Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Každodenní život

Goto down 
+6
Rhaegar
Sadatake
likuku0
Ramaru
Srotak
Nero
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Každodenní život - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 5 Icon_minitimeThu Dec 16 2010, 17:03

Kyoko

Opravdu lehce jsem se držela kolem jeho krku když mě nesl do nemocnice .. neměla jsem ubec pevný stisk ,protože jsem byla stále mimo a halvně jsem vypadala zadůmaně nechápala jsem co se děje ... Co se děje ?? .. zeptala jsem se chaoticky nato neveděla jsem proč mě tam nese a proč by to ělo bejt důležité
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Každodenní život - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 5 Icon_minitimeThu Dec 16 2010, 18:42

Kōkai

Byl jsem na vůdce dost naštvaný, protože ta mise byla dost těžká, ale měl pravdu, ikdyž jsem si to sám nepřiznal. Byla pravda, že jsem tam neměl bratra nechávat a měl jsem s nim zůstat až do konce. Jenže to jsem si nedokázal připustit a vůdcovi jsem nic neřekl, při čemž jsem odskákal pryč. Směrem k tréninkové louce.
Netrvalo dlouho a už jsem stál uprostřed louky, při čemž mi vítr foukal do černých, dlouhých vlasů, které se vlnily ve vzduchu. Slibuju všem tam nahoře, že vás nezklamu, dokud mě bude provázet bůh, který nademnou zanim nezanevřel. Věřim, že budu chodit a dýchat do té doby, než udělám další chybu, za kterou mě již bůh potrestá a už mě neušetří jako kdysi. Pomyslel jsem si jako modlitbu, při čemž jsem už začal skládat pečetě a koncentroval katon v puse.
Návrat nahoru Goto down
 
Každodenní život
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Nový život
» Život a dívka (Aspire)
» Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)
» Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)
» Nová Kapitola ; Autor : Život

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Taki no Kuni :: Takigakure no Sato-
Přejdi na: