolo seba. Sedel pri mne Sendokage a nieco robil. Asi si viazla snutky.
Prepacte.. chcel som sa mu prihovorit, ale potom sa mi zasekol hlas. Jeho noha bola cela od krvy.
Co sa vam stalo?? spytal som sa rotrasenym hlasom.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 19:17

Cloud

Událo se pln ověcí ale to už jsem bl ve svém pokoji v nemocnici a odpočíval jsem.c...blázni....
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 19:33

Akimatsu Michidori- Kumo

Keď som sa vrátila z arény, ošetrila som si ruku a vybrala som sa do Ramen shopu.
Tam som si objednala a s chuťou som začala jesť.
Keď sa to mama dozvie... vyhrala som... usmiala som sa a vychutnávala som si Ramen.
ale nieje vôbec isté, či budem chuunin...

Aiko Namikaze- Hora

Cítila som, že ma niekto zdvihol zo zeme.
Počula som slovo remíza.
Pootvorila som oči a uvidela som Daisukeho, ako ma nesie.
Arigato... a gratulujem... povedala som mu potichu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 19:55

Sendokage

Jen jsem se na něj pousmál. "Nic se neděje, nedělej si starosti. Hlavní je, že ty jsi v pořádku." Řekl jsem a dovázal si tu nohu, při čemž jsem se pomalu zvedl a přešel k němu. "Musíš si na démona co máš v sobě dávat pozor. Chce tě ovládnout skrz tvoji nenávist, ale věř mi, že ve formě vlka jsi víc v nebezpečí než ve své normální formě." Snažil jsem se mu poradit.

Daisuke - Kumo

Pomalu jsem ji nesl skrz Suichu a ona si na mně mohla všimnout únavy.
"Eh, už jsi se probrala?" Zeptal jsem se ji a najednou jsme došli až k nemocnici, kde jsem ji posadil na jedno z křesel a přešel k ní doktor, který řekl, že má být teď v klidu. Já se zkontrolovat nenechal.
"Já jsem nevyhrál, nemůžu vyhrát s pocitem, že jsem někoho skoro zabil kvůli titulu, tomu věř." Řekl jsem ji tiše a podal ji ruku, abych ji pomohl se zvednout.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 21:26

Kiyoshi Yuichi -Jounin z Kumo

Nevadí,hlavně že si bojoval čestně.. Řekl jsem Likkovi když vtom se začal probouzet Yuu..Promiň Likku ale mám teď nějakou práci...Zatím se měj... Vyskočil jsem na barák a v pár vteřinách jsem byl pryč..
Doběhl jsem do opuštěné budovi na kraji Suichu kam už dlouho nikdo nevstoupil a hodil jsem Yuua k zrezavělé zdi přičemž jsem čekal až se probere..
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 21:26

Bunzo- Kumo

Začal jsem být vystrašenej, ale jakmile mu oranžově zazářili oči, tak jsem se málem podělal. Poté mi dal to svoje ultimátum o Yuuovi a já jsem vystrašeně odpověděl. No, to já bych rád, ale spíš se bojím, že on se bude chtít přiblížit ke mě. Víte, ono to jasně nebylo jen tak, já jsem totiž rád používal sarkasmus, ale po dnešku ho už asi nepoužiju ani jednou. A tak ho nechtěně vyprovokoval v nemocnici, a tak to pokračovalo až sem. Já ho nechtěl zabít, ale pokud by to bylo nutně abych přežil... a nachvíli jsem se odmlčel a pak zase sklonil hlavu: ...ale ne, to bych nedokázal.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 22:05

Aiko Hora

Heh... ja by som to nejak zvládla... pousmiala som sa a s jeho pomocou som vstala.
Takže... remíza hm? povzdychla som si.
Nemám šancu stať sa chuuninom... pozrela som sa na Daisukeho.
Mal by si sa nechať ošetriť aj keď som ťa vlastne skoro vôbec nezranila...sklonila som hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 07:59

Daisuke - Kumo

Pousmál jsem se a pak se na ní podíval "Já jsem v pořádku, jen jsem použil hodně chakry, ale to bude dobré." Řekl jsem ji a pak jsem se rozhodl, že se ji na něco zeptám. "A jaký je tvůj vlastně cíl? Já jestli nemáme podobný, protože mi přijde že i podobní jsme." Řekl jsem tiše.

Darui Aburakoji

Podíval jsem se na něj a jen jsem kývnul souhlasně hlavou. "Já vim, že je Yuu hodně výbušný, kort jestli jsi mu řekl něco na klan, což uplně nesnáší." Řekl jsem mu a pomalu odcházel. "No sendokage se o tom už dozvěděl, takže budete asi potrestáni, aspoň jste se ponaučili. Tak se měj." Řekl jsem, při čemž jsem pomalu odešel.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Klid po 2. zkoušce
Návrat nahoru 
Strana 7 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Menší odpočinek po první zkoušce

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Hra-
Přejdi na: