Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Každodenní život

Goto down 
+6
Rhaegar
Sadatake
likuku0
Ramaru
Srotak
Nero
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 12:32

Nyoko

Byla jsem opřená o strom jako kdybych spala ale pak jsem se probrala .... tak a ted taijutsu .. řekla jsem a nuceně jsem vstala a vyrušila se z pozorování oblohy z kapsy vytáhla malej svitek kterej jsem rozložila na zemi a aktivovala ... Oběvila se tam panák a ja doněj začla z otoček kopat a dávat rány
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 13:08

Sam Hayashi

Yosh! Mohl bych tam zaletět jako první a ujistit se, že na nás "počkají"
Řekl sem a při slově počkají sem udělal uvozovky. Samozřejmě sem tam chtěl byt jako první a sundat je sám, abych se předvedl.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 13:21

Vůdce

Přikývnul jsem na příchozího Zakiho.. a trošku víc jsem se pousmál.. Ty Sukuro..povedeš tenhle 5ti členej tým.Máš možnost reprezentovat svůj klan.. Koukl jsem na toho ANBU a kývnul jsem...

ANBU

Otočil jsem se na geniny a spustil jsem.. Banditů je celkem asi 15,jsou vybaveni ZVN a někteří mají i individuální zbraně a jsou to spíše zabijáci než aby šetřili malý děti.Nachází se přibližně 2 km od severní brány a každou vteřinou se přibližují,proto není času nazbyt.Buďte opatrní a hlavně je nepodceňujte..
Ještě jeden gennin který tvoří 5tici se kvám připojí po cestě a ty Sukuro,je máš na starost. Dodal vůdce a zavolal si mě ksobě přičemž mi něco pošeptal do ucha ale to už ostatní nemohli slyšet,následovně jsem zmizel jako bílý a obláček a Vůdce mávnul že můžete jít.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 13:40

zaki sukuro
len som prikivol na slova vodcu a troska sa zacervenal, ako vo mna vodca prejavilo doveru.
Potom som sa otocil na ostratnych a povedal.
No mozeme virazat
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 13:46

Sam Hayashi

Fakt, že mě Zaki ignoroval mě štval.... Měl sem svůj vlastní plán tak sem mu jen přikývl a vyšel s nima ven z budovi.
Mějte se.
Henge
Přeměnil sem se na orla a rozletěl se pryč.
Nebudu si nechat rozkazovat od někoho stejně starého!
Vykřikl sem ještě při letu a namířil si to k tomu táboru
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 13:48

Gabriela

Samův výstup mě skoro rozesmál, ale dokázala jsem se udržet, taky se mi moc nelíbilo, že mě má velet tamten týpek, ale překousla jsem to a podívala se na něj odměřeným pohledem. Tak co, jakej je plán? Řekla jsem a pak se mu nevrle podívala do očí.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 13:50

Zaki Sukuro
je vidno ze je polo-zviera pomyslel som si a tiez vysiel von.
Plan vam poviem az na mieste.. povedal som a bolo jasne, ze odpoved este nema a snazi sa to zakrit...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 13:51

Sam Hayashi

Za pár minut sem už byl skoro tam.... Kroužil sem okolo tábora a pomocí mích orlích očí sem sledoval situaci...
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 13:56

Jun´ichi Sairento
Hai povedal som Vodcovi a premeral som si toho chlapíka čo nás mal viesť pomaly som si prezrel všetkých tam prítomných nahlas som si povzdychol Hm no čo už je to rozkaz. pomyslel som si a vyšiel z budovy potom som povedal tomu čo nás mal viesť Tak teda až budeš mať plán tak nám to povedz . pomaly som vykročil .
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 13:59

zaki Sukuro
Ake mate vy ostatny schopnosti?? spytal som sa, lebo od toho bude zavisiet plan...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 14:08

Kyoko- Zničeho nic se vedle tebe objevil ANBU který tě svou existencí mohl i vylekat..

ANBU

Omlouvám se že ruším ale máš od Vůdceho důležitou misi.. Geninové byli vyslání na odražení útoku banditů,napoj se knim,budou někde v oblasti severní brány..bližší informace ti sdělí oni...Měla by sis pospíšit.. Dořekl jsem a rozplynul jsem se v bílý obláček...

// Všichni co jdete na misi pište do misí !! Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 14:09

Raizo Hayashi

Pomalu jsem otevřel oči a podíval se z okna, které bylo naproti mé postele. Zívnul jsem si vstal a podíval se na hodiny. To jsem spal tak dlouho ? Rozběhl jsem se k do pokoje kde spal bratr. Kōkai, vstávej... zaspali jsme.. Měli jsme se ráno dostavit ke kagemu a už je pomalu odpoledne. Rychle jsem šel do koupelny, kde jsem se rychlostí blesku umyl, poté jsem vyrazil do kuchyně, kde jsem do sebe hodil misku vloček s mlékem. Šel jsem zpátky do svého pokoje, obléknul se a čekal na Kōkaie až bude hotov.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 18:11

Kōkai Hayashi

"Nééé!" Řval jsem na celou místnost, když jsem klečel před otcovim nehybnym tělem a do mých kalhot se vpíjela otcova krev. "Tohle se nemělo stát otče!" Řval jsem před otcovym tělem a z očí na zem dopadaly mé slzy. "Odpust mi to." Stále se mi ve snech ukazovala ta chvíle, kdy se mi změnil život, když v tu chvíli jsem se probral celý spocený a u mě stál bratr. Nijak jsem nedopovídal a raději vyskočil z postele a naběhl do koupelny, kde jsem se začal připravovat. Netrvalo to moc dlouho, když už jsme s bráchou vyrazili za vůdcem.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 18:18

Isamu
Prechádzal som sa po dedine, vstal som už dávnejšie.
Nenapadalo ma čo robiť, tak som sa iba pofľakoval.
Počkať! Ja mám ísť za vodcom pre priradenie do týmu! Hneď som si spomenul a rýchlo som rozbehol k jeho budove.
Nakoniec som dobehol až ku nej.
Hneď som vošiel a hľadal som jeho kanceláriu.
Nakoniec som ju našiel a nadýchol som sa.
Zaklopal som na dvere a čakal som či ma vpustí dnu.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 18:51

Raizo Hayashi

Zase se ti zdálo o tom? zeptal jsem se smutně. Co se stalo , stalo se. Kdybychom nezasáhli tak by byla matka mrtvá a možná jeden z nás taky...Podíval jsem se na oblohu a zavzpomínal jsem na našeho otce.Otče.. odpust mi... mohl jsem zastavit svého bratra ale neudělal jsem to. Stál se a díval ..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 19:00

Kōkai Hayashi

Beze slov jsem šel dál a koukal se kolem sebe. "Hm, to je možný, ale kvůli mně je teď otec mrtvý a to nemohu jen tak přejít." Dodal jsem a pomalu zrychloval až jsem začal rychle běžet. "Musíme si pospíšit, přeci jen už teď máme zpoždění." Zvolal jsem, při čemž jsem přemýšlel o minulosti a o tom, jak by to asi teď vypadalo, kdybych otce nezabil.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 20:42

Raizo Hayashi

Rychle jsem přidal do kroku. Už jsme byli u budovi, kde měl kage kancelář. Vstoupili jsme dovnitř a zamiřili ke dveřím, kde byla jeho kancelář. Dvakrát jsem zaklepal a čekal na vyzvání ke vstupu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 13:00

Kokai,Raizo,Isamu- Vstupte Ozvalo se zpoza dveří a když jste vešli zahlédli jste mladého kluka sedícího za vymodelovaným stolem a všude kolem byla nádherná výzdoba (viz. post nahoře)

Vůdce

Jdete pozdě... Řekl jsem a odvrátil jsem svůj pohled od stolu směrem k příchozím genninům.. Hm..tak co svámi.. Sáhl jsem po spisu který jsem měl schovaný v šuplíku. Bratři... V mžiku jsem zabouchl spis a koukl na Raiza a Kokaie..V tu chvíli nastala přímo strašidelná atmosféra... Mám pro vás misi..jedna dívka,jménem Mizuki byla přepadena a odvlečena nukeninem do údolí Takai... přiveďte jí zpět.. Při posledních slovech jakoby místností prolítl silný vítr...Vám mohlo být jasné že 2 geninové v údolí Takai si jdou pouze a jen pro smrt..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 13:27

Kōkai Hayashi

Stál jsem tam a na slova, že jdeme pozdě jsem vůbec nereagoval, jen jsem měl trochu sklopenou hlavu. Když nám pověděl o nějaké misi, tak jsem hlavu mírně zvedl a podíval se na vůdce. Hned ze začátku mise a ještě k tomu o nukeninech pro geniny? To má být trest, za to co se událo před čtyřmi lety? Dobře no. Pomyslel jsem si a souhlasně přikývnul. "Kdy můžeme vyrazit?" Zeptal jsem se ho a čekal na jeho rozkaz.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 14:10

Raizo Hayashi

Mlčky jsem poslouchal kageho.Nukeninové, údolí Takai? Dělá si snad srandu ?O tom údolí jsem už mnoho slyšel. Neříká se mu pro nic za nic údolí Takai.S bratrem to ale zvládneme a zachráníme tu dívku.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 15:57

Vůdce

Ihned.. Odpověděl jsem Kokaiovi a podíval jsem se na Isama Ty dostaneš taky misi která je velice důležitá... Řekl jsem vážnějším tónem.. Kunoichi Takigakure..jménem Nekyo Mizujin ukradla přímo z výrobny zbraní jeden speciální Fuuma Shuriken,chci aby si ho získal zpět a donesl mi ho..můžeš použít i násilí... Jak jí najdeš je už na tobě,měla by se pohybovat někde ve vesnici,má ráda klidná místa.. Dořekl jsem a mávnul jsem na všechny 3 ať už jdou přičemž jsem se znovu zahleděl na stůl kde jsem měl rozestavené cínové figurky.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 16:14

Nekyo Mizujin

Práve som sa vrátila späť do dediny od vodopádov aj s Hanii v rukách a pozerala som sa na ňu takže som nehľadela na cestu.
Huh... asi by som mala ísť domov a trénovať... Aj keď som vlastnee teraz dotrénovala ale to bolo len kekkei-genkai... musím sa naučiť aspoň Mizzu Rappu... povzdychla som si a strčila myšku do vrecka mikiny, kde som si nechala aj ruku.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 18:02

Raizo Hayashi

Uklonil jsem se a odešel z kanceláře. Máš vše potřebné u sebe ? Zeptal jsem se bratra a pomalu jsem šel šmerem k údolí Takai.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 18:05

Kōkai Hayashi

Jenom jsem kývnul hlavou, při čemž jsem se otočil ke dveřím a otevřel je, následně vyšel ven. "Jo." Odpověděl jsem jednoslovně bratrovi a vyšli jsme k tomu údolí. "Proměním se na tygra, sedneš si na mě a budeme tam rychleji." Řekl jsem a začal se soustředit, když v tom ž tam msíto mě byl dvou metrový dlouhý tygr.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 19:21

Raizo Hayashi

Mohl bych tam doskákat pomocí mé přeměny ale proč ne . Zasmál jsem se a sedl si na Kokaie.Přemýšlel jsem o naší misi. Pomali ale jistě jsme se blížili k tomu místu, kde byla údajně vězněna ta holka.

--kam těd psát ? do okolí ? Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Každodenní život - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Každodenní život
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Nový život
» Život a dívka (Aspire)
» Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)
» Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)
» Nová Kapitola ; Autor : Život

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Taki no Kuni :: Takigakure no Sato-
Přejdi na: