Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Získali jste si respekt

Goto down 
+6
Koketsu
Damrod
Meiki_Ookami
Srotak
Clover
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSat May 29 2010, 19:04

Procházeli jste vesnicí a hodně lidí na vás koukalo a někteří dokonce i tleskali, protože věděli, že právě vy jste zachraňovali vesnici a zachránili jste i své přátele.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSat May 29 2010, 19:13

Sora

Usmála jsem se,sláva jsme doma,a hurá trénovat. Radostně si pomyslela a shlížela radostné občany.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSat May 29 2010, 19:29

Masaru

Přicházel sem vedle Sory do vesnice a velice mně to překvapilo.
Tohle sem ještě nikdy nezažil užasný pocit.
Křenil sem se na všechny vesničany, ale skoro sem se unavou neudržel na nohou ale užíval sem si to, protože sem dělal různé pozy ukazoval svaly a šermoval katanou do vzduchu (xD)
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSat May 29 2010, 19:43

Většina lidí se při pohledu na Masarovi "svaly" jen začalo smát. Masarovi mohlo dojít, že sice získali uznání, ale šašky dělat nemusí.

Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSat May 29 2010, 19:45

Tatsuya

Ach jo... Dělá se mi zle... Klid, podívej se na ty všechny lidi... No právě, Kiteisochi se mě sice snažil uklidnit, ale koncentrace tolika lidí mi vůbec nedělala dobře, raději jsem proto hledal v davu. Utakata... Kde jen může být... Hmph... Kde? Nevidím ho...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSat May 29 2010, 19:54

Masaru

Nevšímal sem si jejich povsměcu, vlastně sme to ani neslyšel užíval sem si svých 15 minut slávy, po pár minutách sem to zabalil a zašel se pořádně prospat domů.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSat May 29 2010, 19:56

Iwashi

Išiel som po dedine z montarom cez plece a niesol som ho do nemocnice
pri tom som sa len mierne usmieval
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSat May 29 2010, 20:00

Koketsu

Hneď ako sa dalo tak som sa oddelil od ostatných a vyhol davu. Je to sranda že nás chvália ale nič som neurobil. Rýchlo som išiel do nemocnice nech mi ošetria bok.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSat May 29 2010, 20:19

Sora

Po té slávě jsem doběhla na tréningovou louku,okey...jenom si to ujasním pomyslella si a začala koncentrovat chakru a pomaličku oddělovat.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSun May 30 2010, 16:30

Creepy


S mírnou nechutí že nás stále následují i ti dva jsem dorazil do vesnice kde jsem se od ostatních odpojil ve snaze vyhnout se všem těm davům jsem zamířil domů si trošku odpočinout. Nevím jak ostatní kteří šli rovnou trénovat ale já jsem po dvou dnech plných bojů a cestování poměrně unavený. Poté co si odpočinu se pokusím najít nějaké místo kde by se dali sehnat zbraně z chakrové oceli.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSun May 30 2010, 16:46

Sendokage Takashi

Stál jsem u své kanceláře a přišel tam Tatsuya s Ulquiorrou a Hiyori. Nechápavě jsem na ně koukal. (Velitel mise musí podávat hlášení).

Creepy -> Nikde jsi nic nenašel, ani v obchodě na zbraně.

Sora -> Byla jsi po boji ve vesnici Suichu, po boji v Animal vesnici a po několika hodinové cestě zpátky, normální člověk by trénovat nešel.

Koketsu -> Přišela k tobě sestřička a pomalu ti to ošetřovala a pak se na tebe usmála. "Jaké to tam bylo?" Zeptala se.

Montaro -> Probudil se na lůžku a byl místy obvázán obvazy. Na každé ruce měl na třech prostředních kloubech tři jakési černé pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSun May 30 2010, 16:47

Montaro Yuurinshi

Pomalu jsem se po omráčení probouzel v nemocnici ... Sakra .. co se to stalo .. postěžoval si nad bolestní hlavy
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSun May 30 2010, 16:53

Creepy-pffffffff

Poněkud nakvašený s tím že jsem nic nenašel jsem zamířil za obchodníkem se zbraněmi.
Ehm, já vím že jste mi říkal že nic takového nemáte ale..
poškrábal jsem se na hlavě.
já takovou zbraň docela dost potřebuju...nevíte kde by se dala sehnat, nebo kdo by něco takového dokázal vyrobit?
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSun May 30 2010, 17:02

Tatsuya

Další hlášení... Nemám to rád... "Sendokage-sama," začal jsem s klidným hlasem, ale tohle mě vážně nebavilo. "Pokud jde o hlášení, tak mise proběhla celkem hladce, až na pár problémů s členy mise, bez výjimky,... Vůdce vesnice byl zneškodněn... Tady to jsou členi vesnice, kteří nám pomohlio při útěku a zřejmě pomohli i našim lidem, kteří byli vězněni..."
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSun May 30 2010, 17:07

Obchodník se zbraněmi

Poškrábal jsem se ve vousech na bradě a pak se podíval zpátky na Creepyho. "Jaká je tvá podstata?" Zeptal se tě.

Sestřička u Montara

Přišela jsem do jeho pokoje a pousmála se. "Nevíme, ale je to způsobeno tim, že na tobě podle píchanců injekčních stříkaček po těle dělali pokusy."

Sendokage a Ulquiorra s Hiyori

Takashi jen prostě kývnul hlavou a lusknul prsty a v tu chvíli Izumi z Poslední jednotky s naštvanym pohledem spoutal Hiyori i Ulquiorru světelnými pouty. "Fajn, zavřete je do věznice." Řekl znuděně a krutě Takashi a to Hiyori rozzuřila a začala dupat do země. "To vám to ten vlkoun neřekl jasně?! My jsme s váma!" Zařvala na něj a Ulquiorra jen sklopil hlavu a tiše řekl "Tohle není ten kage o kterém jsem slyšel." V tu chvíli dostal od Takashiho pěstí, protože se objevil hned vedle něj a pak si zase sedl na židli. "Odvěď je do věznice Izumi." Pak se Takashi koukl na Tatsuyu. "Dobrá práce."
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSun May 30 2010, 17:11

Creepy

Při obchodníkově otázce jsem se lehce zamyslel, načež jsem otevřel oči a zadíval se na svou ruku která lehce jiskřila energií.
Raiton
odpověděl jsem mu s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSun May 30 2010, 17:21

Montaro Yuurinshi

Cože ??? pokusy ??? Jaký pokusy ???
... začal se rozčilovat
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSun May 30 2010, 17:23

Tatsuya

"Co to má sakra znamenat?" rozčílil jsem se. "Nebýt těch dvou, tak je celý tým v kytkách a nejspíš i celá tahle vesnice..." Tíhmle totiž sendokage udeřil hřebík kladivem na hlavičku Tatsuyovi zuřivosti, která se poslední dobou stupňovala.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSun May 30 2010, 17:23

Iwashi

Keď som zaniesol montara do nemocnice tak som išiel domov nebol som nijak vážne zranený ale potreboval som sa vyspať
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSun May 30 2010, 17:37

Sendokage

Toho Tatsuyi se budu muset zbavit, začíná mi narušovat plány. Pomyslel jsem si a podíval se na něj. "To mohli jen předstírat, aby se mezi nás infiltrovali." Rychle jsem si něco vymyslel a Izumi s nimi zmizel a zbylo po nich jen světlo, které po chvíli ochablo.

Obchodník

Usmál jsem se. "To dokáží hlavně v Kumogakure."

Sestřička

Kývnula jsem hlavou a ukázala na jeho jakýchsi malých, černých pěčetí na každé ruce na třech prostředních kloubech. "Ano, pokusy. Jaké? To se snaží nači vědci zjistit."

Koketsu -> "Vadí ti když ti nedávám chakru co? Jsi uplně bezmocný, že?" Vysmál tě zle v myšlenkách démon.

Iwashi -> Na tvé posteli seděla malá opice.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSun May 30 2010, 17:40

Creepy

Lehce jsem naklonil hlavu.
Ehm kolik vám je příteli? Co si pamatuju tak Kumogakure
lehce jsem se poškrábal na hlavě abych to zpočítal.
Už neexistuje dobrejch sto let.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSun May 30 2010, 17:43

Tatsuya

Musím ho dostat z postu Kage... On akorát dělá zle... Tohle nejde... Zklidnil jsem sám sebe a mlčky jsem bez pozdravu odešel. Sakra... Kde je Utakata a Shinju? Došel jsem blízko trhům, Kiteisochi tam čekal. Je na čase si pořídit nějakou zbraň... Už to jinak ani nepůjde... Začal jsem si společně s Kiteisochim prohlížet zbraně.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSun May 30 2010, 17:46

Montaro Yuurinshi

pak mě opustil hněv a vztek ... a uvolnil jsem se ... Todle se může stát jenom mě .. můžete mně aspon pustit ?? ... řekl normálním hlasem
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSun May 30 2010, 17:49

Sestřička

"Můžeš odejít kdy chceš, ale jakmile přijdou příznaky tak přijdeš na zkoumání." Řekla sjem a odešla z pokoje.

Obchodník se zbraněma

"Ty to nevíš? Kumo je zase postavena." Řekl, ale v tu chvíli přišel Tatsuya.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitimeSun May 30 2010, 17:52

Sora

Uvědomila jsem si že nebudu na tréning zralá tak jsem si sedla pod strom a lehce odpočívala,Achjo...doufám že už po dlouhou dobu nebudou další mise. Pomyslela si.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Získali jste si respekt Empty
PříspěvekPředmět: Re: Získali jste si respekt   Získali jste si respekt Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Získali jste si respekt
Návrat nahoru 
Strana 1 z 10Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Pochlubte se odkud jste...
» Věděli jste, že to přijde!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: