Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Klid po 2. zkoušce

Goto down 
+14
Kakuza-chan
likuku0
Aspi
raul2653
Pein
Nero
Tom555
Check
Morgen
Methyl
Rhaegar
chappi
Yuu
Srotak
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 20:41

Yuu - Suichu

Začal jsem zhluboka dýchat z toho námahového řvaní.
He? řekl jsem si a sotva uskočil kunaii s výbušnými lístky, který mi přistál na střeše
na střechu, kde stál Bunzo.. Možná zemřeme spolu! řekl jsem a rozeběhl se pěstí na Bunza.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 20:43

Nimeshi - suichu

Jen tak si krásně chodím ulicemi, nepříliš vyčerpán svým soubojem a co neuvidím? Padá na mě troska domu a nad ní stojí nějací 2 namachrovaní týpci. Hej, vy tam, nechte toho, házíte na lidi suť! Dále jsem jen čekal na jejich reakci...
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 20:50

Bunzo

Hele, to není tvoje věc, z tadytoho boje vyjde jenom jden, nebo nikdo. odpovědel jsem tomu týpkovi dole, ještě předtím, než Yuu bouchl pěstí do klády. Poté co jsem udělal kawarimi, jsem seskládal pečetě na Suirou no Jutsu, doběhl k tobě a tebe zase začala obalovat voda.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 20:53

Nimeshi - suichu

Není moje věc? Skoro jste mě zabili vy idioti, kdybych se nekoukal tak mě zavalí suť! Zakřičel jsem na ty ignoranty a doskákal na jednu vzdálenější střechu. Suirou? Tohle si prohlédnu, pomyslel jsem si pobaveně a sledoval jejich souboj.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 20:55

Yuu - Suichu

Praštil jsem do klády a přepadl přes ní.
Mohl jsem to tušit! řekl jsem si a otočil se.
Sakra! Jsem v pasti! řekl jsem a než si ke mě doběhl začal jsem skládat pečetě.
U poslední pečetě jsem se seknul a Bunzo mě chytl do vodního vězení.
Jak se stalo z vody vězení, podíval jsem se na Bunza.
Už to můžu vzdát.. Lehce mě zabiješ.. řekl jsem a sklopil hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 21:00

Bunzo-kumo

Hele, tak já ho zlikviduju tak, aby tě to neohrožovalo, jasný? zařval jsem na toho týpka a pak jsem se začal soustředit na Yuua. Víš, můj jediný cíl a přání je, a po malé dramatické pauze jsem dodal: přežít. A moje povaha a ty mi to hodně stěžujete. Takže proto tě musím zlikvidovat, protože ty chceš zlikvidovat mě. a pak jsem taky sklonil hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 21:01

Yuu - Suichu

Zvedl jsem pomalu hlavu.
Řekni mi.. Kolik času mi zbývá?
zeptal jsem se Bunza a začal přemýšlet nad něčím.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 21:03

Nimeshi - suichu

Chmm, ničí jak zábavu tak životy. Pomyslel jsem si a vytáhl z kapsy kunai. Nenechám vás se navzájem zabít. Řekl jsem s mírným náznakem odhodlání a pak hodil kunai na Bunzovu ruku - buď ho pustil, nebo to schytal do ruky...
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 21:05

Bunzo-Kumo

Moc času ne, sice neumřeš brzo, ale omdlíš z nedostatku kyslíku, po několika minutách pak budeš mít trvalé poškození mozku a pak nastává smrt, ale do omdlení už moc času není. řekl jsem encyklopedicky Yuuovi. Ale byl jsi dobrý soupeř. řekl jsem a po tváři mi sjela slza. Poté jsem si všiml, že na mě letí kunai a já uskočil do boku, pořád jsem měl ruku na vodním vězení aniní jsem tak, že mezi mnou a tebou byl Yuu ve vodním vězení. Nedíval jsem se na tebe, ale na Yuua a zařval: Budeš muset, já ho totiž musím zabít, nebo on zabije mě.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 21:12

Yuu - Suichu

Sklopil jsem hlavu a pomalu se mi začala točit hlava.
Jen jsem slyšel "Bdš must, ttž msm zabt, nbo n zbj.
Sotva jsem vnímal a pomalu jsem sklápěl hlavu.
Minuta? Půl minuty? Nebo už jsem omdlel?
říkal jsem si v duchu se sklopenou hlavou a zavřenýma očima.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 21:13

Nimeshi - suichu

Nedává mi jinou možnost.
Řekl jsem si a natáhl pravou ruku směrem před sebe. Suihachi rendan: Mizu bunshin no jutsu a z ruky mi začala tryskat voda, ze které se okamžitě vytvořil klon, který k tobě okamžitě přiskočil a snažil se zrušit Suirou a tím i pomoci nevinnýmu Yuuovi, kterýho jsem jako kolegu z vesnice mimochodem znal.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 21:18

Nero -Kumo

Pomalu jsem šel do restaurace kde jsem byl před 2. zkouškou.. Sakra ta limonáda kterou tam mají mi moc chutná... Usmál jsem se a přidal jsem na kroku..
Když jsem tam přišel hned jsem zasedl a objednal jsem si rovnou 2.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 21:21

Bunzo-Kumo

Snažil jsem se druhou rukou držet druhou rukou tvojeho klona dál. Ještě chvíli a omdlí, pak už to bude jedno. řekl jsem si a dál odstrkoval tvýho klona od vodního vězení. Poté jsem zařval na tebe: Hele, co ho bráníš, on chce zabít mě, já se jenom bráním.Nepleť se do toho, to je naše věc. a soustředil jsem se znovu na Yuua.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 21:32

Yuu - Suichu

Pootevřel jsem na milimetr oči a pomalu pozvedl oči.
Ještě tu jsem.. řekl jsem tichým, slabým hlasem.
Slyším hlas Nimeshiho?? řekl jsem si a lehce se otočil.
Nimeshi.. chtěl jsem zařvat, ale byl jsem tak vyčerpaný, že jsem jen tiše
řekl jeho jméno.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 21:34

Nimeshi - suichu

Jelikož si musel zůstat na místě, abys udržel vodní vězení tak si neměl moc možnost manévrovat a tak si to schytal holí, měl si možnost se vyhnout, ale to bys musel Yuua pustit. Hmm, domluvim se s nima, až budou v trochu vyrovnanější pozici...
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 21:41

Akamatsu-Hora

Po delším spánku jsem se probral.Už jsem v pohodě.Jdu odsaď pomyslel jsem si a šel jsem na recepci
Můžu už jít? zeptal jsem se recepční.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 21:59

Cloud

Uslyšel jsem kravál ze střechy.Vstal jsem z postele a po okapu s obtížemi vylezl na střechu.Uviděl jsem tam bojovat Yuua,Bunza a ještě někoho.Odhodil jsem hůlky a začal si mnou pěsti.Dávám vám 10 sekund abyste se přestaly rvát...poté vás tady všechny zabiju...řekl jsem naštvaně.už mě se*e jak se tu furt někdo pere...zmlátím vás a bude snad už klid...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 22:11

Taka Sorino (Iwa)
Ten cas je teraz ty smejde vykrikol som a chcel do neho udriet. Chcel tento uder uplne vystihuje. Ak to teda bol uder.
Natiahol som pravu ruku, ale bol som natolko vycerpany, ze ma az prevazila a ja som spadol do prachu.
Ten smejd, keby sendokage nezapecatil demona, tak by som....
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 22:17

??? Sorino

Začal jsem se smát. Smát a to opravdu nahlas.
A ty chceš pomstít svého otce???
Řekl jsem výsměšně a zároveň arogantně.
Asi bych tě měl tady hned zabít... Aspoň k něčemu bys byl užitečný...
Dodal jsem s úsměvem. Věděl jsem, že teď už se Sendokage neudrží a zaútočí na mě, a na to jsem byl připraven už od začátku...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 22:31

Taka Sorino (Iwa)
Vyplul som trocha slin a hliny.
Ty si nejako odvazny, utocit na toho kto je bezbranny. Vyplul som zvysky hliny a snazil sa postavit. Moje lakte sa triasli ako sparatka. Kto by to ocakaval, ze sa mi podlomili a moja tvar znova skoncila v zemi.
Ja ta porazim. Ty zbehno, hnusnej uchyl, zlodej oci, vydedenec. Moj obed. pri poslednom slove mi na tvary urobil usmev. Bol prilis siroky pre cloveka. Takmer od ucha k uchu. Pre sendokageho to bolo znamenie, ze pecat sa lomi.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 22:49

Nimeshi - suichu

Claude, o co se tady asi snažim! Vykřik jsem na něj a nevrle se podíval, Pojď mi s nima pomoct, nebo se zabijou. Dodal jsem. Achjo, za chvíli se tu bude rvát celá vesnice...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 09:30

Cloud

S obtížemi jsem se dokulhal k Bunzovi a řekl.pusť toho pitomce...a slibuji ti že jestli na tebe ještě jednou zaůtočí tak ho můžeš zabít...a možná ti s ním i pomohu...ale teď...ho pusť....řekl jsem a zle se na Bunza podíval.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 09:41

Bunzo,Yuu,Nimeshi -

Kiyoshi Yuichi-Jounin z Kumo

Objevil jsem se jako bílý obláček hned vedle Bunza a Nimeshiho přičemž jsem ve vysoké rychlosti složil pečetě .. Doton: Doryuu Taiga ! Dořekl jsem a pod obouma jakoby se zem strhnula a proměnila se na rychle tekoucí bahno které přípomínalo řeku.. Jelikož to nečekali mohli si při silném strhnutí na zem pěkně nabít. Co se to tady sakra děje ?! Řekl jsem trochu rozzuřenym hlasem a jen Bunzo mohl poznat že muž s maskou stojící před nimi je Jounin z Kumo který dělal doprovod geninům na Chuuninské zkoušky..
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 09:44

Masaru - Suichu

Ok... měj se.
Řekl sem s usměvem a vyšel ven z nemocnice. Pak sem uslyšel jak nějací genini řvou přes půlku vesnice.
Jasný... To si zas nějakej slaboch stěžuje, že prohrál souboj tak si musí dokázat, že je lepší. Titul Chunnina je stejně na nic, du se přimíchat do jejich souboje.. Třeba je rozdělím. Bude to zábava
Pomyslel sem a začal skákat po barácích


//btw uvědomujete si, že dělání takových kktin není cool, jen to zmaří vaše šance na to stát se Chunninem? Smile
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitimeSun Oct 31 2010, 10:00

Nimeshi - suichu

Klon, kterej se zapojoval do bitky, se po dopadu okamžitě rozprsknul ve vodu a originál hned přiskočil k neznámému jouninovi. Dobře, ře jste přišel, já sám bych je od sebe neodtrhl, řekl jsem a usmál se na něj. Jenom si tak hezky chodím po vesnici a skoro na mě spadl kus střechy, pak když se podívám nahoru tak se tady někdo snaží někoho udusit vodním vězení. Ještě jednou děkuju za pomoc.


btw takhle za tebou s Likkem nemůžu přijít, abych se nesetkal se svým druhym charem Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Klid po 2. zkoušce
Návrat nahoru 
Strana 6 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Menší odpočinek po první zkoušce

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Hra-
Přejdi na: