Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Klid po 2. zkoušce

Goto down 
+14
Kakuza-chan
likuku0
Aspi
raul2653
Pein
Nero
Tom555
Check
Morgen
Methyl
Rhaegar
chappi
Yuu
Srotak
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 18:21

Taka Iwa
Pozrel som sa mu do oci.
tak potom pred cim si ma varoval?
Na ttvari mu uz nebolo vidno hnev, ale niekde dnuka stale tlel.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 18:23



Nero - Kumo

Po cestě do nemocnice jsem hned vedle zahlédl cvičiště a tam pár tréninkových panáku..
Přistoupil jsem k jednomu a párkrát jsem si pohodil Cloudovým mečem a potom jsem ho chytit do elegantní pozice... 3x jsem si prudce vznešeně ohnal a panák byl na 3 kousky...Znělo to jakoby ho rozkrojila sama píseň ostří meče... Mečem jsem ladnými a pomalými pohyby sekal do větru a sluneční paprsky jakoby se odráželi od jeho ostří...
Po pár minutách jsem pouze s úsměvem dokráčel do nemocnice kde mi řekli pokoj Clouda...
Přišel jsem ke dveřím od pokoje a hlasitěji jsem zaťukal..
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 18:31

Cloud

hmmm?dále...řekl jsem a otořil se na berlích směrem ke dveřích.že by sestra?
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 18:37

Bunzo-kumo

Vešel jsem do Yuuova pokoje, uviděl jsem ho s někým, kdo mi silně připomínal mumii. Ehm, ahoj, už je ti líp? zeptal jsem se ho a pokusil se usmát, ale s sešitou tváří to moc nejde.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 18:39

Yuu Suichu

Podíval jsem se na Bunza.
Ahoj, jo jde to.. To jsem ti vážně takhle ublížil? zeptal jsem se
a podíval se na sešitou tvář Bunza.
A hele jak se vlastně jmenuješ? Já jsem Yuu. zeptal jsem se a představil se.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 18:43

Bunzo-kumo

No, já jsem Bunzo.No a zas tak moc jsi mi neublížil, kromě tohohle nemám žádný zranění. a ukázal jsem na poškozenou tvář. Ale za to ty seš nějak hodně zničenej, a to nemluvím o tvojem kámošovi, kterej vypadá jako mumie. řekl jsem ti a o něco víc jsem se usmál.


Naposledy upravil Methyl dne Thu Oct 28 2010, 19:18, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 18:49

Yuu

Byl jsem v nevýhodě, alespoň jsi bojoval čestně. Vůbec jsem
nepoužil žádnou techniku a ani nepoužíval chakru.
řekl jsem.
Vůbec nevíš jakou mám podstatu, za to já vím, že používáš Suiton.
Vůbec nevíš jaké používám techniky, za to já vím, že používáš vodní vězení
a to Genjutsu. Ale neukázal jsi mi možná všechny techniky, ale prokoukl jsem tě.

řekl jsem a usmál se. Ale říkal jsem ti, že jsem mučitel, takže by tě mohlo napadnout,
jaké techniky vlastně používám.
řekl jsem a podíval se na tvé zranění.
Jestli chceš mluvit o mém zranění, nic to není. Jen mám propíchnutá ramena a
jizvu přes celou ruku.
řekl jsem a posadil se na židličku u Cloudovy postele.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 18:54

Cloud - suichu

pch...povrchové zranění...jenom propíchnuté lýtko,chodidlo,spálená celá dolní část těla a levá ruka a slabší otřes mozku a pár přetrhnutých svalů...řekl jsem a došel ke své posteli a sedl si na ni.jak říkám slabší povrchové zranění....povzdechl jsem si a lehl si na záda.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 19:06

Bunzo-kumo

Tak promiň. řekl jsem Yuuovi a poté dodal: Ale až se uzdraví ty naše škrábance,tak si to musíme zopakovat. a dál se usmíval a otočil se na Clouda. A pokud ty tvoje zranění jsou povrchová, tak ty naše jsou vážně jenom škrábance.


Naposledy upravil Methyl dne Thu Oct 28 2010, 19:18, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 19:08

Yuu Suichu

Tak a dost! řekl jsem a šel proti Bunzovy.
Klidně si to s tebou teď a tady rozdám! vztekem jsem vykřikl a zatnul pěsti.
Klid.. Klid... uklidňoval jsem si v duchu a opřel se o stěnu a pomalu sjížděl po stěně k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 19:14

Bunzo-kumo

Jak jsem řekl, musíme si to znovu rozdat, ale ne tady a teď, protože nemocnice není vhodné místo. řekl jsem a už jsem se chystal k odchodu. Ale tentokrát, tě šetřit nebudu. dodal jsem.


Naposledy upravil Methyl dne Thu Oct 28 2010, 19:18, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 19:16

Yuu Suichu

Znova mě popadl vztek. Chcípni! zařval jsem a vytáhl poslední kunai
z kapsy, který mi zbyl ze souboje a hodil ho po Bunzovy, kunai ti, ale proletěl
kolem hlavy a zabodl se do dveří. Já si tě najdu, až se zotavím!.. řekl jsem
a kousl se do ruky, abych se zklidnil.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 19:21



Nero -Kumo

Vešel jsem do vnitř a vítr kolem se opět zvednul natolik že se zabouchlo i okno.Pomalu jsem šel směrem k oknu a bez pozdravu jsem spustil..: Čekal jsem že budeš víc dbát na své osobní věci a tím teď myslím především tvou výbavu... Pomalu jsem se na Clouda otočil a vzal jsem si do ruky jeho meč, přičemž jsem si ho začal expertně protáčet kolem ruky a mával jsem sním jak nějaký mistr.Po chvilce jsem nastavil ukazováček a prostředníček a točící se meč se zastavil přímo na nich zhruba ve středu těžiště meče.. Je to dobrý a kvalitní meč.. Něco tak krásného jsem už dlouho nespatřil..Proto prosím...dávej na něj větší pozor.. Meč se mi 2x protočil kolem prstů a já ho opřel o Cloudovu postel.. Muž který vládne mečem by měl více dávat pozor svůj majetek...Meč není pouze zbraň kterou se oháníš...je to část tebe samotného je to tvůj věrný přítel kterému jedinému můžeš v bitvě věřit...je to něco co ti může zachránit život a nebo ho někomu vzít.. Řekl jsem při odchodu a u dveří jsem se zastavil... Nepodceň svůj meč...stejně jako jsem já podcenil tebe.. Pomalu jsem odcházel..


Naposledy upravil Nero dne Thu Oct 28 2010, 19:25, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 19:22

Bunzo-kumo

Klidně najdi, mě to vadit nebude, baví mě tě štvát, ale za dnešek už to myslím stačilo. a pak jsem otevřel dveře a jakmile jsem byl už v nich tak jsem dodal: Jakmile budeš kumo, tak se stav, nakopu ti tvoje ctěné pozadí. a zavřel jsem dveře.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 19:28

Yuu Suichu

Seděl jsem v koutě se vztekem a jakmile odešel Bunzo, vešel do pokoje nějáký kluk.
Asi Cloudův protivník. řekl jsem si a vstal jsem. Cloude, omluv mě. řekl jsem a vyběhl
na chodbu nemocnice. Než jsem vyběhl na chodbu, strhl jsem kunai ze dveří a až pak vešel na chodbu.
Zničím tě teď a tady! zařval jsem přes celou chodbu nemocnice a kunai hodil po Bunzovy.
Dělat si z mých přátel srandu... To není dobrý! zařval jsem a začal skládat pečetě.
Najednou jsem před tebou zmizel a tebe něco chytlo za nohu. Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu!
vykřikl jsem a stáhl tě pod zem. Nyní jsem stal nad tebou a přemýšlel, jak tě zabít tak, abych neudělal bordel.
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 19:36

Bunzo-kumo

Jakmile se otevřeli dveře, tak Yuu zařval a já si řekl: To není dobrý. Potom mi trčela jenom hlava a já si řek: Proboha jak. a pak řekl tobě: Hele, poď aspoň ven, tady uděláš bodel a nečekej že to zatebe bude někdo uklízet, anebo toho nech úplně.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 19:39

Yuu Suichu

Podíval jsem se vražedně na Bunza.
Začal si nefér, já taky začnu nefér. řekl jsem.
Je mi jedno, jestli udělám bordel. Ale nenechám toho. Nenechám toho, dokud
nedostanu to co chci.
řekl jsem a pravou nohou jsem začal lehce naklánět vedle tvojí hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 19:40

Akamatsu-Hora

O mé zranění se postaral lékařský ninja.Mého psa vzali do zvěrolékaře a řekli že tu mám hodinu počkat.Vstal jsem a přešel jsem se po nemocnici.Viděl jsem docela dost ninjů kteří byli zranění po bojích.Pak jsem šel dál a uviděl jsem dva kluky jak bojují na chodbě.Na to se podívám. pomyslel jsem si,opřel jsem se o stěnu a pozoroval zápas.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 19:44



Cloud

můj meč?je pro mě cennější než si myslíš...tak počkat...jestliže je tady můj meč tak co potom...řekl jsem a koukl se na nějakej podivnej útvar v podobě meče co byl zabalený u mé postele.poté zjistím co to je ale teď...chci ti říct jednu věc...bez souboje s tebou bych nezjistil co vlastně chci...jednou se znova setkáme...a to tě už nebudu šetřit...ušklíbl jsem se.díky souboji s tebou jsem něco zjistil...že když sme blízko smrti tak myslíme na ty jenž jsou nám nejblíž a to nás nutí jít dál...díky...domluvil jsem a spadl jsem na záda.první věc co mi kdy miya dala....pomyslel jsem si a zase vstal a vzal i své berle.pokud dovolíš...omluv mě...musím jít srovnat jednoho pitomce...řekl jsem jakmile Yuu vyběhl z pokoje.Došel jsem až k němu a to už se chystal něco udělat Bunzovi.Rychle jsem k němu dokulhal a chtl ho pod krkem.Yuu...uklidni se...tohle néni správný...a jetli toho nenecháš tak mi věř že v nemocnici zůstaneš o něco dýl...řekl jsem a dál jsem Yuua držel pod krkem.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 19:45

???

Že kvůli tvým zděděným očím po tobě pudou mnozí lidé. A taky nelidé... Věřím, že nejseš takovej ubožák, jako byl tvůj otec...
Řekl jsem arogantně. Teď už jsem ho chtěl pouze vyprovokovat...
Návrat nahoru Goto down
Methyl
Nukenin
Nukenin
Methyl


Počet příspěvků : 526
Datum založení účtu : 20. 07. 10
Věk : 28

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 19:47

Bunzo-kumo

Sledoval jsem, jak ten obvázanej týpek drží Yuua pod krkem. Tak jo, možná je to dobrý, ale jaksi mě zapomínaj vytáhnout. řekl jsem si a sledoval, jak to dopadne.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 19:47

Yuu Suichu

Chvíli co mě Cloud uchopil pod krkem jsem sebou začal mrskat jako ryba.
Nech mě ho zabít! Nech mě! řval jsem a stále mrskal sebou.
Dostane co mu patří! pořvával jsem po nemocnici a neustále naplňoval svůj vztek.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 19:52

Nero -Kumo

Trochu jsem se usmál když Cloud řekl pár moudrých slov a když vyběhl na Yuua s berlama tak jsem se i trošku zasmál..Nesmál jsem se jeho zraněním ale jeho velké vůli... Moudrý člověk získá víc od svých nepřátel, než pošetilec od svých přátel. Řekl jsem hlasitěji že to slyšel i odcházející Cloud..Potom jsem vyšel ze dveří a pomalým krokem jsem šel pryč z nemocnice...


Naposledy upravil Nero dne Thu Oct 28 2010, 19:54, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 19:53

Cloud

začal jsem Yuua svírat pevněji a pevněji.za tohlemi jednou poděkuješ...řekl jsem a praštil Yuua do hlavy aby omdlel.panebože připadám si jako chůva malého dítěte...
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 28 2010, 19:55

Yuu

Nech mě, chci ho... řval jsem stále dokola a najednou mě Cloud praštil do hlavy.
Proč? řekl jsem si v duchu a omdlel jsem. Já si pro něj do Kumo příjdu a zabiju ho!
řekl jsem si v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klid po 2. zkoušce   Klid po 2. zkoušce - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Klid po 2. zkoušce
Návrat nahoru 
Strana 2 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Menší odpočinek po první zkoušce

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Hra-
Přejdi na: