Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Klid po 2. zkoušce

Goto down 
+14
Kakuza-chan
likuku0
Aspi
raul2653
Pein
Nero
Tom555
Check
Morgen
Methyl
Rhaegar
chappi
Yuu
Srotak
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 21:35

Yuu - Suichu

Jakmile na mě letěli kunaie, trochu jsem poskočil a zrychlil tempo.
Ten Genin Bunzo chcípne! zvolal jsem ještě na Kiyoshiho a vešel jsem do nemocnice.
Chodil jsem po nemocnicích a prohledával pokoje, kde by mohl být Bunzo.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 21:42

Bunzo-kumo

Hned po tom, co odešel ten týpek se psem, jsem si vylez hezky na střechu nemocnice a jal se pozorovat mraky. Hmm, tohleto je tak uklidňující. řekl jsem si a dál lenošil na střeše.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 21:46

Yuu - Suichu

Prohledal jsem všechny v pokoje a skončil jsem až v posledním patře.
Sedl jsem si do rohu chodby a začal naříkat.
Však já tě jednou srovnám se zemí.. Pokud tě nezabiju na Chuuniských zkouškách..
Zabiju tě v Kumo!
řekl jsem a pomyslel na Eimi a Clouda.
Ochráním vás.. řekl si a vstal z kouta. Začal jsem na chodbě řvát
Neschovávej se předemnou, já tě chci jenom zabít! Nic víc!
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 21:55

Bunzo-kumo

Uslyšel jsem zespod Yuuovo řvaní.A k*rva, zní nepříčetně. řekl jsem si a pomalu jsem se zvedal. Ale mě se odsud nechce, třeba mě nenajde. zapřemýšlel jsem, ale poté mě ovládl zdravý rozum a seběhl jsem po stěně dolů a jal s zdrhat do města.


Naposledy upravil Methyl dne Thu Oct 28 2010, 22:14, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 22:03

Yuu - Suichu

Po chvíli řvaní jsem uslyšel dupání po stěně a napadlo mě, že by to mohlo být z venku budovy.
Kso! zařval jsem a uviděl žebřík na střechu. Lezl jsem jednou rukou ( tou zdravou ), protože
tu druhou jsem měl poraněnou. Když jsem vylezl na střechu, uviděl jsem Bunza jak běží od nemocnice
do města. Sakra! Nesmí mi zdrhnout! řekl jsem si a seskočil z budovy na strom.. Ze stromu jsem skočil na zem a běžel za Bunzem do města. Klidně ho zabiju předevšema! zařval jsem si pro sebe v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 22:08

Bunzo-kumo

Viděl jsem, že za mnou ten šílenec běží. Co jsem ti udělal. zařval jsem na něho a hodil po něm 2 kunaie za běhu a běžel dál do města ve snaze ztratit se v davu.


Naposledy upravil Methyl dne Thu Oct 28 2010, 22:13, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 22:11

Yuu Suichu

Běžel jsem za Bunzem a neodpovídal na jeho otázku.
Jakmile po mě hodil dva kunaie, zastavil jsem se a udělal skluz na zemi.
Sakra! Má náskok! Takhle ho nedoženu! řekl jsem si a rozeběhl jsem se do města.
Sakra! Ztratil jsem ho. řekl jsem si a zašel do jedné uličky, kde nikdo nebyl.
Snad nás nikdo neviděl z nemocnice utéct.. řekl jsem si tiše pro sebe a zhluboka jsem vydýchával.


Naposledy upravil Yuu dne Thu Oct 28 2010, 22:18, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 22:17

Bunzo-kumo

Zjistil jsem, že už jsem se mu ztratil. Hrozně moc jsem si oddychl. Tak, teďka jenom přežít tak jak jsem to dělal vždycky. Ale mě už nebaví utíkat. řekl jsem si a s odhodlaným výrazem jsem se obklikou vracel do nemocnice. Příště už utíkat nebudu. řekl jsem si a došel před nemocnici.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 22:22

Yuu - Suichu

Pokračoval jsem uličkou domů.
Došel jsem k domovu a rozrazil dveře, vešel jsem do domu a silně za sebou práskl dveřmi.
Sedl jsem si na postel a začal přemýšlet. Do nemocnice nemohu jít, venku je to riskantní...
Vždyť jsem se pokusil o vraždu... Budu muset zůstat doma a chvíli o sobě nedát vědět..
řekl jsem si
a šel do šatny mého domu, kde jsem si vyměnil oblečení z nemocnice za černé džíny s černým trikem a
černou košilí. Budu muset něco podniknout, ale hlavně si dát bacha.. dodal jsem si a vytáhl ze šuplíku
v kuchyni poslední sáček chipsů s příchutí Barbeque. Hlavně budu muset sám trénovat.. řekl jsem si
a začal pojídat chipsy.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 22:33

Bunzo



Vylezl jsem znovu na střechu, tentokrát ne nemocnice, ale nějakýho domu, ze kterýho byl výhled na celou suichu a pozoroval nejen nebe, ale i celou suichu. To je ale výhled. říkal jsem si a vychutnával si to. Ale za to, že jsem zdrhl z nemocnice, mě pravděpodobně kage přizabije, možná aj za to, že jsem bojoval s jiným geninem mimo zkoušky.pomyslel jsem si. Poté jsem se ale znovu znovu podíval na suichu a něco si uvědomil,že to teďka vlastně nevadí. Zařval jsem, co nejvíc jsem mohl: Yuu, ať už s kdekoliv, budu tvrdě trénovat, abych se ti nejen vyrovanl, ale abych tě vydrtil tak, aby tě ani ten tvůj kámoš nepoznal. A až tenhleten den nastane, tak ti slibuji, že se sem vrátím a vyzvu tě na čestný souboj, bez utíkání. a jakmile jsem dořval, tak jsem s klidem se zase začal dívat na mraky plující po obloze.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 4 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 22:44

Yuu - Suichu // Vybral jsi správnou písničku. Wink