Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pravda (Seven , Ramaru)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 11:11

Akito

"Potkal jsem někoho... Zachránil mě... Možná by nám mohl pomoc..." řekl jsem pohotově.



???

Položil jsem ho na zem. "Ale,... a ví Yuuka co tady vyvádíte? No nic," řekl a zamířil k té velké budově.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 11:27

Miko

Tady nám nikdo nemůže pomoci ... jsme tu samy ... řekla a zamířila k velké budově .... vědělato portože se to dozvěděla během boje a ze spisu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 11:40

Akito

"O co tady vlastně jde," zeptal jsem se jí cestou. Vůbec se mi to nelíbí... Ale vůbec. Někdo se tu bojí. zachechtal se démon, ale potom utržil haldu nadávek a raději mlčel nebo mě s tím spíš chtěl nakrknout, protože jsem se ho na něco ptal, ale on neodpověděl.



???

Došel k jedné velké budově, o které mluvil ten padouch, a začal si jí prohlížet, nejspíš chtěl zjistit nejjednoduší cestu dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 19:43

Nejlepší cesta asi skrz na skrz to probourat ( Cool laugh )

Miko

Zapoměla jsem říct že todle je vesnička plná grázlu hrdlořezů a zlodějů .. řekla jsem celkem mile už jsme vyděly velkou budovu před sebou
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 19:46

Akito

"To jsi mi řekla brzo," řekl jsem trochu dotčeně a trochu jako že mi to dávno došlo.
"Takže, co teď," zeptal jsem se jí.



???


Pozoroval jsem ty dva... Je to ten kluk a ona... Chvíli si jí prohlížel, ale pak se rozhodl to vzít přímo přes stráž.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 20:35

Dostal si se do budovy byla tam obří místnost byl si nakonci té mistnosti a miko s akitem akorád vešly dovnitř

Miko

Hej ... řekla a ukázala na čtyřku
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 20:36

Čtyřka

Otočil jsem se na ní. "Co je," zeptal jsem se jí.


Akito

"To je on," zahlásal jsem a raději jsem Miko chytil za ruku, aby jí nenapadla nějaká hloupost.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 20:46

Miko

Co tu chceš ??? .. zeptal ase ho ostrým tonem a sundala si kapucu na robě
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 20:48

Čtyřka

"Hledám jen svojí přítelkyni," odpověděl mile a dál se o Miko a Akita nestaral. Musím ji najít co nejdřív. Začal pomalu prohledávat budovu, no i když pomalu, používal k tomu shunshin, takže byl chvíli tam a pak zase tam.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 20:59

Miko tam stála a nic nedělala

----

Portoval si ale nic si nenašel jako kdyby ta budova byla nekonečná byla asi 100x prostronější než z venčí
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 21:03

Čtyřka

"Nebudeme spolupracovat," zeptal jsem se jich. "Beztak tu jen tak stojíte," dodal a pokračoval v pátrání.



Akito

"Já mu jdu pomoc... Není to nepřítel," oznámil jsem Miko a běžel jsem za ním.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 21:11

miko

nic jsem neříkala

před akitem se oběvila zed místnost byla menší a čtyřka nebyla nikde vidět
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 21:15

Čtyřka

Buď je to genjutsu nebo tahle budova žije... Rozhlédl jsem se kolem sebe. Může to být dokonce obojí...


Akito

"DO háje," proklel jsem a snažil jsem se to nějak obejít nebo se dostat ven.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 21:16

nic nebylo obejít se to nedalo byla to prostě uzavřená místnost ....

rozhledl si se a štěny si k tobě přibližovaly
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 21:21

Čtyřka

"Yare, yare," řekl jsem a pokusil jsem se přerušit tok vlastní chakry, abych se dostal ven, pokud to tedy bylo genjutsu.



Akito

"Sakra, co to..." stěny se přibližovaly a já měl najednou takový stísněný pocit. Až se to přiblíží úplně, tak ze mě bude placka... Začal jsem koncentrovat svojí i Yonbiho chakru po celém svém těle. Snad se dostanu ven.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 21:53

Stály jsme opět jako dřív genjutsu se přerušilo .. já s akitem na jedné straně a čtyřka na druhé ...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 21:56

Čtyřka

Zřejmě má Yuuka dobrého poskoka... Nebo že by nám až tolik zesílila? Snažil jsem se držet chakrový obvod skoro přerušený, abych se znovu nechytl do genjutsu.



Akito

"Co se to děje," zeptal jsem se Miko. [i]Vůbec, ale vůbec se mi to nelíbí.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 21:58

Miko

Někdo si snáma hraje .. řekla

tentokrát už to byl real nebylo jak se dostat pryč a najednou se ozval temný a dvojitý hlas ... nebo spíše smích a pak hlas ... 3 Hledači ??? znova se zasmál vezmu jenom 1 na náštěvu .. někdo řekl nepochopitelný slova a dál nic neříkal
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 22:01

Čtyřka

Sjela mi po tváři anime kapka. Proč já schytám vžycky ty nejhorší úkoly?



Akito

"Jen jednoho... Pak jdi ty Miko," řekl jsem jí a usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 22:05

Miko

vystoupila jsem do předu ... to znamená že bud se vzdáš nebo tě zabiju .. řekla ... máme namířeno za stejnou osbou
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 22:13

Čtyřka

"Yare, yare... Takže se boji nevyhneme," skonstatoval jsem a vytáhl jsem kopí, které zatím bylo ve své zmenšené podobě.



Akito

"Nebojujte... Proč? Co kdybychom si raději pomohli navzájem," podal jsem návrh, ale zřejmě mě ani jeden z nich nevnímal.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 22:20

Miko

Neni jiná cesta a já tomudle muži nedovolím aby našel tvou matku dřív
.. řekla a místo jejich očí se oběvili kočičí ...
nevíš sčím si zahráváš brouku .. řekla mu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 22:23

Čtyřka

"Ale, kočička," zasmál se a přitom poslal Miko vzdušný polibek. "Tak si prohrajeme... *Mňau*"



Akito

Dusil jsem v sobě smích, ale raději jsem odskočil stranou, protože to nemělo cenu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 22:34

Miko

jenom jsem se naněj usmála ..Složila jsem pečetě a okolo nohy se vytvořil kruhy a najednou se celá místnost začala plnit vodou uplně celá ...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 22:44

Čtyřka

"Ach jo... Chceš utopit toho svýho přítele," zakřenil se. Složil jsem pečetě a vyčkával jsem, co ještě nachystá.



Akito

Jak dlouho to tu chce vyplňovat vodou? pomyslel jsem si, když už bylo vody celkem dost.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pravda (Seven , Ramaru)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Pravda (Seven)
» Pravda o Misuteri
» Pravda sesterského pouta
» Ramaru
» Kyoko (Ramaru)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mise-
Přejdi na: