Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Každodenní život

Goto down 
+6
Rhaegar
Sadatake
likuku0
Ramaru
Srotak
Nero
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 11:16

Nekyo

Si si vedomý, že ak by som to naozaj bola ja, teraz by som ti úplne jednoducho utiekla?! nadvihla som obočie a nakoniec som sa vybrala za ním.
Si divný... povedala som.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 12:36

Isamu
Takáto otravná si vždy? Zasmial som sa na nej pri ceste k vodcovi.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 14:14

Nekyo

Iba keď som podráždená... a to práve som, pretože chcem mať pokoj...a trénovať...! povedala som.
A mám pri sebe idiota čo ma otravuje... pozrela som sa naňho a dala si ruky do vreciek, kde som chytila Hanii a ona zase zapišťala.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 14:30

Isamu
Len plním misiu. Zasmial som sa.
V tom sme došli pred budovu kageho.
Otvoril som dvere.
Dámy majú prednosť. Povedal som jej a čakal som kedy vojde.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 15:28

Nekyo

No.... až taký dobrý v jej plnené niesi... povedala som a nasadila som si kapucu.
Vošla som do budovy.
Hah jaj kebyže niesom taká blbá a naozaj ich obídem, práve teraz sa učím Mizu Rappu... zamračila som sa.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 15:30

Isamu
Došli sme k dverám Vodcu.
Zaklopal som mu na dvere a čakal som čo povie.
Asi to nie je on, dávno by zdrhla....
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 09:47

Kōkai Hayashi

Dorazili jsme do vesnice a já se proměnil zpět do své lidské formy, při čemž jsem se otočil na bratra. "Musim si jít s někym promluvit." Dodal jsem dost naštvaně a rozešel se přímo k vůdcově kanceláři, kde jsem už jen naštvaně zaklepal na dveře. Ani jsem nečekal na svolení vstupu a prostě jsem k němu vešel. "Můžete mi říct, proč nás dva s bratrem posíláte na tak těžkou misi?! Málem tam kvůli vám umřel, protože jste nám dal neuváženou misi!" Uplně ze mě ta naštvanost chrlila.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 12:26

Raizo

Sedl jsem si na lavičku a čekal až zmizí ten parazitující jed, který mě omezoval v pohybu. Jsem jen bratrovi na obtíž, kvůli mě jsme málem dnes zahynuli.Stále dokola jsem si to vyčítal.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 26 2010, 16:07

Nekyo

Pozrela som sa na chlapca čo vtrhol dnu.
Eh... pozrela som sa dnu za ním.
Najskôr som hľadela naňho a potom som presunula pohlad vodcu a čakala jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeWed Dec 01 2010, 20:12

Isamu
Pozeral som na nich, a chvíľu som iba rozmýšľal.
No potom som za nimi došiel a čakal som čo sa bude diať.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 23:17

Kyoko

Pomalu jsme přišla s vykulenýma očima s Anbu do vesnice .. moje triko bylo potřísněno krvy a na ruce jsem měla zaschnuté stopy krve ... narozdil od toho moje obě dýky v pouzdře byly dočista čisté jako kdyby byly uplně nové i ta kterou jsem sekla do krku všechna krev zmyzela ... pomalu jsem mihavě došla do kanceláře vůdce a on bez klepání jsem vstoupila ... byla jsem lehce v šoku a měla jsem ruce od zaschle krve
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 23:25

Kyoko,Kokai,Raizo,Isamu,Nekyo - Všichni ste se sešli v kanceláři Vůdceho ale místo toho tam stál nějaký ANBU který se vyděšeně díval na všechny geniny tam a po hlavě mu ztekla anime kapka když na něj Kokai začal křičet ačkoli to mělo být na vůdceho i on z toho byl celkem vyplašený..
Eh.. vůdce na vás čeká na střeše domu.. Řekl potichým hlasem a ukázal prstem ven z kanceláře kde se točili schody nahoru (Něco jako Kageho dům v konoze)..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 23:29

Kyoko

A-ha dobře ... řekla jsem potichu jako kdybych byla uplně mimo a otočila jsem se vyšla jsem ven ... Samý změny plánu .. řekla jsem si a pomalu jsem šla po schodech a došla jsme před barák kde jsem měla uvidět kageho na střeše ...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 09:26

Sam Hayashi

Zahanbeně sem se probudil v nemocnici, nohy sem měl ošetřené a všechny zranění s nimi.
Ko*ot....
Vynadal sem si.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 11:31

Kōkai Hayashi

"Nejenže mě a bratra pošle skoro na sebevražednou misi, ale pak si ještě není schopný s náma dát řeč v kanceláři." Řekl jsem tiše, že to slyšeli jen ti genini kolem mě a sám jsem šel po schodech nahoru.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 12:12

Seděl si na lavičce a v okolí nikdo nikde..Když najednou se před tebou zjevil nějaký ANBU a vražedně se na tebe podíval.. Okamžitě se dostav k Vůdcovi !

Raizo

Trošku vylekaně jsem se na toho ANBU podíval a pak jsem ze sebe vyndal jen H..ai Načež jsem se rychle vydal do vůdceho domů a rovnou po schodech nahoru na střechu domu.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeTue Dec 14 2010, 14:49

Isamu
Ideš? Spýtal som sa Nekyo pričom som počúval toho čo hovorí niečo o sebevražednej misii.
Hm, fakt som sa narodil v najlepšej dedine..
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeTue Dec 14 2010, 15:18

Pomalu jste se všichni přeskupili na střechu kde vás čekalo menší překvapení..

Když jste vyšli po schodech nahoru před vámi roprostřela velká kulatá střecha připomínající Arénu po které všude stáli Jouninové a Chuuninové z vesnice a jejich pohledy mířili přímo na vás.Tleskali a hvízdali na novou příchozí generaci a všichni si vás prohlíželi od hlavy až k patě.Mezi tím velkým davem byla jen jedna ulička vedoucí k okraji domu kde bylo postaveno menši zábrádlí na kterém stála jedna osoba. Tou osobou byl Vůdce který bez koncentrace chakry stál na jedné noze na tak úzké tyči že to bylo skoro nemožné..ovšem On jediný se neusmíval a nebyl zrovna moc nadšen.Bylo vám hned jasné že svámi chce mluvit..
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeTue Dec 14 2010, 15:35

Isamu
Aha. Mohli nám o tom povedať, nikdy by som sem nedošiel. Zasmial som sa a ako prvý som pomaly začal kráčať k vodcovi dediny.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeTue Dec 14 2010, 15:50

Kyoko

Jako duch jsem zahnula přímo k vůdcovi a krev mi akorád uschla a tak jsem měla na ruce pouze červené zaschle fkeky ,ale to jsem bohužel nemohla říct o mém oblečení ... Nepřítomě jsem se na něj podívala a čekala jsem jeho reakci .. bude dost naštvaný tou misí všichni krom mě natom byly dost špatně
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeTue Dec 14 2010, 17:22

Kōkai Hayashi

Naprosto jsem ignoroval všechny ty lidi a naštvanym pohledem jsem se díval směrem na vůdce, při čemž jsem zrychloval a zrychloval. "Děláte si srandu?!" Zařval jsem naštvaně a vytáhl z opasku jeden kunai, který jsem na něj vymrštil. "Pošlete mě a bratra na sebevražednou misi, jen aby jste se nás zbavil a pak si tu slavíte?!" Když v tom jsem vyskočil proti němu a za letu se změnil v tygra a drápnul po něm svoji tlapou.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeWed Dec 15 2010, 16:25



Vůdce

Letící kunai mi mířil na hlavu ale já pouze lehce naklonil hlavu k rameni a kunai prolítl a letěl dál.. Když Kokai následovně ve své formě po mě skočil tak jsem na té 1 noze udělal otočku a druhou nohou ho kopl přímo do čumáku tak,že odlítl zpátky tam kde stál...
Vražedně jsem se podíval na Kokaie ale ve vteřině se mi na tváři objevil úsměv a já si ruce prokřižil za zády..
Kōkai Hayashi a jeho bratr Raizo Hayashi...Splnili jste mé očekávání víc než dostatečně a prokázali jste neuvěřitelné odhodlání a statečnost..Všichni geninové co byli doposud zasláni do údolí Takai utekli jakmile stáli před vchodem do té ďábelské propasti mezi skalami.Ovšem vy jste přesto šli dál až do zapovězeného lesa,dokonce jste se utkali s Nukeninem a neutekli ste..Váš potencionál přerostl v dokonalý hrdinský čin pro záchranu jedné dívky. Líčil jsem a všichni Jouninové a Chuuninové pouze tleskali a pískali..
Ačkoli byla mise falešná a dívka byla pouze smyšlená,svou misi ste plnili naprosto dokonale.. gratuluji Přikývl jsem na menší poklonu a potom už se můj pohled přemístil na Isamua a Nekyo a úsměv na mích rtech znovu zazářil..
Nyní tu máme misi pro jednotlivce který i přesto že měl Fuuma shuriken ukořistit to Isamu vzal mírumilovnou cestou a přivedl jí sem aby se usvědčil o tom jestli je to ten Shuriken který postrádám.. Zachoval ses jako správný člen klanu Sukuro..blahopřeji Znovu jsem se jedním koutkem pousmál a pohledem koukl po Nekyo.. Omlouvám se ti,byla to smyšlená mise a Fuuma shuriken který vlastníš opravdu patří tobě. Opět jsem se mírně poklonil a potom odvrátil svůj pohled na Kyoko a to už můj úsměv naprosto vymizel..
A poslední 5ti člený tým který se utkal se skupinou banditů a neuspěl ani z 1%. Sukuro který vedl 5ti členný tým naprosto sklamal,ačkoli takto špatný počet lidí jsem připravil úmyslně..Ale to že teď 4 z 5ti budou v nemocnici s vážnými zraněními jsem opravdu nečekal.. Přecenil jsem vás a zklamali jste mě na plné čáře..Až na jedinou Kyoko která bojovala do konce a udatně.. Dořekl jsem a pár jouninů si začlo divně prohlížet Kyoko a ke mě přiskočil jeden z ANBU kterýmu jsem následovně něco pošeptal.
ANBU se objevil vedle Kyoko a podepřel jí...
Budu vás muset dopravit do nemocnice.. Řekl ANBU a čekal na tvou reakci.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeWed Dec 15 2010, 17:12

Kyoko

Vypadala jsem celkem překvapeně ... ostatní ..... řekla jsem si pro sebe tiše a v tom mě přerušil Anbu a já naněj hodila překvapený pohled ... P-počkat ... já nejsem zraněná .. řekla jsem lehce vyděšeně měla jsem jen pár modřin a zírala na něho jako na sochu svobody .. překapeně a hluboce
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeWed Dec 15 2010, 19:19

Kōkai

Smyšlená mise? Hrdinství? Splnění očekávání? nechápavě jsem si již ve své formě vzpomínal na vůdcova slova. Nevěřil jsem, že nás chválí, myslel jsem, že na nás bude jen řvát a podobné věci. Ale poslouchal jsem dál a nereagoval na to. Pak mě však napadlo, že už je asi proslovu konec, takže jsem se uplně bezeslov a ignorujíc vše lidí otočil a chtěl jít pryč.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitimeThu Dec 16 2010, 15:15

ANBU

Pojdťe prosím semnou a neodporujte.. Je to důležité.. Pošeptal jsem jí vážným hlasem a uchopil jsem jí pevněji kolem pasu přičemž jsem jí uchopil do náruče. Vůdce na mě pouze přikývnul a já jsem velkou rychlostí sní skočil ze střechy domu a dále "skákal" po střechách domů ve vesnici až k nemocnici.

Vůdce

Kokaii.. Řekl jsem vážnějším hlasem a následovně jsem se zjevil těsně před ním přičemž jsem se naklonil k jeho uchu. Si sice statečný ale vaše příliš velká zbrklost mohla tvého bratra stát život. Měl bys jít svému bratrovi příkladem a občas myslet dopředu než začneš jednat.. Pošeptal jsem mu do ucha a potom jsem se od něj zase odtáhl.. Z toho kluka něco jednou bude... Řekl jsem si v duchu a to už jsem se otočil a měl jsem namířeno zpátky do své kanceléře..

ANBU 2

Rozdělování týmů kvůli nadměrným zraněním které utrželi geninové v misi se přesouvá na sobotu
(Dnes je pondělí) .. Dodal jeden ANBU který doprovázel vůdceho do své kanceláře..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Každodenní život - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Každodenní život   Každodenní život - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Každodenní život
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Nový život
» Život a dívka (Aspire)
» Vězeňský život (Montaro Yuurinshi)
» Vězeňský život II. (Montaro a Saburo)
» Nová Kapitola ; Autor : Život

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Taki no Kuni :: Takigakure no Sato-
Přejdi na: