Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Klid po 2. zkoušce

Goto down 
+14
Kakuza-chan
likuku0
Aspi
raul2653
Pein
Nero
Tom555
Check
Morgen
Methyl
Rhaegar
chappi
Yuu
Srotak
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorZpráva
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Klid po 2. zkoušce - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 9 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 18:52

Ryuu Hora

Já jsem prohrál, můj soupeř byl velice silný. Ale byl to dobrý zápas. podíval jsem se na nebe a díval se na mraky. Taky se ti už stýska po Hoře ?


Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Klid po 2. zkoušce - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 9 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 19:17

Amaki-Hora

Dúfam že sa i tak staneš chunninom. A hej...tiež mi už trochu Hora chýba, lenže sneh som už dlho nevidel, takže mi to nevadí až tak velmi.Povedal som a pousmial sa. Niesi hladný? Ja som už dlho nič nejedol... mohli by sme niekam zájsť.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 9 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 21:42

Daisuke - Kumo

Když mi řekla to o těch přátelích, tak jsem si vzpomněl na Fenrise, který byl dřív můj nepřítel.
"Stejný jako Killer Bee-sama? Stát se Raikagem? Pravda vidím docela rád že odkaz mích předků stále žije ale dovol abych s tebou v jedné věci nesouhlasil ten kdo ponese dál vůli mého pradědečka nebudeš ty ale já." Řekl tiše Fenris a já se jen na něj podíval vážným pohledem. "Je mi jedno, že je to tvůj pradědeček. Tady nejde o geny, ale o to, že tohle je můj životní cíl tak se mi nestav do cesty a raději jdi říkat tyhle věci jinam. Někdo jako ty nikdy nebude jako Killer-bee, protože on byl jiný." Odvětil jsem Fenrisovi Vzpomněl jsem si na mé první setkání s Fenrisem a lehce jsem se pousmál. Teď už jsme oba přátelé. Pomyslel jsem si a pak se podíval na Aiko. Asi nečekala, co jsem přávě chtěl udělat, protože jsem si díky ní uvědomil, že i přátelé se dají považovat za rodinu. Najednou jsem Aiko objal. "Děkuju ti, otevřela jsi mi oči. Nikdy ti to nezapomenu, tomu věř!" Řekl jsem ji při objetí a pak ji pustil.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Klid po 2. zkoušce - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 9 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 10:43

Ryuu hora

Jasně, nedaleko odsud je rámen restaurace. Je v ní tědka dost nacpáno.
Šel jsem tedy s Makim do restaurace.Sedli jsme si ke stolu a já si objednal rámen. Nevíš jak jsou na tom ostatní z naší vesnice ?


Naposledy upravil chappi dne Thu Nov 04 2010, 17:26, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Klid po 2. zkoušce - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 9 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 16:42

Amaki-Hora

Tiež som si objebnal rámen. Som na tom rovnako ako ty. Si prvý z Hori koho som tu stretol po súbojoch. Chcel by som vedieť ako dopadol ten uchiha...dúfam že prehral.Povedal som posmešne a začal som jesť.

-pridaj si dedinu k mene radšej xD
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Klid po 2. zkoušce - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 9 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 16:54

Simon - Suichu

Pomaly som odchádzal z arény. Hmmmm. Dievča a ešte ma poraziť? To snáď nie je pravda. Pomyslel som si a vydal sa dole z kopca, na ktorom sa konali chuuninské skúšky. Keď som prišiel dolu vydal som sa domov zaľahnúť a spať.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Klid po 2. zkoušce - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 9 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 17:29

Ryuu

Mylíš toho náfuku z mého týmu ?Popravdě, taky mu to moc nepřeji. Zasmál jsem se a opět se pustil do svého rámenu.Když jsem dojedl rámen tak jsem si oddychnul, byl jsem plný. Dobrý rámen, ale nemá na náš v Hoře.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Klid po 2. zkoušce - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 9 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 17:40

Aiko

Najskôr som bola prekvapená, ale keď ma pustil znova som nahodila úsmev.
Nemáš za čo, dattebayo..! povedala som, aj keď som úplne nechápala.
Keď sme sem išli... nečakala som že stretnem niekoho takéhoto... pomyslela som si.
...a už vôbec nie že získam nového priateľa... to je super... spokojne som sa pousmiala.
Tak... dáš si ešte Ramen? opýtala som sa a vytiahla som Gama-chan.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Klid po 2. zkoušce - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 9 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 17:47

Meiko. Iwa

Nechala jsem si ošetřit zranění, které jsem měla. Po tom co mi je ošetřili jsem se vydala na náměstí, tam jsem se rozhlížela. Jestli někde není Nikko.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 9 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 18:14

Daisuke - Kumo

Jenže to už se ozvaly zvony, že se za hodinu budou vyhlašovat výsledky, takže jsem se jen pousmál. "Joj, za chvíli budem vědět jak jsme dopadli. Nemůžu se dočkat." Řekl jsem a stoupl si, což znamenalo, že si další ramen nedám. "Určitě se staneš chuuninem, tomu věř." Řekl jsem optimisticky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Klid po 2. zkoušce - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Klid po 2. zkoušce
Návrat nahoru 
Strana 9 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Menší odpočinek po první zkoušce

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Hra-
Přejdi na: