Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pravda (Seven , Ramaru)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 23:32

všichni lidi na tebe stále zítaly jako kdyby věděli co máš v sobě ... uviděl is jednu skupinku 4 lidi na poly vypadaly spíš na vrahy než na farmáře
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 23:34

Akito

Jakmile jsem tu skupinku uviděl, tak jsem zbystřil. Nejspíš oni... Co teď? Miko... jak ti mám dát vědět? Sám je stoprocentně nezvládnu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 23:36

Horší bylo že ta skupinka dřív spatřila tebe .. obklíčila tě .. Yare Yare... takový děcko tady co asi chce ... prohodil pár slovama
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 23:38

Akito

"Já... Nic moc... Jen hledám svoji matku, což vás určitě nezajímá, takže, proč to nenechat být," řekl jsem jim sarkastickým hlasem a dělal, jako že mi to vůbec nevadí.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 23:39

Jeden znich dostat výtlem ... Matku .. ?? .. a co stratil si lízátko ?? ... nebo něco snad důležitějšího ... začal se smát
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 06:37

Akito

"A co kdybych řekl že jo," odpověděl jsem mu ostřejším tónem, ale ne nepřátelským, spíš jako dítě. "Tak, co kdybyste si hleděli svýho a já si budu hledět taky toho svýho," zeptal jsem se jich. To jsou takový idioti... Ach jo..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 18:08

Jeden se přetal smát ale druhej začal .. hledět si svýho ?? ... si na našem uzemí takže nemusíme jeden se zazubil a vytáhl takoýv Kyj ...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 18:16

Akito

"Hledám jenom svoji matku... Tak proč musíte hned tak vyvádět?" zeptal jsem se jich, ale bylo mi už celkem jasné, že s nimi se nemá cenu dohadovat. Raději jsem se připravil na případný útok.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 18:41

dál se stebou nabavili 3 uskočili a jeden na tebe zautočil palici za zadu .. tak s pohrajeme
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 18:43

Akito

Oni si nedaj pokoj, pomyslel jsem si a uhnul jsem stranou tak, aby se přerazil o mojí nohu. "Ach jo... Jen hledám svoji matku."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:27

Kyjem minul ale zůstal stát na místě ... a jeho hlas zněl tak hluboce a nepříjemě ... Tady nikoho takovýho nenajdeš
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:36

Akito

"A proč bych ji tu neměl najít? Je to moje matka," řekl jsem rozčíleně... Když najednou tomu chlápkovi projelo skrz hlavu kopí. Ohlédl jsem se na to místo a tam stál někdo v plášti se a kapuci.


????

"Chlapeček hledá maminku, tak co kdybyste ho vy grázlové nechali na pokoji," řekl chladným hlasem, jako by ho to ani moc nezajímalo, ale i přesto toho chlapíka zabil jak nic.
"Někdo další," řekl a kopí se mu zmenšilo a on si ho položil na rameno.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:38

Kdo si myslíš že si .... řekne ostře .... a druhý utíká ... třetí tam nevině stojí .. čtvrty se bezpohybu svalý nazem a nejevý známky života
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:40

Akito

"Kdo jste," zeptal jsem se mírně vyděšeným hlasem.



????

"To vás nikoho nemusí zajímat," řekl chladně a ukázal na toho, co na něj mluvil, kopím. "Takže ty," zeptal se ho.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:43

Neměl by si mně podcnovat .. řekl a cítili jste obadva vířený chakry ... zbytlí dva radši zmizely
a nejdnou se ten poslední neuvěřitelnou ryhclostí oběvil zatebou a zauočil katanou kterou sebral kdo ví kde
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:46

???

Ohnal se svým kopím směrem dozadu tak, aby ho sice nenapíchl, ale srazil z cesty.



Akito

No... Pokud je tady někdo ten dobrej, tak ten neznámej... Ta banda by mě nejspíš zabila, takže... Vytáhl jsem kunai s tím, že mu pomůžu, i když jsem byl na vážkách, ale on mě přece jen zachránil.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 23:05

povedlo se ti to akorád si ho píchl do bohu aon se svalil na zem ... jak jeto možné .... řekl ...
pak se zatřásla země a vy jste vyděli obrovské takové "cáknutí" že všude dopadal voda akitovi došlo že to bude miko
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 23:07

Akito

Prostě jsem jen toho neznámého strhl stranou, aby ho Miko náhodou omylem nezasáhla a do zad jsem pro případ nouze nakoncentroval chakru, abych ji mohl v případě zásahu vypustit. "Teď pro změnu já zachráním Vás," řekl jsem s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 23:15

Mezitím ten zraněnej pomalu upadal do bezvědomí

sprchla vás voda i když miko byla asi 1km měla tam náký problémy a bojovala a to jste poznaly
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 23:23

Akito

Rozeběhl jsem za Miko, abych jí pomohl a na neznámého jsem se už neohlížel, stejně ho nejspíš ani nezajímalo, že jsem ho právě zachránil, protože by ho Miko nejspíš zabila.



???

Vstal a přešel k tomu zraněnému padouchovi, přitom řekl: "Děti, jsou tak hloupé a naivní." Zvedl padoucha do výšky hlavy, ale dost daleko na to, aby ho nemohl praštit, a zeptal se ho: "Co víš o ženě jménem Yuuka Hakuni?"
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 23:30

nepřítel zbystřil dost nápadně .. ale pak řekl nee ne nee nežnámm .. řekl koktavým hlasem
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 06:24

Akito

Doběhl jsem tam, kde Miko bojovala. "Co se tady děje," zeptal jsem se a rozhlížel jsem se kolem.



???

Zřejmě ho to nebavilo a tak ho volnou rukou praštil do břicha. "Yuuka Hakuni," řekl nahlas a zřetelně: "Kde je," zeptal se a věděl, že on to ví a jen mu to nechce říct.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 10:31

Miko okolo sebe měla desítky mrtvol a právě jí zalejzal plášt

-------------------------------------

Argh
.... zakřičel a vyplivl krev ale dál nic neříkal jenom se snažil koutot hlavo jko že ne
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 10:34

Akito

"Miko, jsi v pořádku," zeptal jsem se jí pro jistotu.




???

"Říkám to naposledy... Yuuka Hakuni," řekl stále stejně chladným hlasem a přitom už znovu vytáhl kopí a namířil mu s ním mezi oči. "Promluv nebo Ti projede, ale ne skrz hlavu... To bys měl moc rychlý," řekl a kopí přesunul do úrovně nohou.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 01 2010, 10:45

Miko

JO ... řekla mu ostře a otočí se ... byla ještě pobuzená od démona

-----

Nepřítel zbystři J-je naše šééfka ... zakoktal j-je ve velké budově .. zakoktal
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pravda (Seven , Ramaru)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Pravda (Seven)
» Pravda o Misuteri
» Pravda sesterského pouta
» Ramaru
» Kyoko (Ramaru)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mise-
Přejdi na: