Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pravda (Seven , Ramaru)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 22:47

Miko

to vážně nechci ... řekla a spojila ruce najednou se voda všude formovala kolem tebe a najednou si byl uzavřenej v obdílníku z vedy a tam ses topil
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 22:54

Čtyřka

Jakmile byl chycen v pasti, tak se rozplynul. Ach jo... "Proč musím bojovat zrovna se ženou," řekl ztrápeně za tebou. "Proč to prostě nejde po dobrém," řekl další, který byl najednou před tebou. "Nebo mám něco udělat tomu tvému malému příteli," řekl ten třetí, který svíral Akitův krk velmi pevně a mohl mu kdykoliv zlomit vaz.



Akito

Kdy? On je tak rychlý... Začal jsem se dusit a pomalu i modrat. Sakra... Kdybych mohl použít chakru, ale nedokážu... Jsem jako ochrnutý... Blešivče, zavolal jsem na démona. CO chceš dvounožče? opáčil démon se škaredným smíchem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 22:58

Miko

jenom se pousmála ... když se oběvil první zaní tak se i oběvil modrý plášt okoloní ... ocas asutomaticky zautočil na toho zaní ...
co si myslíš že uděláš ?? .. stejně odsud nevyvázneš živí a ty to víš .. řekla
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 23:02

Čtyřka

Ten, který byl u Akita ještě víc přitlačil a Akito upadl do bezvědomí. "Alespoň odejdete v menším počtu," řekl ten před tebou a znovu složil pečetě, tentokrát ale žádné triky a několik klonů se objevilo před ním, celkem jich tam teď bylo sedm plus ten, který držel Akita.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 23:05

Miko

Měla to pod kontrolou miko se zvětšila a nejdnou vyletěla chakra na všechny klony a i na toho u akita tam vyletěla šíleně rychle ruka
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 23:11

Čtyřka

Kromě dvou a toho, který držel Akita, všichni probleskli a chakra je nezasáhla. Byli dost rychlí a nehodlali svojí šanci vzdát, respektive čtyřka nehodlal svojí šanci vzdát. Ruka akorát zasáhla Akita a dostala ho ještě do hlubšího kómatu.
"Neměla bys na svého přítele být tak hrubá... Vypadá to, že Tě miluje a ty nám ho tu zabíjíš," řekl jeden z nich směrem k Miko. Všichni se najednou dali do pohybu a pobíhali sem a tam, bez pochyby byl ten, který před chvílí promluvil ten pravý, ale jsou dost rychlí na to, aby se navzájem pohotově promíchali. "Nechceš to vzdát," ozvalo se zpoza Miko, byl to ten stejný hlas, jistě nebylo pochyb, že je to on, ale nebylo by to moc jednoduché nebo je to jen triku skrytý v triku...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 02 2010, 10:22

Miko

tojo ... bylo vidět že mně to ted nezajímá že akito je v komatu ...
skošila jsme na začátek budovy ... Suiton: Gret Rappa ... vyletěla dost obří vlna jak na šířku tak na víšku respektivě zacpala celou místnost a jediná cesta byla přez ní ... když jsme ji vyvolala do ruky jsem si vyvolala 2 Fuuma Shurikeny ... hodila jsem je do vody a za nitky přitáhla a a ješta tem hodila celou moji výbavu kunaiu vlna teny na tebe jela a v sobě měla všide roztříštěný Fuuma Shurikeny a kunaie což bylo po lelé vlně
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 02 2010, 10:29

Čtyřka

Kloni i on složil několik pečetí a něco zavolal, ale to přes tu vlnu nemohli slyšet. Kloni najednou zmizeli a celá vlna se proměnila na krystal. "Takže jste oba jinchuuriki," řekl trochu překvapeně, když se krystal rozpadl. "To bude trochu větší problém."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 02 2010, 10:35

Miko

Mýlíš se jenom ja jsem Jinchuuriki .. řekla přece jenom to nemohl tušit ještě nic nepředvedl ...
pak se obří/nepředstavitelnou rychlostí naněj rozeběhla a sekla poněm
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 02 2010, 10:40

Čtyřka

Kesshō no Yoroi, obalil jsem svoje tělo krystalem, který byl moc tvrdý na to, aby ho normální útok rozbil, ale toho si všimnout nemohla. "Mýlíš se ty... Tvůj přítel si nedává pozor na to, kolik chakry použije... Ale pokud Ti na něm nezáleží." řekl jsem s klidem a složil jsem pečetě: "Shōton: Suishō Rō no Jutsu!" Akita začal pomalu obalovat krystal, ale protože nebyl schopný se bránit, tak bez cizí pomoci ho za chvíli pohltí.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 02 2010, 10:46

Miko

Yonbi se musí oběvit ... Když jsem se oběvila uněj ... ruka Nibi ho ho chytla do dlaně a obří rychlostí hodila do stěny
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 02 2010, 10:56

Čtyřka

Chytrý, ale ne dost, když jsem narazil na stěnu, tak ta jen praskla a já jsem si pevně stoupl na zem, za mnou mohla vidět tak akorát prach z krystalů, které přitom rozbila. "Narozdíl od něj," řekl a podíval se na Akita: "Jsi ty mnohem lehčí cíl pro vězení... Kvůli Nibimu, je to Nibi, ne..." Znovu složil ty pečetě jako před chvílí na Akita a tentokrát začal krystal obalovat Miko, ale mnohem větší rychlostí. "Suiton je teď tvým nepřítelem," dodal jsem k tomu, když se krystaly na Akitovi rozpadly. Nejspíš nemá suiton, doton a ani jejich kombinaci... Takže zbývá raiton, katon a fuuton...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 02 2010, 11:11

Miko

Myslíš že mně tím dostaneš ?? .. řekla a tím jak obří ruka nibiho(byla velká jka ona sama) byla venku tak se zase vrátí a obří selou probourala Krystaly okolo mně ... pak jsem uskočila k akitovi
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 02 2010, 11:53

Čtyřka

Položil jsem vedle sebe na zem rostlinu z krystalu, která ihned zarostla do země... "Nemá čas se s vámi zdržovat... Nemám rád zabíjení... Obzvlášť někoho, kdo nemá s mojí pomstou nic společného... Proto to musím vyřešit jinak." Objevil jsem se na dalším místě, kousek od toho původního a tam jsem položil další, byly od sebe asi jen 4 metry.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 02 2010, 13:07

Miko

Jedna ruka chytla Akita aby ho ochranovala ... čekala jsem co to bude ... Něco silného ... byl ajsme připravená kdy koliv uvolnit pečet aby se zde oběvil nibi
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Apr 02 2010, 13:24

Čtyřka

Dál jsem pokračoval v pokládání krystalových rostlin, až jsem kolem nich vytvořil kruh s průměrem takových 30-40 metrů a stoupl jsem si od něho dál. Složil jsem pečetě: "Shōton: Suishō Meikyū no Jutsu!" Kolem nich se vytvořila bariéra z krystalu, ale nejdřív všechny rostliny zazářily a na chvíli je oslepily. Takže... Z tohohle by se normální člověk nedostal a dva jinchuuriki... I v plné síle by jim to trvalo dýl jak půl hodiny...
Protože byly rostliny nahuštěny vedle sebe, tak z toho nebylo úniku ani jedním nebo dvěma obrovskými útoky. Alespoň je nebudu muset zabíjet... Moje pomsta je nezahrnuje.
Znovu jsem začal s hledáním Yuuky.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 00:31

Miko

zatím jsem nic neříkala .. a přiskočila jsem k akitovi zatáhla jsem plášt a zatřepala sním
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 00:35

Akito

Natáhl jsem k ní ruku, i když byly moje oči stále zavřené, a moje ruce křečovitě pohladily její tvář, po chvíli zas však znovu upadly v hluboký spánek jako zbytek těla a po obličeji mi začala stékat krev. Kašlal jsem jí ze sebe ven, ale nedařilo se mi to. Měl jsem úplně rozdrcené hrdlo, mohl jsem být rád za to, že žiju. "Miko," řekl jsem jí chrchlavým hlasem, když jsem krev ze sebe dostal a její příval se zastavil: "Miluju Tě... navždy," v tu chvíli se krev znovu začala hrnout ven a moje oči pomalu ztrácely plamen, plamen života.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 00:37

Miko

Nene .... ted nato není vhodná chvíle .. akito .. neumírej ... to zvládnem .. říkala slova furt dokola zasebou starostlivím hlasem
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 00:42

Akito

Ač moje oči už skoro nevykazovaly známky toho, že by je ještě někdo používal, tak se mi na tváři objevil úsměv. Krev se pomalu zastavila a já měl v obličeji už jenom trochu, která odtékala pryč a stékala v proudech na zem. Natáhl jsem se pro ní znovu, přitom bylo vidět, že své tělo velmi přepínám, objal jsem jí a stáhl jí blíž k sobě. "Čas je hrozná m**ha," řekl jsem jí s úsměvem a bylo jasné, na co narážím. "Kdybych se tak narodil dřív... Ale čas," zachroptěl jsem: "Ten se změnit nedá," věnoval jsem jí můj nejspíš poslední úsměv a pomalu se mi začaly oči zavírat. Kdybych měl víc času...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 00:47

Miko

Ne ne .... ne ne .. říkal až její hlas zhruběl ... jeto na tobě Yonbi .. zachran ho .. řekla jenom a ze samé zlosti jí začala obalovat chakra její kůže se začla loupat a obělil se oba osavi v tu chvilku zde začla vířt chakra a už ted začly kristaly praskat ... aaaaa .. kříčela a nejdnou doslava proletěla krystaly který se roztříštili kolem a zničila tak pulku budovy ... Čtyřka který běžela poschodech nahoru zasebou ěla obřího nibiho kterej prachnul po jeho smrti
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 00:51

Čtyřka

"Rozčílená jinchuuriki... To nevypadá dobře," skonstatoval jsem a složil jsem pečetě. Objevilo se tam několik kage bunshinů a i se čtyřkou jich bylo sedm. Rozutekli se, několik jich běželo po stěně, několik dál po schodech a jeden se zastavil a začal skládat pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 00:55

Miko"Nibi"

Chcípni .. řekne a svoji obří rukou rozpůlila barák na 2 půlky a svojí druou rukou začla mačkat spodní část budovy .. no spíše zadupávata

-> Chceš žít ??? ... řekl ti démon
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 00:58

Čtyřka

Už jich tam bylo jen pět, opravdu jen pět. Nemám šanci... Počkám na lepší příležitost. Pět klonů se rozuteklo všude možně, i po uvolněných kusech budovy.



Akito

Nemám pro co žít... Snad jedině pro Miko... Ale mezi námi to nikdy nebude takové, jaké bych si to přál... Ale alespoň ji budu moc stát po boku a to mi stačí.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 01:00

Miko

aaaa .. zakřičela a začala celou budovu doslova porměnovat v prach a trosky i tma kde se právě necházela 4.ka nebo jeho klony .... nerozdrtila hlau kd ebyl akito samozřejmě


-> no tak sloupni tu pečet a já pomůžu tvé miko
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pravda (Seven , Ramaru)
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Pravda (Seven)
» Pravda o Misuteri
» Pravda sesterského pouta
» Ramaru
» Kyoko (Ramaru)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mise-
Přejdi na: