Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Klid po 2. zkoušce

Goto down 
+14
Kakuza-chan
likuku0
Aspi
raul2653
Pein
Nero
Tom555
Check
Morgen
Methyl
Rhaegar
chappi
Yuu
Srotak
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 08:06

Akemi - Hora
Vyšiel som z nemocnice ale stále som trochu kríval.
Som neschopný, tupý a na nič. Hovoril som si v mysli keď som vyšiel z nemocnice.
Nedokážem ani vyhrať! Hovoril som si stále.
Potom som si sadol na lavičku a pozoroval som okolie suichu.

Hiromi - Kumo
Vyšla som z nemocnice a prechádzala som sa po nej.
Tak teraz som asi všetkých sklamala. Pomyslela som si.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 14:06

Yuu - Suichu

Byl jsem na půl probuzený a jak mě Kiyoshi hodil k nějáké stěně, probral jsem se úplně.
Co se děje? řekl jsem zmateným hlasem a bylo na mě vidět, že mě bolí hlava.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 15:08

Darui Aburakoji

Když jsem odešel od Bunza pryč, tak mě zabolela hlava. Používám to až moc, musim to omezit. Pomyslel jsem si, ale pak jsem se zamyslel, kde je Yuu, protože se mi nelíbí, že nevim co se s nim stalo. Pomalu sjem se ukazováčkem a prostředníčkem dotkl čela a lehce sklonil hlavu a zavřel oči, pak jsem je asi po půl minutě rychle otevřel a oni oranžově zazářily. Fajn, už vim kde je. Pomyslel jsem si a s holí se rozešel k tomu místu.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 15:25

Aiko Hora

Chcem dokázať že som silná, pretože ma vždy podceňovali... a chcem ochrániť svoju dedinu a priateľov... najlepšie by bolo keby som sa stala Kage... Ale ja to dokážem aj bez toho, aby som mala hodnosť dattebayo! usmiala som sa naňho.
A tvoj sen je aký? opýtala som sa ho a v tom sa ozval môj žalúdok.
Eh... nechceš ísť na Ramen? opýtala som sa ho a založila som si ruky za hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 15:46

Daisuke Shiritsu - Kumo

Zasmál jsem se a ukázal na ní zdvyhnutý palec. "Yosh!" Zvolal jsem na nabídku ramenu. "No to já chci být také kage, ale hlavně bych chtěl být jednou, jako byl legendární Killer bee-sama a jednou se takovým stanu, tomu věř!" Zvolal jsem s úsměvem a šel vedle ní, ikdyž jsem ještě nebyl zotavený z toho nedostatku chakry, ale dalo se to v pohodě přežít. Aspoň si najdu kamarády z jiné vesnice. Pomyslel jsem si a koukl se na ní.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 16:07

Aiko - Hora

Daisuke-kun ja ti teda držím palce verím ti, dattebayo... žmurkla som naňho a prišli sme k Ramen shopu.
Heh... nemyslela som si, že stretnem niekoho ako som ja... ale je super vedieť, že niekto taký existuje... usmiala som sa.
Takže dve veľké porcie? spýtavo a zároveň nedočkavo som sa pozrela na Daisukeho.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 16:48

Nero -Kumo

Pomalu jsem přišel k ramen shopu a zahlédl jsem Daisukeho s nějakou dívkou.... Ahoj Daisuke Řekl jsem na něj s úsměvem a přisedl jsem si.Objednal jsem si dvojitý ramen a nějakou vychlazenou limonádu..

Kyioshi Yuichi
-Jounin z Kumo

Všude kolem byla zima a ticho.Stál jsem před Yuuem a všude kolem byla ďábelská tma... Co to mělo znamenat s Bunzem z Kumo ?! Řekl jsem naštvaným hlasem
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 17:47

Yuu - Suichu

Pozvedl jsem hlavu na Kiyoshiho a řekl
To se tě netýká..
Už jsem dnes jednou řekl, že mu něco udělám.. Sice jsem prohrál, ale
vrátím se pro něho.. Někdy.. Klidně si do té Kumogakure dojdu pěšky.

řekl jsem docela klidným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 18:27

Daisuke - Kumo

Sedl jsem si vedle Aiko a čekal na rámen. "No my jsme skoro stejní, jak na to koukám." Řekl jsem tiše a s úsměvem. "Docela mě zajímá, jak vyhodnotí tu naši zkoušku." Jenže to už přišel Nero a nám donesli ramen. "Eh, ahoj Nero. Tohle je Aiko z Horagakure. A Aiko, tohle je můj kámož z Kumogakure Nero." Seznámil jsem je.

Darui Aburakoji

Hm, támhle je, ale je tam s nim nějaká osoba. Kdo to je? Pomyslel jsem si, ale nezasahoval jsem do toho, jen jsem to nepozorovaně z dálky sledoval.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 20:02

Kiyoshi Yuichi-Jounin z Kumo

Budeš mi vykat ! Okřikl jsem ho a udělal jsem krok k němu.. Nikdy se ti nepovede ho porazit protože nejen že je silnější ale navíc má spoustu přátel a lidí kteří ho budou chránit... Nemůžeš si jentak přijít do Kumo a vzít si ho.. smiř se stim

Nero -Kumo

Těší mě... Usmál jsem se na Aiko a prohlídl jsem si jí,když vtom mi donesli ramen a já už nemyslel na nic jiného.. Itadakimasu.. Řekl jsem nadšeně a pustil jsem se do jídla..
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 20:13

Yuu - Suichu

Sklopil jsem hlavu.
Tak chránit jo.. řekl jsem divnějším hlasem.
Zvedl jsem hlavu.
Já si poroučet nenechám.. A smířit se s tím? To bude trvat dlouho..
řekl jsem dost naštvaným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeMon Nov 01 2010, 20:47

Aiko HOra

Prikývla som Daisukemu a usmiala som sa.
V tom si k nám prisadol Nero.
Ahoj! povedala som a milo som sa usmiala.
Keď sme dostali ramen, nedočkavo som rozpojila paličky.
[b]Itadakimasu![/b povedala som a s chuťou som sa pustila do jedla.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeTue Nov 02 2010, 07:54

Daisuke - Kumo

Pousmál jsem se a hned se pustil do ramenu. "Dobrou chuť." Popřál jsem.
Netrvalo dlouho a za chvíli jsem ho měl celý v sobě. "Hele Aiko a jaké je to v Hoře? Máte tam teplo, né jako tady." Zeptal jsem se jí.

Darui Aburakoji

V tu chvíli kdy na něj zařval už jsem to nevydržel a poskládal pečetě, při čemž jsem na něj ukázal holí, ze které se rozletěl modrý blesk velice rychle, což Kiyoshi v žádném případě nemohl čekat. Jakmile ho blesk zasáhne, tak dostane velkou raiton ránu, což ho odhodí do strany přímo do stěny domu. Následně jsem slezl ze střechy a šel k nim.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeTue Nov 02 2010, 10:49

Taka Sorino (Iwa)
Ani trocha som nepochopil co Sadatake trepe.
Vazne ste v poriadku? spytal som sa ho.
V tej chvili presli po celom mojom tele zimomriavky.
Pani, nevsimol som si, ze sa tak ochladilo.
Tento chlad, bol samozrejme dosledkom Sendokageho techniky, ale o tom Taka nevedel.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeTue Nov 02 2010, 11:18

Aiko Hora
No, Hora vznikla po tom ako bola zničená Konoha... ešte som si veľmi nezvykla, ale je tam omnoho teplejšie než tu... pousmiala som sa na Daisukeho keď som dojedla.
huh... nedokázala som ochrániť Isaneho a Konohu... musím ... byť silnejšia nech sa to už neopakuje... sklonila som nachvílu hlavu, no potom som ju zdvihla.
A už nedovolím aby sa niečo stalo Hore..! Bola som veľmi slabá, keď zaútočili na Konohu ale teraz budem tvrdo trénovať... povedala som sebavedome.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeTue Nov 02 2010, 20:17

Sendokage

Kývnul jsem hlavou. "Ano jsem v pořádku." Řekl jsem Takovi a pak se podíval k nebesům. "Promiň, ale musim jít řešit zkoušky, tak zatim jdi třeba odpočívat nebo tak něco. Ahoj." Řekl jsem mu a pomalu se rozešel pryč.

Daisuke - Kumo

Na nic jsem nečekal a dojedl ramén. "Jéé." Zvolal jsem, a protáhl se. "Neboj Aiko, Horu už ochráníš, tomu věř." Řekl jsem ji s úsměvem a kývnul na ní hlavou. "A máš nějaké sourozence?" Neměl sjem tušení, jak se s holkou bavit.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeTue Nov 02 2010, 20:59

Aiko Hora

Pousmiala som sa a mierne som sa začervenala.
Heh... on je asi prvý človek čo mi naozaj verí... s nikým iným som sa takto ešte nerozprávala.. je presný opak toho Uchihu... potom sa ma spýtal na súrodencov.
No.. vlastne nikoho nemám.. ani rodičov, ani súrodencov... povedala som potichu.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeTue Nov 02 2010, 22:01

Josuke Kumo

Žalůdek už jsem měl konečně v pořádku, dokotři mě už pustili z nemocnice. Vyšel jsem z nemocnice, s kladivem na zádech a protáhl jsem si svaly. Za ty tři dny ležení jsem pěkně zeslábl.Zakručelo mi v břiše a já dostal oěpt strašnou chut na rámen. Proto jsem se vydal do rámen restaurace, která byla nedaleko vesnice. Uvnitř bylo hodně lidí. Sedl jsem si ke stolu a kývl hlavou na ninji z mé vesnice. Objednal jsem si dietní rámen, nechtěl jsem moc zatěžovat žalůdek. Po chvilce čekání mi ho donesli a já se s chutí mohl do toto dát.


Ryuu

Loudal jsem se po vesnici, občas jsem se někde zastavil, abych se lépe porozhlednul. Docela se mi to líbilo ale začalo se mi stýskat po Hoře.Povzdechl jsem si a pokračoval dál v procházce.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeTue Nov 02 2010, 22:57

Taka Iwa
Vobec som nemal naladu odychovat. Isiel som si niekam sadnut a pozoroval geninov, ako sa prechadzaju po suichu. Mozno sa niekomu moj pohlad nepacil, mozno si niekto myslel ze sa o nu zaujimam. Ale ja som len pozoroval okolie a rozmyslal nad tym co sa mi stalo.

Kin suichu
Uz nikdy nebudem jest dango pomyslela som si a zdrhla na toaletu.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeTue Nov 02 2010, 23:15

Amaki-Hora

Poriadne som sa vyspal po mojom úspešnom zápase a rozhodol som sa prejsť po Suichi za účelom poznatia niekoho nového. Vyšiel som z ubytovne a kráčal som po nejakom chodníku. Zrazu som si všimol, že naproti mne sa prechádzal Ryuu. Ahoooj! Zakričal som na neho potešene a pribehol som k nemu bližšie.

Jukara-Suichi

Po nejakom čase strávenom v nemocnici som konečne dostal povolenie ju opustiť. Hmm...ten Taka bol teda dobrý, že ma odniesol až sem. Ak ho stretnem mal by som sa mu poďakovať. Napadlo ma a vydal som sa do ulíc Suichi.Asi si najskôr zájdem domov.Pomyslel som si ešte.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 09:46

Ryuu Hora

Nazdár Amaki , tak jak se ti vedlo?Porazil si svého soupeře? Vypadal celkem vesele a štasně takže jsem si myslel , že svého soupeře porazil. Aspon někdo z Hora bude chunninem.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 13:53

Amaki-Hora

Zatváril som sa zamyslene a potom som povedal.Nooo...vyhral som, ale môj oponent bol tiež dosť silný. A čo ty...ako sa darilo tebe?Spýtal som sa Ryuuho zaujato.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 15:34

Daisuke - Kumo

Podíval jsem se na ní, ikdyž trochu nevěřícně. "Jsme si hodně podobní, protože také nemám rodinu, jen svého senseie a někde je i můj táta, ale ten mě nechtěl už jako malého, takže mě nechce určitě ani teď." Řekl jsem ji po pravdě a ona mohla v mém hlase slyšet tón smutku.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 16:17

Aiko Reizei Jounin z Iwy

Stála sem na jedné z vyších budov a dívala se na oblohu...
Tsuchikage se ještě neozval.
Pomyslela sem si starostlivě.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 18:26

Aiko Namikaze Hora

Pozrela som sa naňho.
Mno... ja o svojej minulosti toho veľa neviem... chytila som sa pravou rukou za krk.
Smutne som sa pozrelaa na Daisukeho.
Ale... hovoríš, že máš svojho sen-seia! A určite máš veľa dobrých priateľov... pre mňa sú tí moji všetko... povedala som s povzbudzujúcim úsmevom.
A teda.. ak chceš.. môžeš ma považovať za jedného z nich, dattebayo...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Klid po 2. zkoušce
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Menší odpočinek po první zkoušce

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Hra-
Přejdi na: