Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Klid po 2. zkoušce

Goto down 
+14
Kakuza-chan
likuku0
Aspi
raul2653
Pein
Nero
Tom555
Check
Morgen
Methyl
Rhaegar
chappi
Yuu
Srotak
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 19:57

Bunzo-kumo

Díky. řekl jsem prostě. A pokud bych tě mohl ještě o něco poprosit, tak by to bylo, abys mě odsud vytáhl. řekl jsem a upřel na něj svůj psí pohled.


Naposledy upravil Methyl dne Thu Oct 28 2010, 20:03, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 20:02

Cloud

sorry,ale já si přišel jen pro tohodle pitomce...určitě ti někdo pomůže...řekl jsem a s Yuuem kterého jsem držel v podpaží jsem dotáhl až na pokoj a hodil ho do postele.Sám jsem došel k oknu a díval se z něj.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 20:04

Bunzo

Začal jsem otáčet hlavou, když jsem si všiml, jak se někdo opírá o zeď. Hej ty, prosímtě poď mi pomoct. zavolal jsem a upřel jsem svůj prosebný pohled na něho.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 20:07

Akamatsu-Hora

Když jsem uslyšel toho kluka tak jsem k němu přišel a vytáhl jsem ho za hlavu.Pak jsem řekl:Jak se vůbec jmenuješ? zeptal jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 20:11

Nero- Kumo

Jelikož hned vedle bylo cvičiště tak mě mohl Cloud z okna zahlédnout...
Vytasil jsem svůj meč a dal jsem si ho bokem před obličej,loktama od sebe a ostřím k nebi..jakobych se kněmu modlil... Otče...mistře...propůjčete mi svou sílu... Můj meč pomalu zrudnul a runy na něm se rozsvítili..Všude kolem začala z meče vířit chakra a to odemě začalo odfukovat prach a kameny..Kolem mě se zvedal čím dál větší vítr...
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 20:14

Yuu - Suichu

Probudil jsem se na posteli. Byl jsem už v klidu a jen jsem se podíval na Clouda.
Cloude, já si pro něj do Kumo přijedu a zabiju ho.. To ti slibuji. řekl jsem a posadil se.
Nechce se mi tu trčet, už chci jít pryč.. Z nemocnice jsem mockrát utekl tak uteču
i teď.
řekl jsem a stoupl jsem si vedle Clouda u okna a vylezl na římsu.
Já tu trpět nechci... Musím jít trénovat. řekl jsem a čekal na Cloudovu reakci.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 20:16

Bunzo

Jsem Bunzo a ty? zeptal jsem se a pokusil se o úsměv, ale moc dobře to nešlo, kvůli sešité pravé části obličeje.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 20:29

Cloud

strhl jsem ze sebe obvazy na nohou a uvázal si na čelo pevně můj šátek a meč jsem dal do pouzdra u pasu.S berlemi jsemse dostal na římsu a řekl.jdeme...v tu chvíly jsem zeskočil ze stromu a těsně nad zemí sjem se zaháknul o větev na stromě a poté se pustil a bezpečně dopadl na zem.pomalu sjem se začal kulhat pryč.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 20:31

Akamatsu-Hora

Já jsem Akamatsu řekl jsem Bunzovi a usmál jsem se.A co ty,vyhrál jsi souboj na 2. zkoušce??
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 20:33

Yuu - Suichu

Yosh! odsouhlasil jsem a seskočil z okna na zem.
Hele, blízko nemocnice je jedna tréninková louka, půjdeme tam? zeptal jsem se Clouda
a šel za ním.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 20:33

Ryuu

Uslyšel sjem nějakej rachot . Vstal jsem z postele a šel se podívat. V pokoji bylo hodně ninjů a situacie vypadala napjatě. Všiml jsem si jednoho se stejným znakem na čelence jako jsem měl já. Stoupl jsem si do futer a opřel se. Ehm. omlouvám se že vyrušuju hoši , ale tohle je nemocnice...takže byste se podle toho taky měli chovat.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 20:41

Aiko Reizei - Pro všechny, co opouštějí nemocnici. - Jounin z Iwy

Stála sem venku a přemýšlela o Tsuchikagovi. Už sem byla zcela uzdravená. Pak sem si všimla jak nějaká parta zraněných geninů opouští nemocnici. Přiběhla sem k ním a klidně sem řekla.
Kampak kampak... Nejste v nemocnici ani pár hodin a už zdrháte? Takhle to nepude vraťte se tam.
A podívala sem se na Clouda kterej ještě kulhal.
Dement toto..
Řekla sem si potichu pro sebe ale ty si to slyšel.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 20:45

Yuu

Co je zase tohle!? zamyslel jsem se a všiml jsem si
jak nadává Cloudovy.. Stoupl jsem si před Clouda.
Problém? Jdeme jenom trénovat. řekl jsem a čekal na reakci Aiko.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 20:46

Akamatsu-Hora

Promiň kámo řekl jsem klukovi a vrátil jsem se na recepci.Tam jsem si vyzvedl Akamaie a zašel jsem na svůj pokoj.Tam jsem se zavřel a lehl jsem si na postel.Pokoušel jsem se vyspat.Asi po 20 minutách jsem usl.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 20:52

Ryuu

Začalo mě bolet břicho, chytl jsem se za něj a dokulhal do své postele. Netušil jsem , že to mé zranění je tak vážné... Položil jsem na sebe peřinu a mlčky ležel, přitom jsem se díval na strop pokoje...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 20:54

Kiyoshi Yuichi - Jounin z Kumo

Zničeho nic se vedle vás (Jounin a spol.) objevil obláček bílého kouře a když zmizel stál tam Jounin s černým oblečením a pláštěm.Na hlavě měl masku která mu zakrývala celý obličej tak,že ani jeho oči nešli vidět..
Něco není v pořádku ? Řekl jsem arogantním hlasem a stoupl jsem si zpříma.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 20:57

Aiko Reizei - Iwa

Uvědomte si sakra, že nemůžete v takovém stavu trénovat... Nechápete to? trénováním sice tělo síly, alepokud je tělo poškozené a trénujete tak ho tím ještě víc zničičíte, takže tím ještě stratíte.
Byla sem na ně nějaká hodná s tím vysvětlováním, asi sem kvůli té situaci z tsuchikagem trochu změkla.
Ale pokud tomu pořád nerozumíte.....
Řekla sem a ze země vyjel kamen velký asi jako auto. Jen tak se teď vznášel pár cm nad zemí.
Dobře se vyspěte.
Řekla sem se skřiveným usměvem. Pak se tam objevil nějakej chlap.
Zatím žádnej problém nevidím.
Podívala sem se na něj nenávistně... Neměla sem ráda muže.


Masaru Yukisha

Došel sem až k nemocnici, kde se zrovna nějakej genin hádal s dospělou ženou. Nevšímal sem si toho a zašel sem dovnitř, kde ke mně přiklusal nějakej mladej kluk v bílém plášti.
Mám asi nalomenou ruku.
kluk se na to podíval a zašel do ejdný z místností donesl jakýsi obvaz a žlutý gel v láhvy... Napatlal mi to na ruku a obvázal jí... Pak chvíli soustředil chakru do nalomeniny...
Zítra nebo pozítří už bude kost uplně zacelená... Nedělejte prudký pohyby.
Řekl doktor a odešel.
Arigatou.
Řekl sem mu ještě a pak se rychle podíval do seznamu "hostů"
Ryuu... Ryuu tak se menoval.
Došel sem až do jeho pokoje, kde byly otevřené dveře... Zaklepal sem na rám a čekal co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 21:01

Yuu - Suichu

Co si o sobě myslí?? řekl jsem si a podíval se Aiko do očí.
Před chvílí jsem málem zabil nějákého Genina, nechci mít ten vztek zase!
Ten Genin je v budově, takže pokud ho potkám, tak ho dorazím!
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 21:13

Kiyoshi Yuichi -Jounin z Kumo

Už jen podle toho jak fyzicky vypadali jsem pochopil proč se vlastně Aiko tolik zlobí...
Vytáhl jsem z kapsi 2 kunaie a začal jsem si snima točit že vytvářeli jakoby hvězdu (přesně jak to dělal Kakashi)...
Budu na vás milej...máte 15 sekund na to aby jste zapadli zpátky do nemocnice...přesně za 15 sekund po vás bezmilostně hodím tyhle 2 kunaie... Řekl jsem vážným arogantním hlasem takže šlo poznat že si opravdu srandu nedělám...
Berte to jako trest za to že jste utekli z nemocnice...pokud nebude dost rychlí...přibyde vám další zranění... Kunaie na mích prstech se začli točit rychleji a rychleji...
Čas běží...odteďka.. Řekl jsem hrubším tónem..
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 21:16

Aiko Reizei Iwa

Naštvaně sem praštila pěstí do toho balvanu a ten se rozpůlil přesně v půlce... Bylo to hrozivé.
Mám to tady pod kontrolou.
Snažila sem mluvit klidně ale z mého tónu byl slyšet vztek.
Zalezte do té nemocnice.
Řekla sem směrem ke geninům a měla se hrozivý výraz... Takový, že sem je chtěla zabít.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 21:17

Yuu Suichu

Podle pohledu Kiyoshiho jsem ho radši poslechl a
otočil se k nemocnici. Pomalu jsem šel do nemocnice a říkal jsem si hlasitě
"Ten Genin z Kumo stejně zemře.." opakoval jsem a šel stále do nemocnice.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 21:26

Cloud

kdo říká že jdeme trénovat?já se jdu najest ramenu...zkuste sníst jen jedno nemočniční jídlo a pochopíte...řekl jsem a kulhavým krokem jsem ty dva obešel s písničkou na rtech.ramen,smažený,ramen vepřový,všechno to sedne,nemocnice strachy bledne....spíval jsem si a pravděpodobně mi bylo jedno když budu mít o zranění víc.a k tomu nezdrhám ale jdu na procházku...uchechtl jsem se a šel dál.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 21:29

Aiko Reizei - Iwa

No dobrá běž si na ramen.
Řekla sem provinile.
Se zlomenou nohou!
Vykřikla sem a proti tobě vyletěl kousek z balvanu, který sem zrovna rozpůlila... Proletěl ti nohou a zlomil kost.. Tou nohou, která byla zdravá.
Hlupáka ze mě dělat nebudeš.
Řekla sem a vzala ho za límec s dupotem sem ho dostala do nemocnice, kde mu nohu ošetřili.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 21:33

Kiyoshi Yuichi -Jounin z Kumo

Clouda jsem nechal Jounince z Iwy a oba kunaie jsem hodil těsně za Yuu tak,že se mu málem zabodli do aichelovky... Bylo to na znamení aby trošku zrychlil tempo...
Potom jsem si sedl na lavičku před nemocnici a rozhlížel jsem se kolem...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 21:34

Cloud - suichu

s anime slzami na tváři nohu už mám zlomenou a ramen nikde....A k tomu mi Sakaryo sedl naschvál na hlavu a posměšně krákal.no jo,no jo..sklapni!řekl jsem mu když jsem se dostal zase do svého pokoje do mé postele kde jsem se posadil na postel.na to se jeden může vys*at...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Klid po 2. zkoušce
Návrat nahoru 
Strana 3 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Menší odpočinek po první zkoušce

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Hra-
Přejdi na: